Tom Cornelis

E-mail
tom.cornelis@ugent.be
Telefoon
09 264 65 70
Categorie
wetenschappelijk personeel FWO

Entiteit

Faculteit Wetenschappen
Vakgroep Fysica en Sterrenkunde

Functie
FWO postdoctoraal onderzoeker
Adres
Proeftuinstraat 86, N3
9000 Gent
Telefoon
09 264 65 70
Telefoon Secretariaat
09 264 65 28

Bibliografie

  • Measurement of the mass difference between top quark and antiquark in pp collisions at root s=8 TeV (2017) S. Chatrchyan, V. Khachatryan, A. M. Sirunyan, A. Tumasyan, W. Adam, T. Bergauer, M. Dragicevic, J. Eroe, C. Fabjan, M. Friedl, R. Fruehwirth, V. M. Ghete, C. Hartl, N. Hoermann, J. Hrubec, M. Jeitler, W. Kiesenhofer, V. Knuenz, M. Krammer, I. Kraetschmer, D. Lilco, I. Mikulec, D. Rabady, B. Rahbaran, H. Rohringer, R. Schoefbeck, J. Strauss, Taurok Taurok, W. Treberer-Treberspurg, W. Waltenberger, C. -E. Wulz, V. Mossolov, N. Shumeiko, J. Suarez Gonzalez, S. Alderweireldt, M. Bansal, S. Bansal, Tom Cornelis (UGent), E. A. De Wolf, X. Janssen, A. Knutsson, S. Luyckx, L. Mucibello, S. Ochesanu, B. Roland, R. Rougny, H. Van Haevermaet, P. Van Mechelen, N. Van Remortel, A. Van Spilbeeck, F. Blekman, S. Blyweert, J. D'Hondt, N. Heracleous, A. Kalogeropoulos, J. Keaveney, T. J. Kim, S. Lowette, M. Maes, A. Olbrechts, D. Strom, S. Tavernier, W. Van Doninck, P. Van Mulders, G. P. Van Onsem, I. Villella, C. Caillol, B. Clerbaux, G. De Lentdecker, L. Favart, A. P. R. Gay, T. Hreus, A. Leonard, P. E. Marage, A. Mohammadi, L. Pernie, T. Reis, T. Seva, L. Thomas, C. Vander Velde, P. Vanlaer, J. Wang, Volker Adler (UGent), Kelly Beernaert (UGent), Leonardo Benucci (UGent), Anna Cimmino (UGent), Silvia Costantini (UGent), Sven Dildick (UGent), Guillaume Garcia (UGent), Benjamin Klein (UGent), Jeremie Lellouch (UGent), Joseph McCartin (UGent), Alberto Andres Ocampo Rios (UGent), Dirk Ryckbosch (UGent), Michael Sigamani (UGent), Nadja Strobbe (UGent), Filip Thyssen (UGent), Michael Tytgat (UGent), SinĂ©ad Mary Walsh (UGent), Efe Yazgan (UGent), Nikolaos Zaganidis (UGent), S. Basegmez, C. Beluffi, G. Bruno, R. Castello, A. Caudron, L. Ceard, G. G. Da Silveira, C. Delaere, T. du Pree, D. Favart, L. Forthomme, A. Giammanco, J. Hollar, P. Jez, M. Komm, V. Lemaitre, J. Liao, O. Militaru, C. Nuttens, D. Pagano, A. Pin, K. Piotrzkowski, A. Popov, L. Quertenmont, M. Selvaggi, M. Vidal Marono, J. M. Vizan Garcia, N. Beliy, T. Caebergs, E. Daubie, G. H. Hammad, G. A. Alves, M. Correa Martins Junior, T. Dos Reis Martins, M. E. Pol, M. H. G. Souza, W. L. Alda Junior, W. Carvalho, J. Chinellato, A. Custodio, E. M. Da Costa, D. De Jesus Damiao, C. De Oliveira Martins, S. Fonseca De Souza, H. Malbouisson, M. Malek, D. Matos Figueiredo, L. Mundim, H. Nogima, W. L. Prado Da Silva, J. Santaolalla, A. Santoro, A. Sznajder, E. J. Tonelli Manganote, A. Vilela Pereira, C. A. Bernardes, F. A. Dias, T. R. Fernandez Perez Tomei, E. M. Gregores, C. Lagana, P. G. Mercadante, S. F. Novaes, Sandra S. Padula, V. Genchev, P. Iaydjiev, Andrey Marinov (UGent), S. Piperov, M. Rodozov, G. Sultanov, M. Vutova, A. Dimitrov, I. Glushkov, R. Hadjiiska, V. Kozhuharov, L. Litov, B. Pavlov, P. Petkov, J. G. Bian, G. M. Chen, H. S. Chen, M. Chen, R. Du, C. H. Jiang, D. Liang, S. Liang, X. Meng, R. Plestina, J. Tao, X. Wang, Z. Wang, C. Asawatangtrakuldee, Y. Ban, Y. Guo, Q. Li, W. Li, S. Liu, Y. Mao, S. J. Qian, D. Wang, L. Zhang, W. Zou, C. Avila, C. A. Carrillo Montoya, L. F. Chaparro Sierra, C. Florez, J. P. Gomez, B. Gomez Moreno, J. C. Sanabria, N. Godinovic, D. Lelas, D. Polic, I. Puijak, Z. Antunovic, M. Kovac, V. Brigljevic, K. Kadija, J. Luetic, D. Mekterovic, S. Morovic, L. Sudic, A. Attikis, G. Mavromanolakis, J. Mousa, C. Nicolaou, F. Ptochos, P. A. Razis, M. Finger, Jr. Finger, M., E. El-Khateeb, T. Elkafrawy, M. A. Mahmoud, A. Mohamed, A. Radi, E. Salama, M. Kadastik, M. Muentel, M. Murumaa, M. Raidal, L. Rebane, A. Tiko, P. Eerola, G. Fedi, M. Voutilainen, J. Harkonen, V. Karimaki, R. Kinnunen, M. J. Kortelainen, T. Lampen, K. Lassila-Perini, S. Lehti, T. Linden, P. Luukka, T. Maenpaa, T. Peltola, E. Tuominen, J. Tuominiemi, E. Tuovinen, L. Wendland, T. Tuuva, M. Besancon, F. Couderc, M. Dejardin, D. Denegri, B. Fabbro, J. L. Faure, F. Ferri, S. Ganjour, A. Givernaud, P. Gras, G. Hamel de Monchenault, P. Jarry, E. Locci, J. Malcles, A. Nayak, J. Rander, A. Rosowsky, M. Titov, S. Baffioni, F. Beaudette, P. Busson, C. Chariot, N. Daci, T. Dahms, M. Dalchenko, L. Dobrzynski, A. Florent, R. Granier de Cassagnac, M. Haguenauer, P. Mine, C. Mironov, I. N. Naranjo, M. Nguyen, C. Ochando, P. Paganini, D. Sabes, R. Salerno, Y. Sirois, C. Veelken, Y. Yilmaz, A. Zabi, J. -L. Agram, J. Andrea, D. Bloch, J. -M. Brom, E. C. Chabert, C. Collard, E. Conte, F. Drouhin, J. -C. Fontaine, D. Gele, U. Goerlach, C. Goetzmann, P. Juillot, A. -C. Le Bihan, P. Van Hove, S. Gadrat, S. Beauceron, N. Beaupere, G. Boudoul, S. Brochet, J. Chasserat, R. Chierici, D. Contardo, P. Depasse, H. El Mamouni, J. Fan, J. Fay, S. Gascon, M. Gouzevitch, B. Ille, T. Kurca, M. Lethuillier, L. Mirabito, S. Perries, J. D. Ruiz Alvarez, L. Sgandurra, V. Sordini, M. Vander Donckt, P. Verdier, S. Viret, H. Xiao, Z. Tsamalaidze, C. Autermann, S. Beranek, M. Bontenackels, B. Calpas, M. Edelhoff, L. Feld, O. Hindrichs, K. Klein, A. Ostapchuk, A. Perieanu, F. Raupach, J. Sammet, S. Schael, D. Sprenger, H. Weber, B. Wittmer, V. Zhukov, M. Ata, J. Caudron, E. Dietz-Laursonn, D. Duchardt, M. Erdmann, R. Fischer, A. Gueth, T. Hebbeker, C. Heidemann, K. Hoepfner, D. Klingebiel, S. Knutzen, P. Kreuzer, M. Merschmeyer, A. Meyer, M. Olschewski, K. Padeken, P. Papacz, H. Reithler, S. A. Schmitz, L. Sonnenschein, D. Teyssier, S. Thueer, M. Weber, V. Cherepanov, Y. Erdogan, G. Fluegge, H. Geenen, M. Geisler, W. Haj Ahmad, F. Hoehle, B. Kargoll, T. Kress, Y. Kuessel, J. Lingemann, A. Nowack, I. M. Nugent, L. Perchalla, O. Pooth, A. Stahl, I. Asin, N. Bartosik, J. Behr, W. Behrenhoff, U. Behrens, A. J. Bell, M. Bergholz, A. Bethani, K. Borras, A. Burgmeier, A. Cakir, L. Calligaris, A. Campbell, S. Choudhury, F. Costanza, C. Diez Pardos, S. Dooling, T. Dorland, G. Eckerlin, D. Eckstein, T. Eichhorn, G. Flucke, A. Geiser, A. Grebenyuk, P. Gunnellini, S. Habib, J. Hauk, M. Hempel, D. Horton, H. Jung, M. Kasemann, P. Katsas, C. Kleinwort, M. Kraemer, D. Kruecker, W. Lange, J. Leonard, K. Lipka, W. Lohmann, B. Lutz, R. Mankel, I. Marfin, I. -A. Melzer-Pellmann, A. B. Meyer, G. Mittag, J. Mnich, A. Mussgiller, S. Naumann-Emme, O. Novgorodova, F. Nowak, H. Perrey, A. Petrukhin, D. Pitzl, R. Placakyte, A. Raspereza, P. M. Ribeiro Cipriano, C. Riedl, E. Ron, M. O. Sahin, J. Salfeld-Nebgen, R. Schmidt, T. Schoerner-Sadenius, M. Schroder, M. Stein, A. D. R. Vargas Trevino, R. Walsh, C. Wissing, M. Aldaya Martin, V. Blobel, H. Enderle, J. Erfle, E. Garutti, K. Goebel, M. Goerner, M. Gosselink, J. Haller, R. S. Hoeing, H. Kirschenmann, R. Klanner, R. Kogler, J. Lange, I. Marchesini, J. Ott, T. Peiffer, N. Pietsch, J. Poehlsen, D. Rathjens, C. Sander, H. Schettler, P. Schleper, E. Schlieckau, A. Schmidt, M. Seidel, V. Sola, H. Stadie, G. Steinbrueck, D. Troendle, E. Usai, Lukas Vanelderen (UGent), C. Barth, C. Baus, J. Berger, C. Boeser, E. Butz, T. Chwalek, W. De Boer, A. Descroix, A. Dierlamm, M. Feindt, M. Guthoff, F. Hartmann, T. Hauth, H. Held, K. H. Hoffmann, U. Husemann, I. Katkov, A. Kornmayer, E. Kuznetsova, P. Lobelle Pardo, D. Martschei, M. U. Mozer, Th. Mueller, M. Niegel, A. Nuernberg, O. Oberst, G. Quast, K. Rabbertz, F. Ratnikov, S. Roecker, F. -P. Schilling, G. Schott, H. J. Simonis, F. M. Stober, R. Ulrich, J. Wagner-Kuhr, S. Wayand, T. Weiler, R. Wolf, M. Zeise, G. Anagnostou, G. Daskalakis, T. Geralis, S. Kesisoglou, A. Kyriakis, D. Loukas, A. Markou, C. Markou, E. Ntomari, I. Topsis-Giotis, A. Agapitos, L. Gouskos, A. Panagiotou, N. Saoulidou, E. Stiliaris, X. Aslanoglou, I. Evangelou, G. Flouris, C. Foudas, P. Kokkas, N. Manthos, I. Papadopoulos, E. Paradas, G. Bencze, C. Hajdu, P. Hidas, D. Horvath, F. Sikler, V. Veszpremi, G. Vesztergombi, A. J. Zsigmond, N. Beni, S. Czellar, J. Molnar, J. Palinkas, Z. Szillasi, J. Karancsi, P. Raics, Z. L. Trocsanyi, B. Ujvari, S. K. Swain, S. B. Beri, V. Bhatnagar, N. Dhingra, R. Gupta, M. Kaur, M. Z. Mehta, M. Mittal, N. Nishu, A. Sharma, J. B. Singh, Ashok Kumar, Arun Kumar, S. Ahuja, A. Bhardwaj, B. C. Choudhary, A. Kumar, S. Malhotra, M. Naimuddin, K. Ranjan, P. Saxena, V. Sharma, R. K. Shivpuri, S. Banerjee, S. Bhattacharya, K. Chatterjee, S. Dutta, B. Gomber, Sa Jain, Sh Jain, R. Khurana, A. Modak, S. Mukherjee, D. Roy, S. Sarkar, M. Sharan, A. P. Singh, A. Abdulsalam, D. Dutta, S. Kailas, V. Kumar, A. K. Mohanty, L. M. Pant, P. Shukla, A. Topkar, H. Arfaei, H. Bakhshiansohi, H. Behnamian, S. M. Etesami, A. Fahim, A. Jafari, M. Khakzad, M. Mohammadi Najafabadi, M. Naseri, S. Paktinat Mehdiabadi, B. Safarzadeh, M. Zeinali, M. Grunewald, M. Abbrescia, L. Barbone, C. Calabria, S. S. Chhibra, A. Colaleo, D. Creanza, N. De Filippis, M. De Palma, L. Fiore, G. Laselli, G. Maggi, M. Magi, B. Marangelli, S. My, S. Nuzzo, N. Pacifico, A. Pompili, G. Pugliese, R. Radogna, G. Selvaggi, L. Silvestris, G. Singh, R. Venditti, Piet Verwilligen (UGent), G. Zito, G. Abbiendi, A. C. Benvenuti, D. Bonacorsi, S. Braibant-Giacomelli, L. Brigliadori, R. Campanini, P. Capiluppi, A. Castro, F. R. Cavallo, G. Codispoti, M. Cuffiani, G. M. Dallavalle, F. Fabbri, A. Fanfani, D. Fasanella, P. Giacomelli, C. Grandi, L. Guiducci, S. Marcellini, G. Masetti, M. Meneghelli, A. Montanan, F. L. Navarria, F. Odorici, A. Perrotta, F. Primavera, A. M. Rossi, T. Rovelli, G. P. Siroli, N. Tosi, R. Travaglini, S. Albergo, G. Cappello, M. Chiorboli, S. Costa, F. Giordano, R. Potenza, A. Tricomi, C. Tuve, G. Barbagli, V. Ciulli, C. Civinini, R. D'Alessandro, E. Focardi, E. Gallo, S. Gonzi, V. Gori, P. Lenzi, M. Meschini, S. Paoletti, G. Sguazzoni, A. Tropiano, L. Benussi, S. Bianco, F. Fabbri, D. Piccolo, P. Fabbricatore, R. Ferretti, K. Ferro, M. Lo Vetere, R. Musenich, E. Robutti, S. Tosi, A. Benaglia, M. E. Dinardo, S. Fiorendi, S. Gennai, A. Ghezzi, P. Govoni, M. T. Lucchini, S. Malvezzi, R. A. Manzoni, A. Martelli, D. Menasce, L. Moroni, M. Paganoni, D. Pedrini, S. Ragazzi, N. Redaelli, T. Tabarelli de Fatis, S. Buontempo, N. Cavallo, F. Fabozzi, A. O. M. Iorio, L. Lista, S. Meola, M. Merola, P. Paolucci, P. Azzi, N. Bacchetta, D. Bisello, A. Branca, R. Carlin, P. Checchia, T. Dorigo, M. Galanti, F. Gasparini, U. Gasparini, P. Giubilato, F. Gonella, A. Gozzelino, K. Kanishchev, S. Lacaprara, I. Lazzizzera, M. Margoni, A. T. Meneguzzo, F. Montecassiano, M. Passaseo, J. Pazzini, N. Pozzobon, P. Ronchese, F. Simonetto, E. Torassa, M. Tosi, S. Vanini, P. Zotto, A. Zucchetta, G. Zumerle, M. Gabusi, S. P. Ratti, C. Riccardi, P. Vitulo, M. Biasini, G. M. Bilei, L. Fano, P. Lariccia, G. Mantovani, M. Menichelli, A. Nappi, F. Romeo, A. Saha, A. Santocchia, A. Spiezia, K. Androsov, P. Azzurri, G. Bagliesi, J. Bernardini, T. Boccali, G. Broccolo, R. Castaldi, M. A. Ciocci, R. Dell'Orso, F. Fiori, L. Foa, A. Giassi, M. T. Grippo, A. Kraan, F. Ligabue, T. Lomtadze, L. Martini, A. Messineo, C. S. Moon, F. Palla, A. Rizzi, A. Savoy-Navarro, A. T. Serban, P. Spagnolo, P. Squillacioti, R. Tenchini, G. Tonelli, A. Venturi, P. G. Verdini, C. Vernieri, L. Barone, F. Cavallari, D. Del Re, M. Diemoz, M. Grassi, C. Jorda, E. Longo, F. Margaroli, P. Meridiani, K. Micheli, S. Nourbakhsh, G. Organtini, R. Paramatti, S. Rahatlou, C. Rovelli, L. Soffi, P. Traczyk, N. Amapane, R. Arcidiacono, S. Argiro, M. Arneodo, R. Bellan, C. Biino, N. Cartiglia, S. Casasso, M. Costa, P. De Remigis, A. Degano, N. Demaria, C. Mariotti, S. Maselli, E. Migliore, V. Monaco, M. Musich, M. M. Obertino, G. Ortona, L. Pacher, N. Pastrone, M. Pelliccioni, A. Potenza, A. Romero, M. Ruspa, R. Sacchi, A. Solano, A. Staiano, S. Belforte, V. Candelise, M. Casarsa, F. Cossutti, G. Della Ricca, B. Gobbo, C. La Licata, M. Marone, D. Montanino, A. Penzo, A. Schizzi, T. Umer, A. Zanetti, S. Chang, T. Y. Kim, S. K. Nam, D. H. Kim, G. N. Kim, J. E. Kim, D. J. Kong, S. Lee, Y. D. Oh, H. Park, D. C. Son, J. Y. Kim, Zero J. Kim, S. Song, S. Choi, D. Gyun, B. Hong, M. Jo, H. Kim, Y. Kim, K. S. Lee, S. K. Park, Y. Roh, M. Choi, J. H. Kim, C. Park, I. C. Park, S. Park, G. Ryu, Y. Choi, Y. K. Choi, J. Goh, M. S. Kim, E. Kwon, B. Lee, J. Lee, S. Lee, H. Seo, I. Yu, A. Juodagalvis, H. Castilla-Valdez, E. De La Cruz-Burelo, I. Heredia-de La Cruz, R. Lopez-Fernandez, J. Martinez-Ortega, A. Sanchez-Hernandez, L. M. Villasenor-Cendejas, S. Carrillo Moreno, F. Vazquez Valencia, H. A. Salazar Ibarguen, E. Casimiro Linares, A. Morelos Pineda, D. Krofcheck, P. H. Butler, R. Doesburg, S. Reucroft, H. Silverwood, M. Ahmad, M. I. Asghar, J. Butt, H. R. Hoorani, W. A. Khan, T. Khurshid, S. Qazi, M. A. Shah, M. Shoaib, H. Bialkowska, M. Bluj, B. Boimska, T. Frueboes, M. Gorski, M. Kazana, K. Nawrocki, K. Romanowska-Rybinska, M. Szleper, G. Wrochna, P. Zalewski, G. Brona, K. Bunkowski, M. Cwiok, W. Dominik, K. Doroba, A. Kalinowski, M. Konecki, J. Krolikowski, M. Misiura, W. Wolszczak, P. Bargassa, C. Beira Da Cruz E Silva, P. Faccioli, P. C. Ferreira Parracho, M. Gallinaro, F. Nguyen, J. Rodrigues Antunes, J. Seixas, J. Varela, P. Vischia, I. Golutvin, V. Karjavin, V. Konoplyanikov, V. Korenkov, G. Kozlov, A. Laney, A. Malakhov, V. Matveev, V. V. Mitsyn, P. Moisenz, V. Palichik, V. Perelygin, S. Shmatov, S. Shulha, N. Skatchkov, V. Smirnov, E. Tikhonenko, A. Zarubin, V. Golovtsov, Y. Ivanov, V. Kim, P. Levchenko, V. Murzin, V. Oreshkin, I. Smirnov, V. Sulimov, L. Uvarov, S. Vavilov, A. Vorobyev, An. Vorobyev, Yu. Andreev, A. Dermenev, S. Gninenko, N. Golubev, M. Kirsanov, N. Krasnikov, A. Pashenkov, D. Tlisov, A. Toropin, V. Epshteyn, V. Gavrilov, N. Lychkovskaya, V. Popov, G. Safronov, S. Semenov, A. Spiridonov, V. Stolin, E. Vlasov, A. Zhokin, V. Andreev, M. Azarkin, I. Dremin, M. Kirakosyan, A. Leonidov, G. Mesyats, S. V. Rusakov, A. Vinogradov, A. Belyaev, E. Boos, V. Bunichev, M. Dubinin, L. Dudko, A. Ershov, A. Gribushin, V. Klyukhin, N. Korneeva, I. Lokhtin, A. Markina, S. Obraztsov, M. Perfilov, V. Savrin, I. Azhgirey, I. Bayshev, S. Bitioukov, V. Kachanov, A. Kalinin, D. Konstantinov, V. Krychkine, V. Petrov, R. Ryutin, A. Sobol, L. Tourtchanovitch, S. Troshin, N. Tyurin, A. Uzunian, A. Volkov, P. Adzic, M. Dordevic, M. Ekmedzic, J. Milosevic, M. Aguilar-Benitez, J. Alcaraz Maestre, C. Battilana, E. Calvo, M. Cerrada, M. Chamizo Llatas, N. Colino, B. De La Cruz, A. Delgado Penis, D. Dominguez Vazquez, C. Fernandez Bedoya, J. P. Fernandez Ramos, A. Ferrando, J. Flix, M. C. Fouz, P. Garcia-Abia, O. Gonzalez Lopez, S. Goy Lopez, J. M. Hernandez, M. I. Josa, G. Merino, E. Navarro De Martino, J. Puerta Pelayo, A. Quintario Olmeda, I. Redondo, L. Romero, M. S. Soares, C. Willmott, C. Albajar, J. F. de Troconiz, H. Brun, J. Cuevas, J. Fernandez Menendez, S. Folgueras, I. Gonzalez Caballero, L. Lloret Iglesias, J. A. Brochero Cifuentes, I. J. Cabrillo, A. Calderon, S. H. Chuang, J. Duarte Campderros, M. Fernandez, G. Gomez, J. Gonzalez Sanchez, A. Graziano, A. Lopez Virto, J. Marco, R. Marco, C. Martinez Rivero, F. Matorras, F. J. Munoz Sanchez, J. Piedra Gomez, T. Rodrigo, A. Y. Rodriguez-Marrero, A. Ruiz-Jimeno, L. Scodellaro, I. Vila, R. Vilar Cortabitarte, D. Abbaneo, E. Auffray, G. Auzinger, M. Bachtis, P. Baillon, A. H. Ball, D. Barney, J. Bendavid, L. Benhabib, J. F. Benitez, C. Bernet, G. Bianchi, P. Bloch, A. Bocci, A. Bonato, O. Bondu, C. Botta, H. Breuker, T. Camporesi, G. Cerminara, T. Christiansen, J. A. Coarasa Perez, S. Colafranceschi, M. D'Alfonso, D. d'Enterria, A. Dabrowski, A. David, F. De Guio, A. De Roeck, S. De Visscher, S. Di Guida, M. Dobson, N. Dupont, A. Elliott-Peisert, J. Eugster, G. Franzoni, W. Funk, M. Giffels, D. Gigi, K. Gill, D. Giordano, M. Girone, M. Giunta, F. Glege, R. Gomez-Reino Garrido, S. Gowdy, R. Guida, J. Hammer, M. Hansen, P. Harris, A. Hinzmann, V. Innocente, P. Janot, E. Karavakis, K. Kousouris, K. Krajczar, P. Lecoq, C. Lourenco, N. Magini, L. Malgeri, M. Mannelli, L. Masetti, F. Meijers, S. Mersi, E. Meschi, F. Moortgat, M. Mulders, P. Musella, L. Orsini, E. Palencia Cortezon, E. Perez, L. Perrozzi, A. Petrilli, G. Petrucciani, A. Pfeiffer, M. Pierini, M. Pimia, D. Piparo, M. Plagge, A. Racz, W. Reece, G. Rolandi, M. Rovere, H. Sakulin, F. Santanastasio, C. Schafer, C. Schwick, S. Sekmen, A. Sharma, P. Siegrist, P. Silva, M. Simon, P. Sphicas, D. Spiga, J. Steggemann, B. Stieger, M. Stoye, A. Tsirou, G. I. Veres, J. R. Vlimant, H. K. Wohri, W. D. Zeuner, W. Bertl, K. Deiters, W. Erdmann, K. Gabathuler, R. Horisberger, Q. Ingram, H. C. Kaestli, S. Konig, D. Kotlinski, U. Langenegger, D. Renker, T. Rohe, F. Bachmair, L. Bani, L. Bianchini, P. Bortignon, M. A. Buchmann, B. Casal, N. Chanon, A. Deisher, G. Dissertori, M. Dittmar, M. Donega, M. Dunser, P. Eller, C. Grab, D. Hits, W. Lustermann, B. Mangano, A. C. Marini, P. Martinez Ruiz del Arbol, D. Meister, N. Mohr, C. Nageli, P. Nef, F. Nessi-Tedaldi, F. Pandolfi, L. Pape, F. Pauss, M. Peruzzi, M. Quittnat, F. J. Ronga, M. Rossini, A. Starodumov, M. Takahashi, L. Tauscher, K. Theofilatos, D. Treille, R. Wallny, H. A. Weber, C. Amsler, V. Chiochia, A. De Cosa, C. Favaro, M. Ivova Paneva, B. Kilminster, B. Millan Mejias, J. Ngadiuba, P. Robmann, H. Snoek, S. Taroni, M. Verzetti, Y. Yang, M. Cardaci, K. H. Chen, C. Ferro, C. M. Kuo, S. W. Li, W. Lin, Y. J. Lu, R. Volpe, S. S. Yu, P. Bartalini, R. Bartek, P. Chang, Y. H. Chang, Y. W. Chang, Y. Chao, K. F. Chen, P. H. Chen, C. Dietz, U. Grundler, W-S Hou, Y. Hsiung, K. Y. Kao, Y. J. Lei, Y. F. Liu, R-S Lu, D. Majumder, E. Petrakou, X. Shi, J. G. Shiu, Y. M. Tzeng, M. Wang, B. Asavapibhop, N. Suwonjandee, A. Adiguzel, M. N. Bakirci, S. Cerci, C. Dozen, I. Dumanoglu, E. Eskut, S. Girgis, G. Gokbulut, E. Gurpinar, I. Hos, E. E. Kangal, A. Kayis Topaksu, G. Onengut, K. Ozdemir, S. Ozturk, A. Polatoz, K. Sogut, D. Sunar Cerci, B. Tali, H. Topakli, M. Vergili, I. V. Akin, T. Aliev, B. Bunn, S. Bilmis, M. Deniz, H. Gamsizkan, A. M. Guler, G. Karapinar, K. Ocalan, A. Ozpineci, M. Serin, R. Sever, U. E. Surat, M. Yalvac, M. Zeyrek, E. Gulmez, B. Isildak, M. Kaya, O. Kaya, S. Ozkorucuklu, N. Sonmez, H. Bahtiyar, E. Barlas, K. Cankocak, Y. O. Gunaydin, F. I. Vardarli, M. Yucel, L. Levchuk, P. Sorokin, J. J. Brooke, E. Clement, D. Cussans, H. Flacher, R. Frazier, J. Goldstein, M. Grimes, G. P. Heath, H. F. Heath, J. Jacob, L. Kreczko, C. Lucas, Z. Meng, D. M. Newbold, S. Paramesvaran, A. Poll, S. Senkin, V. J. Smith, T. Williams, K. W. Bell, A. Belyaev, C. Brew, R. M. Brown, D. J. A. Cockerill, J. A. Coughlan, K. Harder, S. Harper, J. Ilic, E. Olaiya, D. Petyt, C. H. Shepherd-Themistocleous, A. Thea, I. R. Tomalin, W. J. Womersley, S. D. Worm, M. Baber, R. Bainbridge, O. Buchmuller, D. Burton, D. Colling, N. Cripps, M. Cutajar, P. Dauncey, G. Davies, M. Della Negra, W. Ferguson, J. Fulcher, D. Futyan, A. Gilbert, A. Guneratne Bryer, G. Hall, Z. Hatherell, J. Hays, G. Iles, M. Jarvis, G. Karapostoli, M. Kenzie, R. Lane, R. Lucas, L. Lyons, A. -M. Magnan, J. Marrouche, B. Mathias, R. Nandi, J. Nash, A. Nikitenko, J. Pela, M. Pesaresi, K. Petridis, M. Pioppi, D. M. Raymond, S. Rogerson, A. Rose, C. Seez, P. Sharp, A. Sparrow, A. Tapper, M. Vazquez Acosta, T. Virdee, S. Wakefield, N. Wardle, J. E. Cole, P. R. Hobson, A. Khan, P. Kyberd, D. Leggat, D. Leslie, W. Martin, I. D. Reid, P. Symonds, L. Teodorescu, M. Turner, J. Dittmann, K. Hatakeyama, A. Kasmi, H. Liu, T. Scarborough, O. Charaf, S. I. Cooper, C. Henderson, P. Rumerio, A. Avetisyan, T. Bose, C. Fantasia, A. Heister, P. Lawson, D. Lazic, J. Rohlf, D. Sperka, J. St John, L. Sulak, J. Alimena, S. Bhattacharya, G. Christopher, D. Cutts, Z. Demiragli, A. Ferapontov, A. Garabedian, U. Heintz, S. Jabeen, G. Kukartsev, E. Laird, G. Landsberg, M. Luk, M. Narain, M. Segala, T. Sinthuprasith, T. Speer, J. Swanson, R. Breedon, G. Breto, M. Calderon De La Barca Sanchez, S. Chauhan, M. Chertok, J. Conway, R. Conway, P. T. Cox, R. Erbacher, M. Gardner, W. Ko, A. Kopecky, R. Lander, T. Miceli, D. Pellett, J. Pilot, F. Ricci-Tam, B. Rutherford, M. Searle, S. Shalhout, J. Smith, M. Squires, M. Tripathi, S. Wilbur, R. Yohay, V. Andreev, D. Cline, R. Cousins, S. Erhan, P. Everaerts, C. Farrell, M. Felcini, J. Hauser, M. Ignatenko, C. Jarvis, G. Rakness, P. Schlein, E. Takasugi, V. Valuev, M. Weber, J. Babb, R. Clare, J. Ellison, J. W. Gary, G. Hanson, J. Heilman, P. Jandir, F. Lacroix, H. Liu, O. R. Long, A. Luthra, M. Malberti, H. Nguyen, A. Shrinivas, J. Sturdy, S. Sumowidagdo, S. Wimpenny, W. Andrews, J. G. Branson, G. B. Cerati, S. Cittolin, R. T. D'Agnolo, D. Evans, A. Holzner, R. Kelley, D. Kovalskyi, M. Lebourgeois, J. Letts, I. Macneill, S. Padhi, C. Palmer, M. Pieri, M. Sani, V. Sharma, S. Simon, E. Sudano, M. Tadel, Y. Tu, A. Vartak, S. Wasserbaech, F. Wurthwein, A. Yagil, J. Yoo, D. Barge, C. Campagnari, T. Danielson, K. Flowers, P. Geffert, C. George, F. Golf, J. Incandela, C. Justus, R. Magana Villalba, N. Mccoll, V. Pavlunin, J. Richman, R. Rossin, D. Stuart, W. To, C. West, A. Apresyan, A. Bornheim, J. Bunn, Y. Chen, E. Di Marco, J. Duarte, D. Kcira, A. Mott, H. B. Newman, C. Pena, C. Rogan, M. Spiropulu, V. Timciuc, R. Wilkinson, S. Xie, R. Y. Zhu, V. Azzolini, A. Calamba, R. Carroll, T. Ferguson, Y. Iiyama, D. W. Jang, M. Paulini, J. Russ, H. Vogel, I. Vorobiev, J. P. Cumalat, B. R. Drell, W. T. Ford, A. Gaz, E. Luiggi Lopez, U. Nauenberg, J. G. Smith, K. Stenson, K. A. Ulmer, S. R. Wagner, J. Alexander, A. Chatterjee, N. Eggert, L. K. Gibbons, W. Hopkins, A. Khukhunaishvili, B. Kreis, N. Mirman, G. Nicolas Kaufman, J. R. Patterson, A. Ryd, E. Salvati, W. Sun, W. D. Teo, J. Thom, J. Thompson, J. Tucker, Y. Weng, L. Winstrom, P. Wittich, D. Winn, S. Abdullin, M. Albrow, J. Anderson, G. Apollinari, L. A. T. Bauerdick, A. Beretvas, J. Berryhill, P. C. Bhat, K. Burkett, J. N. Butler, V. Chetluru, H. W. K. Cheung, F. Chlebana, S. Cihangir, V. D. Elvira, I. Fisk, J. Freeman, Y. Gao, E. Gottschalk, L. Gray, D. Green, O. Gutsche, D. Hare, R. M. Harris, J. Hirschauer, B. Hooberman, S. Jindariani, M. Johnson, U. Joshi, K. Kaadze, B. Klima, S. Kwan, J. Linacre, D. Lincoln, R. Lipton, J. Lykken, K. Maeshima, J. M. Marraffino, V. I. Martinez Outschoorn, S. Maruyama, D. Mason, P. McBride, K. Mishra, S. Mrenna, Y. Musienko, S. Nahn, C. Newman-Holmes, V. O'Dell, O. Prokofyev, N. Ratnikova, E. Sexton-Kennedy, S. Sharma, W. J. Spalding, L. Spiegel, L. Taylor, S. Tkaczyk, N. V. Tran, Uplegger Uplegger, E. W. Vaandering, R. Vidal, J. Whitmore, W. Wu, Yang Yang, J. C. Yun, D. Acosta, P. Avery, D. Bourilkov, T. Cheng, S. Das, M. De Gruttola, G. P. Di Giovanni, Didar Dobur (UGent), R. D. Field, M. Fisher, Y. Fu, I. K. Furic, J. Hugon, B. Kim, J. Konigsberg, A. Korytov, A. Kropivnitskaya, T. Kypreos, J. F. Low, K. Matchev, P. Milenovic, G. Mitselmakher, L. Muniz, A. Rinkevicius, L. Shchutska, N. Skhirtladze, M. Snowball, J. Yelton, M. Zakaria, V. Gaultney, S. Hewamanage, S. Linn, P. Markowitz, G. Martinez, J. L. Rodriguez, T. Adams, A. Askew, J. Bochenek, J. Chen, B. Diamond, J. Haas, S. Hagopian, V. Hagopian, K. F. Johnson, H. Prosper, V. Veeraraghavan, M. Weinberg, M. M. Baarmand, B. Dorney, M. Hohlmann, H. Kalakhety, F. Yumiceva, M. R. Adams, L. Apanasevich, V. E. Bazterra, R. R. Betts, I. Bucinskaite, R. Cavanaugh, O. Evdokimov, L. Gauthier, C. E. Gerber, Dj. Hofman, S. Khalatyan, P. Kurt, D. H. Moon, C. O'Brien, C. Silkworth, P. Turner, N. Varelas, U. Akgun, E. A. Albayrak, B. Bilki, W. Clarida, K. Dilsiz, F. Duru, J. -P. Merlo, H. Mermerkaya, A. Mestvirishvili, A. Moeller, J. Nachtman, H. Ogul, Y. Onel, F. Ozuk, S. Sen, P. Tan, E. Tiras, J. Wetzel, T. Yetkin, K. Yi, B. A. Barnett, B. Blumenfeld, S. Bolognesi, D. Fehling, A. V. Gritsan, P. Maksimovic, C. Martin, M. Swartz, A. Whitbeck, P. Baringer, A. Bean, G. Benelli, III Kenny, R. P., M. Murray, D. Noonan, S. Sanders, J. Sekaric, R. Stringer, Q. Wang, J. S. Wood, A. F. Barfuss, I. Chakaberia, A. Ivanov, S. Khalil, M. Makouski, Y. Maravin, L. K. Saini, S. Shrestha, I. Svintradze, J. Gronberg, D. Lange, F. Rebassoo, D. Wright, A. Baden, B. Calvert, S. C. Eno, J. A. Gomez, N. J. Hadley, R. G. Kellogg, T. Kolberg, Y. Lu, M. Marionneau, A. C. Mignerey, K. Pedro, A. Skuja, J. Temple, M. B. Tonjes, S. C. Tonwar, A. Apyan, R. Barbieri, G. Bauer, W. Busza, I. A. Cali, M. Chan, L. Di Matteo, V. Dutta, G. Gomez Ceballos, M. Goncharov, D. Gulhan, M. Kiute, Y. S. Lai, Y. -J. Lee, A. Levin, P. D. Luckey, T. Ma, C. Paus, D. Ralph, C. Roland, G. Roland, G. S. F. Stephans, F. Stockli, K. Sumorok, D. Velicanu, J. Veverka, B. Wyslouch, M. Yang, A. S. Yoon, M. Zanetti, V. Zhukova, B. Dahmes, A. De Benedetti, A. Gude, S. C. Kao, K. Klapoetke, Y. Kubota, J. Mans, N. Pastika, R. Rusack, A. Singovsky, N. Tambe, J. Turkewitz, J. G. Acosta, L. M. Cremaldi, R. Kroeger, S. Oliveros, L. Perera, R. Rahmat, D. A. Sanders, D. Summers, E. Avdeeva, K. Bloom, S. Bose, D. R. Claes, A. Dominguez, R. Gonzalez Suarez, J. Keller, I. Kravchenko, J. Lazo-Flores, S. Malik, F. Meier, G. R. Snow, J. Dolen, A. Godshalk, I. Iashvili, S. Jain, A. Kharchilava, A. Kumar, S. Rappoccio, Z. Wan, G. Alverson, E. Barberis, D. Baumgartel, M. Chasco, J. Haley, A. Massironi, D. Nash, T. Orimoto, Trocino Trocino, D. Wood, J. Zhang, A. Anastassov, K. A. Hahn, A. Kubik, L. Lusito, N. Mucia, N. Odell, B. Pollack, A. Pozdnyakov, M. Schmitt, S. Stoynev, K. Sung, M. Velasco, S. Won, D. Berry, A. Brinkerhoff, K. M. Chan, A. Drozdetskiy, M. Hildreth, C. Jessop, D. J. Karmgard, J. Kolb, K. Lannon, W. Luo, S. Lynch, N. Marinelli, D. M. Morse, T. Pearson, M. Planer, R. Ruchti, J. Slaunwhite, N. Valls, M. Wayne, M. Wolf, L. Antonelli, B. Bylsma, L. S. Durkin, S. Flowers, C. Hill, R. Hughes, K. Kotov, T. Y. Ling, D. Puigh, M. Rodenburg, G. Smith, C. Vuosalo, B. L. Winer, H. Wolfe, H. W. Wulsin, E. Berry, P. Elmer, V. Halyo, P. Hebda, J. Hegeman, A. Hunt, P. Jindal, S. A. Koay, P. Lujan, D. Marlow, T. Medvedeva, M. Mooney, J. Olsen, P. Piroue, X. Quan, A. Raval, H. Saka, D. Stickland, C. Tully, J. S. Werner, S. C. Zenz, A. Zuranski, E. Brownson, A. Lopez, H. Mendez, J. E. Ramirez Vargas, E. Alagoz, D. Benedetti, G. Bolla, D. Bortoletto, M. De Mattia, A. Everett, Z. Hu, M. Jones, K. Jung, M. Kress, N. Leonardo, D. Lopes Pegna, V. Maroussov, P. Merkel, D. H. Miller, N. Neumeister, B. C. Radburn-Smith, I. Shipsey, D. Silvers, A. Svyatkovskiy, F. Wang, W. Xie, L. Xu, H. D. Yoo, J. Zablocki, Y. Zheng, N. Parashar, A. Adair, B. Akgun, K. M. Ecklund, F. J. M. Geurts, W. Li, B. Michlin, B. P. Padley, R. Redjimi, J. Roberts, J. Zabel, B. Betchart, A. Bodek, R. Covarelli, P. de Barbaro, R. Demina, Y. Eshaq, T. Ferbel A. Garcia-Bellido, P. Goldenzweig, J. Han, A. Harel, D. C. Miner, G. Petrillo, D. Vishnevskiy, M. Zielinski, A. Bhatti, R. Ciesielski, L. Demortier, K. Goulianos, G. Lungu, S. Malik, C. Mesropian, S. Arora, A. Barker, J. P. Chou, C. Contreras-Campana, E. Contreras-Campana, D. Duggan, D. Ferencek, Y. Gershtein, R. Gray, E. Halkiadakis, D. Hidas, A. Lath, S. Panwalkar, M. Park, R. Patel, V. Rekovic, J. Robles, S. Salur, S. Schnetzer, C. Seitz, S. Somaiwar, R. Stone, S. Thomas, P. Thomassen, M. Walker, K. Rose, S. Spanier, Z. C. Yang, A. York, O. Bouhali, R. Eusebi, W. Flanagan, J. Gilmore, T. Kamon, V. Khotilovich, V. Krutelyov, R. Montalvo, I. Osipenkov, Y. Pakhotin, A. Perloff, J. Roe, A. Safonov, T. Sakuma, I. Suarez, A. Tatarinov, D. Toback, N. Akchurin, C. Cowden, J. Damgov, C. Dragoiu, P. R. Dudero, K. Kovitanggoon, S. Kunori, S. W. Lee, T. Libeiro, I. Volobouev, E. Appelt, A. G. Delannoy, S. Greene, A. Gurrola, W. Johns, C. Maguire, Y. Mao, A. Melo, M. Sharma, P. Sheldon, B. Snook, S. Tuo, J. Velkovska, M. W. Arenton, S. Boutle, B. Cox, B. Francis, J. Goodell, R. Hirosky, A. Ledovskoy, C. Lin, C. Neu, J. Wood, S. Gollapinni, R. Harr, P. E. Karchin, C. Kottachchi Kankanamge Don, P. Lamichhane, A. Sakharov, D. A. Belknap, L. Borrello, D. Carlsmith, M. Cepeda, S. Dasu, S. Duric, E. Friis, M. Grothe, R. Hall-Wilton, M. Herndon, A. Herve, P. Klabbers, J. Klukas, A. Lanaro, R. Loveless, A. Mohapatra, I. Ojalvo, T. Perry, G. A. Pierro, G. Polese, I. Ross, T. Sarangi, A. Savin, W. H. Smith, T. Aziz, S. Banerjee, R. M. Chatterjee, S. Dugad, S. Ganguly, S. Ghosh, M. Guchait, A. Gurtu, G. Kole, S. Kumar, M. Maity, G. Majumder, K. Mazumdar, G. B. Mohanty, B. Parida, K. Sudhakar, N. Wickramage
  • Search for new physics with dijet angular distributions in proton-proton collisions at root S = 13 TeV (2017) A. M. Sirunyan, A. Tumasyan, W. Adam, E. Asilar, T. Bergauer, J. Brandstetter, E. Brondolin, M. Dragicevic, J. Eroe, M. Flechl, M. Friedl, R. Fruehwirth, V. M. Ghete, C. Hartl, N. Hoermann, J. Hrubec, M. Jeitler, A. Koenig, I. Kraetschmer, D. Liko, T. Matsushita, I. Mikulec, D. Rabady, N. Rad, B. Rahbaran, H. Rohringer, J. Schieck, J. Strauss, W. Waltenberger, C. -E. Wulz, O. Dvornikov, V. Makarenko, V. Mossolov, J. Suarez Gonzalez, V. Zykunov, N. Shumeiko, S. Alderweireldt, E. A. De Wolf, X. Janssen, J. Lauwers, M. Van De Klundert, H. Van Haevermaet, P. Van Mechelen, N. Van Remortel, A. Van Spilbeeck, S. Abu Zeid, F. Blekman, J. D'Hondt, N. Daci, I. De Bruyn, K. Deroover, S. Lowette, S. Moortgat, L. Moreels, A. Olbrechts, Q. Python, K. Skovpen, S. Tavernier, W. Van Doninck, P. Van Mulders, I. Van Parijs, H. Brun, B. Clerbaux, G. De Lentdecker, H. Delannoy, G. Fasanella, L. Favart, R. Goldouzian, A. Grebenyuk, G. Karapostoli, T. Lenzi, A. Leonard, J. Luetic, T. Maerschalk, Andrey Marinov (UGent), A. Randle-Conde, T. Seva, C. Vander Velde, P. Vanlaer, D. Vannerom, R. Yonamine, F. Zenoni, F. Zhang, Anna Cimmino (UGent), Tom Cornelis (UGent), Didar Dobur (UGent), Alexis Fagot (UGent), Muhammad Gul (UGent), Illia Khvastunov (UGent), Deniz Poyraz (UGent), Sinem Salva (UGent), R. Schofbeck, Michael Tytgat (UGent), Ward Van Driessche (UGent), Efe Yazgan (UGent), Nikolaos Zaganidis (UGent), H. Bakhshiansohi, C. Beluffi, O. Bondu, S. Brochet, G. Bruno, A. Caudron, S. De Visscher, C. Delaere, M. Delcourt, B. Francois, A. Giammanco, A. Jafari, M. Komm, G. Krintiras, V. Lemaitre, A. Magitteri, A. Mertens, M. Musich, K. Piotrzkowski, L. Quertenmont, M. Selvaggi, M. Vidal Marono, S. Wertz, N. Beliy, W. L. Alda Junior, F. L. Alves, G. A. Alves, L. Brito, C. Hensel, A. Moraes, M. E. Pol, P. Rebello Teles, E. Belchior Batista Das Chagas, W. Carvalho, J. Chinellato, A. Custodio, E. M. Da Costa, G. G. Da Silveira, D. De Jesus Damiao, C. De Oliveira Martins, S. Fonseca De Souza, L. M. Huertas Guativa, H. Malbouisson, D. Matos Figueiredo, C. Mora Herrera, L. Mundim, H. Nogima, W. L. Prado Da Silva, A. Santoro, A. Sznajder, E. J. Tonelli Manganote, F. Torres Da Silva De Araujo, A. Vilela Pereira, S. Ahuja, C. A. Bernardes, S. Dogra, T. R. Fernandez Perez Tomei, E. M. Gregores, P. G. Mercadante, C. S. Moon, S. F. Novaes, Sandra S. Padula, D. Romero Abad, J. C. Ruiz Vargas, A. Aleksandrov, R. Hadjiiska, P. Iaydjiev, M. Rodozov, S. Stoykova, G. Sultanov, M. Vutova, A. Dimitrov, I. Glushkov, L. Litov, B. Pavlov, P. Petkov, W. Fang, M. Ahmad, J. G. Bian, G. M. Chen, H. S. Chen, M. Chen, Y. Chen, T. Cheng, C. H. Jiang, D. Leggat, Z. Liu, F. Romeo, M. Ruan, S. M. Shaheen, A. Spiezia, J. Tao, C. Wang, Z. Wang, H. Zhang, J. Zhao, Y. Ban, G. Chen, Q. Li, S. Liu, Y. Mao, S. J. Qian, D. Wang, Z. Xu, C. Avila, A. Cabrera, L. F. Chaparro Sierra, C. Florez, P. Gomez, C. F. Gonzalez Hernandez, J. D. Ruiz Alvarez, J. C. Sanabria, N. Godinovic, D. Lelas, I. Puljak, P. M. Ribeiro Cipriano, T. Sculac, Z. Antunovic, M. Kovac, V. Brigljevic, D. Ferencek, K. Kadija, B. Mesic, T. Susa, A. Attikis, G. Mavromanolakis, J. Mousa, C. Nicolaou, F. Ptochos, P. A. Razis, H. Rykaczewski, D. Tsiakkouri, M. Finger, Jr. Finger, M., E. Carrera Jarrin, A. A. Abdelalim, Y. Mohammed, E. Salama, M. Kadastik, L. Perrini, M. Raidal, A. Tiko, C. Veelken, P. Eerola, J. Pekkanen, M. Voutilainen, J. Harkonen, T. Jarvinen, V. Karimaki, R. Kinnunen, T. Lampen, K. Lassila-Perini, S. Lehti, T. Linden, P. Luukka, J. Tuominiemi, E. Tuovinen, L. Wendland, J. Talvitie, T. Tuuva, M. Besancon, F. Couderc, M. Dejardin, D. Denegri, B. Fabbro, J. L. Faure, C. Favaro, F. Ferri, S. Ganjour, S. Ghosh, A. Givernaud, P. Gras, G. Hamel de Monchenault, P. Jarry, I. Kucher, E. Locci, M. Machet, J. Malcles, J. Rander, A. Rosowsky, M. Titov, A. Abdulsalam, I. Antropov, S. Baffioni, F. Beaudette, P. Busson, L. Cadamuro, E. Chapon, C. Charlot, O. Davignon, R. Granier de Cassagnac, M. Jo, S. Lisniak, P. Mine, M. Nguyen, C. Ochando, G. Ortona, P. Paganini, P. Pigard, S. Regnard, R. Salerno, Y. Sirois, T. Strebler, Y. Yilmaz, A. Zabi, A. Zghiche, J. -L. Agram, J. Andrea, A. Aubin, D. Bloch, J. -M. Brom, M. Buttignol, E. C. Chabert, N. Chanon, C. Collard, E. Conte, X. Coubez, J. -C. Fontaine, D. Gele, U. Goerlach, A. -C. Le Bihan, P. Van Hove, S. Gadrat, S. Beauceron, C. Bernet, G. Boudoul, C. A. Carrillo Montoya, R. Chierici, D. Contardo, B. Courbon, P. Depasse, H. El Mamouni, J. Fay, S. Gascon, M. Gouzevitch, G. Grenier, B. Ille, F. Lagarde, I. B. Laktineh, M. Lethuillier, L. Mirabito, A. L. Pequegnot, S. Perries, A. Popov, D. Sabes, V. Sordini, M. Vander Donckt, P. Verdier, S. Viret, T. Toriashvili, Z. Tsamalaidze, C. Autermann, S. Beranek, L. Feld, M. K. Kiesel, K. Klein, M. Lipinski, M. Preuten, C. Schomakers, J. Schulz, T. Verlage, A. Albert, M. Brodski, E. Dietz-Laursonn, D. Duchardt, M. Endres, M. Erdmann, S. Erdweg, T. Esch, R. Fischer, A. Gueth, M. Hamer, T. Hebbeker, C. Heidemann, K. Hoepfner, S. Knutzen, M. Merschmeyer, A. Meyer, P. Millet, S. Mukherjee, M. Olschewski, K. Padeken, T. Pook, M. Radziej, H. Reithler, M. Rieger, F. Scheuch, L. Sonnenschein, D. Teyssier, S. Thueer, V. Cherepanov, G. Fluegge, B. Kargoll, T. Kress, A. Kuensken, J. Lingemann, T. Mueller, A. Nehrkorn, A. Nowack, C. Pistone, O. Pooth, A. Stahl, M. Aldaya Martin, T. Arndt, C. Asawatangtrakuldee, Kelly Beernaert (UGent), O. Behnke, U. Behrens, A. A. Bin Anuar, K. Borras, A. Campbell, P. Connor, C. Contreras-Campana, F. Costanza, C. Diez Pardos, G. Dolinska, G. Eckerlin, D. Eckstein, T. Eichhorn, E. Eren, E. Gallo, J. Garay Garcia, A. Geiser, A. Gizhko, J. M. Grados Luyando, A. Grohsjean, P. Gunnellini, A. Harb, J. Hauk, M. Hempel, H. Jung, A. Kalogeropoulos, O. Karacheban, M. Kasemann, J. Keaveney, C. Kleinwort, I. Korol, D. Kruecker, W. Lange, A. Lelek, T. Lenz, J. Leonard, K. Lipka, A. Lobanov, W. Lohmann, R. Mankel, I. -A. Melzer-Pellmann, A. B. Meyer, G. Mittag, J. Mnich, A. Mussgiller, D. Pitzl, R. Placakyte, A. Raspereza, B. Roland, M. Oe. Sahin, P. Saxena, T. Schoerner-Sadenius, S. Spannagel, N. Stefaniuk, G. P. Van Onsem, R. Walsh, C. Wissing, V. Blobel, M. Centis Vignali, A. R. Draeger, T. Dreyer, E. Garutti, D. Gonzalez, J. Haller, M. Hoffmann, A. Junkes, R. Klanner, R. Kogler, N. Kovalchuk, T. Lapsien, I. Marchesini, D. Marconi, M. Meyer, M. Niedziela, D. Nowatschin, F. Pantaleo, T. Peiffer, A. Perieanu, J. Poehlsen, C. Scharf, P. Schleper, A. Schmidt, S. Schumann, J. Schwandt, H. Stadie, G. Steinbrueck, F. M. Stober, M. Stoever, H. Tholen, D. Troendle, E. Usai, Lukas Vanelderen (UGent), A. Vanhoefer, B. Vormwald, M. Akbiyik, C. Barth, S. Baur, C. Baus, J. Berger, E. Butz, R. Caspart, T. Chwalek, F. Colombo, W. De Boer, A. Dierlamm, S. Fink, B. Freund, R. Friese, M. Giffels, A. Gilbert, P. Goldenzweig, D. Haitz, F. Hartmann, S. M. Heindl, U. Husemann, I. Katkov, S. Kudella, H. Mildner, M. U. Mozer, Th. Mueller, M. Plagge, G. Quast, K. Rabbertz, S. Roecker, F. Roscher, M. Schroeder, I. Shvetsov, G. Sieber, H. J. Simonis, R. Ulrich, S. Wayand, M. Weber, T. Weiler, S. Williamson, C. Woehrmann, R. Wolf, G. Anagnostou, G. Daskalakis, T. Geralis, V. A. Giakoumopoulou, A. Kyriakis, D. Loukas, I. Topsis-Giotis, S. Kesisoglou, A. Panagiotou, N. Saoulidou, E. Tziaferi, I. Evangelou, G. Flouris, C. Foudas, P. Kokkas, N. Loukas, N. Manthos, I. Papadopoulos, E. Paradas, N. Filipovic, G. Pasztor, G. Bencze, C. Hajdu, D. Horvath, F. Sikler, V. Veszpremi, G. Vesztergombi, A. J. Zsigmond, N. Beni, S. Czellar, J. Karancsi, A. Makovec, J. Molnar, Z. Szillasi, M. Bartok, P. Raics, Z. L. Trocsanyi, B. Ujvari, J. R. Komaragiri, S. Bahinipati, S. Bhowmik, S. Choudhury, P. Mal, K. Mandal, A. Nayak, D. K. Sahoo, N. Sahoo, S. K. Swain, S. Bansal, S. B. Beri, V. Bhatnagar, R. Chawla, U. Bhawandeep, A. K. Kalsi, A. Kaur, M. Kaur, R. Kumar, P. Kumari, A. Mehta, M. Mittal, J. B. Singh, G. Walia, Ashok Kumar, A. Bhardwaj, B. C. Choudhary, R. B. Garg, S. Keshri, S. Malhotra, M. Naimuddin, K. Ranjan, R. Sharma, V. Sharma, R. Bhattacharya, S. Bhattacharya, K. Chatterjee, S. Dey, S. Dutt, S. Dutta, S. Ghosh, N. Majumdar, A. Modak, K. Mondal, S. Mukhopadhyay, S. Nandan, A. Purohit, A. Roy, D. Roy, S. Roy Chowdhury, S. Sarkar, M. Sharan, S. Thakur, P. K. Behera, R. Chudasama, D. Dutta, V. Jha, V. Kumar, A. K. Mohanty, P. K. Netrakanti, L. M. Pant, P. Shukla, A. Topkar, T. Aziz, S. Dugad, G. Kole, B. Mahakud, S. Mitra, G. B. Mohanty, B. Parida, N. Sur, B. Sutar, S. Banerjee, R. K. Dewanjee, S. Ganguly, M. Guchait, Sa. Jain, S. Kumar, M. Maity, G. Majumder, K. Mazumdar, T. Sarkar, N. Wickramage, S. Chauhan, S. Dube, V. Hegde, A. Kapoor, K. Kothekar, S. Pandey, A. Rane, S. Sharma, S. Chenarani, E. Eskandari Tadavani, S. M. Etesami, M. Khakzad, M. Mohammadi Najafabadi, M. Naseri, S. Paktinat Mehdiabadi, F. Rezaei Hosseinabadi, B. Safarzadeh, M. Zeinali, M. Felcini, M. Grunewald, M. Abbrescia, C. Calabria, C. Caputo, A. Colaleo, D. Creanza, L. Cristella, N. De Filippis, M. De Palma, L. Fiore, G. Iaselli, G. Maggi, M. Maggi, G. Miniello, S. My, S. Nuzzo, A. Pompili, G. Pugliese, R. Radogna, A. Ranieri, G. Selvaggi, A. Sharma, L. Silvestris, R. Venditti, Piet Verwilligen (UGent), G. Abbiendi, C. Battilana, D. Bonacorsi, S. Braibant-Giacomelli, L. Brigliadori, R. Campanini, P. Capiluppi, A. Castro, F. R. Cavallo, S. S. Chhibra, G. Codispoti, M. Cuffiani, G. M. Dallavalle, F. Fabbri, A. Fanfani, D. Fasanella, P. Giacomelli, C. Grandi, L. Guiducci, S. Marcellini, G. Masetti, A. Montanari, F. L. Navarria, A. Perrotta, A. M. Rossi, T. Rovelli, G. P. Siroli, N. Tosi, S. Albergo, S. Costa, A. Di Mattia, F. Giordano, R. Potenza, A. Tricomi, C. Tuve, G. Barbagli, V. Ciulli, C. Civinini, R. D'Alessandro, E. Focardi, P. Lenzi, M. Meschini, S. Paoletti, L. Russo, G. Sguazzoni, D. Strom, L. Viliani, L. Benussi, S. Bianco, F. Fabbri, D. Piccolo, F. Primavera, V. Calvelli, F. Ferro, M. R. Monge, E. Robutti, S. Tosi, L. Brianza, F. Brivio, V. Ciriolo, M. E. Dinardo, S. Fiorendi, S. Gennai, A. Ghezzi, P. Govoni, M. Malberti, S. Malvezzi, R. A. Manzoni, D. Menasce, L. Moroni, M. Paganoni, D. Pedrini, S. Pigazzini, S. Ragazzi, T. Tabarelli de Fatis, S. Buontempo, N. Cavallo, G. De Nardo, S. Di Guida, M. Esposito, F. Fabozzi, F. Fienga, A. O. M. Iorio, G. Lanza, L. Lista, S. Meola, P. Paolucci, C. Sciacca, Filip Thyssen (UGent), P. Azzi, N. Bacchetta, L. Benato, D. Bisello, A. Boletti, R. Carlin, A. Carvalho Antunes De Oliveirea, P. Checchia, M. Dall'Osso, P. De Castro Manzano, T. Dorigo, U. Dosselli, F. Gasparini, U. Gasparini, A. Gozzelino, S. Lacaprara, M. Margoni, A. T. Meneguzzo, J. Pazzini, N. Pozzobon, P. Ronchese, F. Simonetto, E. Torassa, M. Zanetti, P. Zotto, G. Zumerle, A. Braghieri, F. Fallavollita, A. Magnani, P. Montagna, S. P. Ratti, V. Re, C. Riccardi, P. Salvini, I. Vai, P. Vitulo, L. Alunni Solestizi, G. M. Bilei, D. Ciangottini, L. Fano, P. Lariccia, R. Leonardi, G. Mantovani, M. Menichelli, A. Saha, A. Santocchia, K. Androsov, P. Azzurri, G. Bagliesi, J. Bernardini, T. Boccali, R. Castaldi, M. A. Ciocci, R. Dell'Orso, S. Donato, G. Fedi, A. Giassi, M. T. Grippo, F. Ligabue, T. Lomtadze, L. Martini, A. Messineo, F. Palla, A. Rizzi, A. Savoy-Navarro, P. Spagnolo, R. Tenchini, G. Tonelli, A. Venturi, P. G. Verdini, L. Barone, F. Cavallari, M. Cipriani, D. Del Re, M. Diemoz, S. Gelli, E. Longo, F. Margaroli, B. Marzocchi, P. Meridiani, G. Organtini, R. Paramatti, F. Preiato, S. Rahatlou, C. Rovelli, F. Santanastasio, N. Amapane, R. Arcidiacono, S. Argiro, M. Arneodo, N. Bartosik, R. Bellan, C. Biino, N. Cartiglia, F. Cenna, M. Costa, R. Covarelli, A. Degano, N. Demaria, L. Finco, B. Kiani, C. Mariotti, S. Maselli, E. Migliore, V. Monaco, E. Monteil, M. Monteno, M. M. Obertino, L. Pacher, N. Pastrone, M. Pelliccioni, G. L. Pinna Angioni, F. Ravera, A. Romero, M. Ruspa, R. Sacchi, K. Shchelina, V. Sola, A. Solano, A. Staiano, P. Traczyk, S. Belforte, M. Casarsa, F. Cossutti, G. Della Ricca, A. Zanetti, D. H. Kim, G. N. Kim, M. S. Kim, S. Lee, S. W. Lee, Y. D. Oh, S. Sekmen, D. C. Son, Y. C. Yang, A. Lee, H. Kim, J. A. Brochero Cifuentes, T. J. Kim, S. Cho, S. Choi, Y. Go, D. Gyun, S. Ha, B. Hong, Y. Jo, Y. Kim, K. Lee, K. S. Lee, S. Lee, J. Lim, S. K. Park, Y. Roh, J. Almond, J. Kim, H. Lee, S. B. Oh, B. C. Radburn-Smith, S. H. Seo, U. K. Yang, H. D. Yoo, G. B. Yu, M. Choi, H. Kim, J. H. Kim, J. S. H. Lee, I. C. Park, G. Ryu, M. S. Ryu, Y. Choi, J. Goh, C. Hwang, J. Lee, I. Yu, V. Dudenas, A. Juodagalvis, J. Vaitkus, I. Ahmed, Z. A. Ibrahim, M. A. B. Md Ali, F. Mohamad Idris, W. A. T. Wan Abdullah, M. N. Yusli, Z. Zolkapli, H. Castilla-Valdez, E. De La Cruz-Burelo, I. Heredia-De La Cruz, A. Hernandez-Almada, R. Lopez-Fernandez, R. Magana Villalba, J. Mejia Guisao, A. Sanchez-Hernandez, S. Carrillo Moreno, C. Oropeza Barrera, F. Vazquez Valencia, S. Carpinteyro, I. Pedraza, H. A. Salazar Ibarguen, C. Uribe Estrada, A. Morelos Pineda, D. Krofcheck, P. H. Butler, A. Ahmad, M. Ahmad, Q. Hassan, H. R. Hoorani, W. A. Khan, A. Saddique, M. A. Shah, M. Shoaib, M. Waqas, H. Bialkowska, M. Bluj, B. Boimska, T. Frueboes, M. Gorski, M. Kazana, K. Nawrocki, K. Romanowska-Rybinska, M. Szleper, P. Zalewski, K. Bunkowski, A. Byszuk, K. Doroba, A. Kalinowski, M. Konecki, J. Krolikowski, M. Misiura, M. Olszewski, M. Walczak, P. Bargassa, C. Beirao Da Cruz E Silva, B. Calpas, A. Di Francesco, P. Faccioli, P. G. Ferreira Parracho, M. Gallinaro, J. Hollar, N. Leonardo, L. Lloret Iglesias, M. V. Nemallapudi, J. Rodrigues Antunes, J. Seixas, O. Toldaiev, D. Vadruccio, J. Varela, P. Vischia, S. Afanasiev, V. Alexakhin, P. Bunin, M. Gavrilenko, I. Golutvin, A. Kamenev, V. Karjavin, A. Lanev, A. Malakhov, V. Matveev, V. Palichik, V. Perelygin, M. Savina, S. Shmatov, S. Shulha, N. Skatchkov, V. Smirnov, A. Zarubin, L. Chtchipounov, V. Golovtsov, Y. Ivanov, V. Kim, E. Kuznetsova, V. Murzin, V. Oreshkin, V. Sulimov, A. Vorobyev, Yu. Andreev, A. Dermenev, S. Gninenko, N. Golubev, A. Karneyeu, M. Kirsanov, N. Krasnikov, A. Pashenkov, D. Tlisov, A. Toropin, V. Epshteyn, V. Gavrilov, N. Lychkovskaya, V. Popov, I. Pozdnyakov, G. Safronov, A. Spiridonov, M. Toms, E. Vlasov, A. Zhokin, A. Bylinkin, R. Chistov, S. Polikarpov, E. Zhemchugov, V. Andreev, M. Azarkin, I. Dremin, M. Kirakosyan, A. Leonidov, A. Terkulov, A. Baskakov, A. Belyaev, E. Boos, M. Dubinin, L. Dudko, A. Ershov, A. Gribushin, V. Klyukhin, O. Kodolova, I. Lokhtin, I. Miagkov, S. Obraztsov, S. Petrushanko, V. Savrin, A. Snigirev, V. Blinov, Y. Skovpen, D. Shtol, I. Azhgirey, I. Bayshev, S. Bitioukov, D. Elumakhov, V. Kachanov, A. Kalinin, D. Konstantinov, V. Krychkine, V. Petrov, R. Ryutin, A. Sobol, S. Troshin, N. Tyurin, A. Uzunian, A. Volkov, P. Adzic, P. Cirkovic, D. Devetak, M. Dordevic, J. Milosevic, V. Rekovic, J. Alcaraz Maestre, M. Barrio Luna, E. Calvo, M. Cerrada, M. Chamizo Llatas, N. Colino, B. De La Cruz, A. Delgado Peris, A. Escalante Del Valle, C. Fernandez Bedoya, J. P. Fernandez Ramos, J. Flix, M. C. Fouz, P. Garcia-Abia, O. Gonzalez Lopez, S. Goy Lopez, J. M. Hernandez, M. I. Josa, E. Navarro De Martino, A. Perez-Calero Yzquierdo, J. Puerta Pelayo, A. Quintario Olmeda, I. Redondo, L. Romero, M. S. Soares, J. F. de Troconiz, M. Missiroli, D. Moran, J. Cuevas, J. Fernandez Menendez, I. Gonzalez Caballero, J. R. Gonzalez Fernandez, E. Palencia Cortezon, S. Sanchez Cruz, I. Suarez Andres, J. M. Vizan Garcia, I. J. Cabrillo, A. Calderon, E. Curras, M. Fernandez, J. Garcia-Ferrero, G. Gomez, A. Lopez Virto, J. Marco, C. Martinez Rivero, F. Matorras, J. Piedra Gomez, T. Rodrigo, A. Ruiz-Jimeno, L. Scodellaro, N. Trevisani, I. Vila, R. Vilar Cortabitarte, D. Abbaneo, E. Auffray, G. Auzinger, P. Baillon, A. H. Ball, D. Barney, P. Bloch, A. Bocci, C. Botta, T. Camporesi, R. Castello, M. Cepeda, G. Cerminara, Y. Chen, D. d'Enterria, A. Dabrowski, V. Daponte, A. David, M. De Gruttola, A. De Roeck, E. Di Marco, M. Dobson, B. Dorney, T. du Pree, D. Duggan, M. Dunser, N. Dupont, A. Elliott-Peisert, P. Everaerts, S. Fartoukh, G. Franzoni, J. Fulcher, W. Funk, D. Gigi, K. Gill, M. Girone, F. Glege, D. Gulhan, S. Gundacker, M. Guthoff, P. Harris, J. Hegeman, V. Innocente, P. Janot, J. Kieseler, H. Kirschenmann, V. Knunz, A. Kornmayer, M. J. Kortelainen, K. Kousouris, M. Krammer, C. Lange, P. Lecoq, C. Lourenco, M. T. Lucchini, L. Malgeri, M. Mannelli, A. Martelli, F. Meijers, J. A. Merlin, S. Mersi, E. Meschi, P. Milenovic, F. Moortgat, S. Morovic, M. Mulders, H. Neugebauer, S. Orfanelli, L. Orsini, L. Pape, E. Perez, M. Peruzzi, A. Petrilli, G. Petrucciani, A. Pfeiffer, M. Pierini, A. Racz, T. Reis, G. Rolandi, M. Rovere, H. Sakulin, J. B. Sauvan, C. Schafer, C. Schwick, M. Seidel, A. Sharma, P. Silva, P. Sphicas, J. Steggemann, M. Stoye, Y. Takahashi, M. Tosi, D. Treille, A. Triossi, A. Tsirou, V. Veckalns, G. I. Veres, M. Verweij, N. Wardle, H. K. Wohri, A. Zagozdzinska, W. D. Zeuner, W. Bertl, K. Deiters, W. Erdmann, R. Horisberger, Q. Ingram, H. C. Kaestli, D. Kotlinski, U. Langenegger, T. Rohe, F. Bachmair, L. Bani, L. Bianchini, B. Casal, G. Dissertori, M. Dittmar, M. Donega, C. Grab, C. Heidegger, D. Hits, J. Hoss, G. Kasieczka, W. Lustermann, B. Mangano, M. Marionneau, P. Martinez Ruiz del Arbol, M. Masciovecchio, M. T. Meinhard, D. Meister, F. Micheli, P. Musella, F. Nessi-Tedaldi, F. Pandolfi, J. Pata, F. Pauss, G. Perrin, L. Perrozzi, M. Quittnat, M. Rossini, M. Schonenberger, A. Starodumov, V. R. Tavolaro, K. Theofilatos, R. Wallny, T. K. Aarrestad, C. Amsler, L. Caminada, M. F. Canelli, A. De Cosa, C. Galloni, A. Hinzmann, T. Hreus, B. Kilminster, J. Ngadiuba, D. Pinna, G. Rauco, P. Robmann, D. Salerno, C. Seitz, Y. Yang, A. Zucchetta, V. Candelise, T. H. Doan, Sh. Jain, R. Khurana, M. Konyushikhin, C. M. Kuo, W. Lin, A. Pozdnyakov, S. S. Yu, Arun Kumar, P. Chang, Y. H. Chang, Y. Chao, K. F. Chen, P. H. Chen, F. Fiori, W. -S. Hou, Y. Hsiung, Y. F. Liu, R. -S. Lu, M. Minano Moya, E. Paganis, A. Psallidas, J. F. Tsai, B. Asavapibhop, G. Singh, N. Srimanobhas, N. Suwonjandee, A. Adiguzel, S. Cerci, S. Damarseckin, Z. S. Demiroglu, C. Dozen, I. Dumanoglu, S. Girgis, G. Gokbulut, Y. Guler, I. Hos, E. E. Kangal, O. Kara, U. Kiminsu, M. Oglakci, G. Onengut, K. Ozdemir, D. Sunar Cerci, B. Tali, H. Topakli, S. Turkcapar, I. S. Zorbakir, C. Zorbilmez, B. Bilin, S. Bilmis, B. Isildak, G. Karapinar, M. Yalvac, M. Zeyrek, E. Gulmez, M. Kaya, O. Kaya, E. A. Yetkin, T. Yetkin, A. Cakir, K. Cankocak, S. Sen, B. Grynyov, L. Levchuk, P. Sorokin, R. Aggleton, F. Ball, L. Beck, J. J. Brooke, D. Burns, E. Clement, D. Cussans, H. Flacher, J. Goldstein, M. Grimes, G. P. Heath, H. F. Heath, J. Jacob, L. Kreczko, C. Lucas, D. M. Newbold, S. Paramesvaran, A. Poll, T. Sakuma, S. Seif El Nasr-Storey, D. Smith, V. J. Smith, K. W. Bell, A. Belyaev, C. Brew, R. M. Brown, L. Calligaris, D. Cieri, D. J. A. Cockerill, J. A. Coughlan, K. Harder, S. Harper, E. Olaiya, D. Petyt, C. H. Shepherd-Themistocleous, A. Thea, I. R. Tomalin, T. Williams, M. Baber, R. Bainbridge, O. Buchmuller, A. Bundock, D. Burton, S. Casasso, M. Citron, D. Colling, L. Corpe, P. Dauncey, G. Davies, A. De Wit, M. Della Negra, R. Di Maria, P. Dunne, A. Elwood, D. Futyan, Y. Haddad, G. Hall, G. Iles, T. James, R. Lane, C. Laner, R. Lucas, L. Lyons, A. -M. Magnan, S. Malik, L. Mastrolorenzo, J. Nash, A. Nikitenko, J. Pela, B. Penning, M. Pesaresi, D. M. Raymond, A. Richards, A. Rose, E. Scott, C. Seez, S. Summers, A. Tapper, K. Uchida, M. Vazquez Acosta, T. Virdee, J. Wright, S. C. Zenz, J. E. Cole, P. R. Hobson, A. Khan, P. Kyberd, I. D. Reid, P. Symonds, L. Teodorescu, M. Turner, A. Borzou, K. Call, J. Dittmann, K. Hatakeyama, H. Liu, N. Pastika, R. Bartek, A. Dominguez, A. Buccilli, S. I. Cooper, C. Henderson, P. Rumerio, C. West, D. Arcaro, A. Avetisyan, T. Bose, D. Gastler, D. Rankin, C. Richardson, J. Rohlf, L. Sulak, D. Zou, G. Benelli, D. Cutts, A. Garabedian, J. Hakala, U. Heintz, J. M. Hogan, O. Jesus, K. H. M. Kwok, E. Laird, G. Landsberg, Z. Mao, M. Narain, S. Piperov, S. Sagir, E. Spencer, R. Syarif, R. Breedon, D. Burns, M. Calderon De La Barca Sanchez, S. Chauhan, M. Chertok, J. Conway, R. Conway, P. T. Cox, R. Erbacher, C. Flores, G. Funk, M. Gardner, W. Ko, R. Lander, C. Mclean, M. Mulhearn, D. Pellett, J. Pilot, S. Shalhout, M. Shi, J. Smith, M. Squires, D. Stolp, K. Tos, M. Tripathi, M. Bachtis, C. Bravo, R. Cousins, A. Dasgupta, A. Florent, J. Hauser, M. Ignatenko, N. Mccoll, D. Saltzberg, C. Schnaible, V. Valuev, M. Weber, E. Bouvier, K. Burt, R. Clare, J. Ellison, J. W. Gary, S. M. A. Ghiasi Shirazi, G. Hanson, J. Heilman, P. Jandir, E. Kennedy, F. Lacroix, O. R. Long, M. Olmedo Negrete, M. I. Paneva, A. Shrinivas, W. Si, H. Wei, S. Wimpenny, B. R. Yates, J. G. Branson, G. B. Cerati, S. Cittolin, M. Derdzinski, R. Gerosa, A. Holzner, D. Klein, V. Krutelyov, J. Letts, I. Macneill, D. Olivito, S. Padhi, M. Pieri, M. Sani, V. Sharma, S. Simon, M. Tadel, A. Vartak, S. Wasserbaech, C. Welke, J. Wood, F. Wurthwein, A. Yagil, G. Zevi Della Porta, N. Amin, R. Bhandari, J. Bradmiller-Feld, C. Campagnari, A. Dishaw, V. Dutta, M. Franco Sevilla, C. George, F. Golf, L. Gouskos, J. Gran, R. Heller, J. Incandela, S. D. Mullin, A. Ovcharova, H. Qu, J. Richman, D. Stuart, I. Suarez, J. Yoo, D. Anderson, J. Bendavid, A. Bornheim, J. Bunn, J. Duarte, J. M. Lawhorn, A. Mott, H. B. Newman, C. Pena, M. Spiropulu, J. R. Vlimant, S. Xie, R. Y. Zhu, M. B. Andrews, T. Ferguson, M. Paulini, J. Russ, M. Sun, H. Vogel, I. Vorobiev, M. Weinberg, J. P. Cumalat, W. T. Ford, F. Jensen, A. Johnson, M. Krohn, S. Leontsinis, T. Mulholland, K. Stenson, S. R. Wagner, J. Alexander, J. Chaves, J. Chu, S. Dittmer, K. Mcdermott, N. Mirman, G. Nicolas Kaufman, J. R. Patterson, A. Rinkevicius, A. Ryd, L. Skinnari, L. Soffi, S. M. Tan, Z. Tao, J. Thom, J. Tucker, P. Wittich, M. Zientek, D. Winn, S. Abdullin, M. Albrow, G. Apollinari, A. Apresyan, S. Banerjee, L. A. T. Bauerdick, A. Beretvas, J. Berryhill, P. C. Bhat, G. Bolla, K. Burkett, J. N. Butler, H. W. K. Cheung, F. Chlebana, S. Cihangir, M. Cremonesi, V. D. Elvira, I. Fisk, J. Freeman, E. Gottschalk, L. Gray, D. Green, S. Grunendahl, O. Gutsche, D. Hare, R. M. Harris, S. Hasegawa, J. Hirschauer, Z. Hu, B. Jayatilaka, S. Jindariani, M. Johnson, U. Joshi, B. Klima, B. Kreis, S. Lammel, J. Linacre, D. Lincoln, R. Lipton, M. Liu, T. Liu, R. Lopes De Sa, J. Lykken, K. Maeshima, N. Magini, J. M. Marra Ffi No, S. Maruyama, D. Mason, P. McBride, P. Merkel, S. Mrenna, S. Nahn, V. O'Dell, K. Pedro, O. Prokofyev, G. Rakness, L. Ristori, E. Sexton-Kennedy, A. Soha, W. J. Spalding, L. Spiegel, S. Stoynev, J. Strait, Nadja Strobbe (UGent), L. Taylor, S. Tkaczyk, N. V. Tran, L. Uplegger, E. W. Vaandering, C. Vernieri, M. Verzocchi, R. Vidal, M. Wang, H. A. Weber, A. Whitbeck, Y. Wu, D. Acosta, P. Avery, P. Bortignon, D. Bourilkov, A. Brinkerhoff, A. Carnes, M. Carver, D. Curry, S. Das, R. D. Field, I. K. Furic, J. Konigsberg, A. Korytov, J. F. Low, P. Ma, K. Matchev, H. Mei, G. Mitselmakher, D. Rank, L. Shchutska, D. Sperka, L. Thomas, J. Wang, S. Wang, J. Yelton, S. Linn, P. Markowitz, G. Martinez, J. L. Rodriguez, A. Ackert, T. Adams, A. Askew, S. Bein, S. Hagopian, V. Hagopian, K. F. Johnson, H. Prosper, A. Santra, R. Yohay, M. M. Baarmand, V. Bhopatkar, S. Colafranceschi, M. Hohlmann, D. Noonan, T. Roy, F. Yumiceva, M. R. Adams, L. Apanasevich, D. Berry, R. R. Betts, I. Bucinskaite, R. Cavanaugh, O. Evdokimov, L. Gauthier, C. E. Gerber, D. J. Hofman, K. Jung, I. D. Sandoval Gonzalez, N. Varelas, H. Wang, Z. Wu, M. Zakaria, J. Zhang, B. Bilki, W. Clarida, K. Dilsiz, S. Durgut, R. P. Gandrajula, M. Haytmyradov, V. Khristenko, J. -P. Merlo, H. Mermerkaya, A. Mestvirishvili, A. Moeller, J. Nachtman, H. Ogul, Y. Onel, F. Ozok, A. Penzo, C. Snyder, E. Tiras, J. Wetzel, K. Yi, I. Anderson, B. Blumenfeld, A. Cocoros, N. Eminizer, D. Fehling, L. Feng, A. V. Gritsan, P. Maksimovic, J. Roskes, U. Sarica, M. Swartz, M. Xiao, Y. Xin, C. You, A. Al-Bataineh, P. Baringer, A. Bean, S. Boren, J. Bowen, J. Castle, L. Forthomme, III Kenny, R. P., S. Khalil, A. Kropivnitskaya, D. Majumder, W. Mcbrayer, M. Murray, S. Sanders, R. Stringer, J. D. Tapia Takaki, Q. Wang, A. Ivanov, K. Kaadze, Y. Maravin, A. Mohammadi, L. K. Saini, N. Skhirtladze, S. Toda, F. Rebassoo, D. Wright, C. Anelli, A. Baden, O. Baron, A. Belloni, B. Calvert, S. C. Eno, C. Ferraioli, J. A. Gomez, N. J. Hadley, S. Jabeen, G. Y. Jeng, R. G. Kellogg, T. Kolberg, J. Kunkle, A. C. Mignerey, F. Ricci-Tam, Y. H. Shin, A. Skuja, M. B. Tonjes, S. C. Tonwar, D. Abercrombie, B. Allen, A. Apyan, V. Azzolini, R. Barbieri, A. Baty, R. Bi, K. Bierwagen, S. Brandt, W. Busza, I. A. Cali, M. D'Alfonso, Z. Demiragli, L. Di Matteo, G. Gomez Ceballos, M. Goncharov, D. Hsu, Y. Iiyama, G. M. Innocenti, M. Klute, D. Kovalskyi, K. Krajczar, Y. S. Lai, Y. -J. Lee, A. Levin, P. D. Luckey, B. Maier, A. C. Marini, C. Mcginn, C. Mironov, S. Narayanan, X. Niu, C. Paus, C. Roland, G. Roland, J. Salfeld-Nebgen, G. S. F. Stephans, K. Tatar, M. Varma, D. Velicanu, J. Veverka, J. Wang, T. W. Wang, B. Wyslouch, M. Yang, A. C. Benvenuti, R. M. Chatterjee, A. Evans, P. Hansen, S. Kalafut, S. C. Kao, Y. Kubota, Z. Lesko, J. Mans, S. Nourbakhsh, N. Ruckstuhl, R. Rusack, N. Tambe, J. Turkewitz, J. G. Acosta, S. Oliveros, E. Avdeeva, K. Bloom, D. R. Claes, C. Fangmeier, R. Gonzalez Suarez, R. Kamalieddin, I. Kravchenko, A. Malta Rodrigues, F. Meier, J. Monroy, J. E. Siado, G. R. Snow, B. Stieger, M. Alyari, J. Dolen, A. Godshalk, C. Harrington, I. Iashvili, J. Kaisen, D. Nguyen, A. Parker, S. Rappoccio, B. Roozbahani, G. Alverson, E. Barberis, A. Hortiangtham, A. Massironi, D. M. Morse, D. Nash, T. Orimoto, R. Teixeira De Lima, D. Trocino, R. -J. Wang, D. Wood, S. Bhattacharya, O. Charaf, K. A. Hahn, A. Kumar, N. Mucia, N. Odell, B. Pollack, M. H. Schmitt, K. Sung, M. Trovato, M. Velasco, N. Dev, M. Hildreth, K. Hurtado Anampa, C. Jessop, D. J. Karmgard, N. Kellams, K. Lannon, N. Marinelli, F. Meng, C. Mueller, Y. Musienko, M. Planer, A. Reinsvold, R. Ruchti, N. Rupprecht, G. Smith, S. Taroni, M. Wayne, M. Wolf, A. Woodard, J. Alimena, L. Antonelli, B. Bylsma, L. S. Durkin, S. Flowers, B. Francis, A. Hart, C. Hill, R. Hughes, W. Ji, B. Liu, W. Luo, D. Puigh, B. L. Winer, H. W. Wulsin, S. Cooperstein, O. Driga, P. Elmer, J. Hardenbrook, P. Hebda, D. Lange, J. Luo, D. Marlow, T. Medvedeva, K. Mei, I. Ojalvo, J. Olsen, C. Palmer, P. Piroue, D. Stickland, A. Svyatkovskiy, C. Tully, S. Malik, A. Barker, V. E. Barnes, S. Folgueras, L. Gutay, M. K. Jha, M. Jones, A. W. Jung, A. Khatiwada, D. H. Miller, N. Neumeister, J. F. Schulte, X. Shi, J. Sun, F. Wang, W. Xie, N. Parashar, J. Stupak, A. Adair, B. Akgun, Z. Chen, K. M. Ecklund, F. J. M. Geurts, M. Guilbaud, W. Li, B. Michlin, M. Northup, B. P. Padley, J. Roberts, J. Rorie, Z. Tu, J. Zabel, B. Betchart, A. Bodek, P. de Barbaro, R. Demina, Y. t. Duh, T. Ferbel, M. Galanti, A. Garcia-Bellido, J. Han, O. Hindrichs, A. Khukhunaishvili, K. H. Lo, P. Tan, M. Verzetti, A. Agapitos, J. P. Chou, Y. Gershtein, T. A. Gomez Espinosa, E. Halkiadakis, M. Heindl, E. Hughes, S. Kaplan, R. Kunnawalkam Elayavalli, S. Kyriacou, A. Lath, K. Nash, M. Osherson, H. Saka, S. Salur, S. Schnetzer, D. Sheffield, S. Somalwar, R. Stone, S. Thomas, P. Thomassen, M. Walker, A. G. Delannoy, M. Foerster, J. Heideman, G. Riley, K. Rose, S. Spanier, K. Thapa, O. Bouhali, A. Celik, M. Dalchenko, M. De Mattia, A. Delgado, Sven Dildick (UGent), R. Eusebi, J. Gilmore, T. Huang, E. Juska, T. Kamon, R. Mueller, Y. Pakhotin, R. Patel, A. Perloff, L. Pernie, D. Rathjens, A. Safonov, A. Tatarinov, K. A. Ulmer, N. Akchurin, C. Cowden, J. Damgov, F. De Guio, C. Dragoiu, P. R. Dudero, J. Faulkner, E. Gurpinar, S. Kunori, K. Lamichhane, S. W. Lee, T. Libeiro, T. Peltola, S. Undleeb, I. Volobouev, Z. Wang, S. Greene, A. Gurrola, R. Janjam, W. Johns, C. Maguire, A. Melo, H. Ni, P. Sheldon, S. Tuo, J. Velkovska, Q. Xu, M. W. Arenton, P. Barria, B. Cox, J. Goodell, R. Hirosky, A. Ledovskoy, H. Li, C. Neu, T. Sinthuprasith, X. Sun, Y. Wang, E. Wolfe, F. Xia, C. Clarke, R. Harr, P. E. Karchin, J. Sturdy, D. A. Belknap, J. Buchanan, C. Caillol, S. Dasu, L. Dodd, S. Duric, B. Gomber, M. Grothe, M. Herndon, A. Herve, P. Klabbers, A. Lanaro, A. Levine, K. Long, R. Loveless, T. Perry, G. A. Pierro, G. Polese, T. Ruggles, A. Savin, N. Smith, W. H. Smith, D. Taylor, N. Woods
  • Search for t(t)over-bar resonances in highly boosted lepton plus jets and fully hadronic final states in proton-proton collisions at root s=13 TeV (2017) A. M. Sirunyan, A. Tumasyan, W. Adam, E. Asilar, T. Bergauer, J. Brandstetter, E. Brondolin, M. Dragicevic, J. Eroe, M. Flechl, M. Friedl, R. Fruehwirth, V. M. Ghete, C. Hartl, N. Hoermann, J. Hrubec, M. Jeitler, A. Koenig, I. Kraetschmer, D. Liko, T. Matsushita, I. Mikulec, D. Rabady, N. Rad, B. Rahbaran, H. Rohringer, J. Schieck, J. Strauss, W. Waltenberger, C. -E. Wulz, V. Chekhovsky, V. Mossolov, J. Suarez Gonzalez, N. Shumeiko, S. Alderweireldt, E. A. De Wolf, X. Janssen, J. Lauwers, M. Van de Klundert, H. Van Haevermaet, P. Van Mechelen, N. Van Remortel, A. Van Spilbeeck, S. Abu Zeid, F. Blekman, J. D'Hondt, I. De Bruyn, J. De Clercq, K. Deroover, S. Lowette, S. Moortgat, L. Moreels, A. Olbrechts, Q. Python, K. Skovpen, S. Tavernier, W. Van Doninck, P. Van Mulders, I. Van Parijs, H. Brun, B. Clerbaux, G. De Lentdecker, H. Delannoy, G. Fasanella, L. Favart, R. Goldouzian, A. Grebenyuk, G. Karapostoli, T. Lenzi, J. Luetic, T. Maerschalk, Andrey Marinov (UGent), A. Randle-Conde, T. Seva, C. Vander Velde, P. Vanlaer, D. Vannerom, R. Yonamine, F. Zenoni, F. Zhang, Anna Cimmino (UGent), Tom Cornelis (UGent), Didar Dobur (UGent), Alexis Fagot (UGent), Muhammad Gul (UGent), Illia Khvastunov (UGent), Deniz Poyraz (UGent), Sinem Salva (UGent), R. Schofbeck, Michael Tytgat (UGent), Ward Van Driessche (UGent), Willem Verbeke (UGent), Nikolaos Zaganidis (UGent), H. Bakhshiansohi, O. Bondu, S. Brochet, G. Bruno, A. Caudron, S. De Visscher, C. Delaere, M. Delcourt, B. Francois, A. Giammanco, A. Jafari, M. Komm, G. Krintiras, V. Lemaitre, A. Magitteri, A. Mertens, M. Musich, K. Piotrzkowski, L. Quertenmont, M. Vidal Marono, S. Wertz, N. Beliy, W. L. Alda Junior, F. L. Alves, G. A. Alves, L. Brito, C. Hensel, A. Moraes, M. E. Pol, P. Rebello Teles, E. Belchior Batista Das Chagas, W. Carvalho, J. Chinellato, A. Custodio, E. M. Da Costa, G. G. Da Silveira, D. De Jesus Damiao, S. Fonseca De Souza, L. M. Huertas Guativa, H. Malbouisson, C. Mora Herrera, L. Mundim, H. Nogima, A. Santoro, A. Sznajder, E. J. Tonelli Manganote, F. Torres Da Silva De Araujo, A. Vilela Pereira, S. Ahuja, C. A. Bernardes, T. R. Fernandez Perez Tomei, E. M. Gregore, P. G. Mercadante, C. S. Moon, S. F. Novaes, Sandra S. Padula, D. Romero Abad, J. C. Ruiz Vargas, A. Aleksandrov, R. Hadjiiska, P. Iaydjiev, M. Rodozov, S. Stoykova, G. Sultanov, M. Vutova, A. Dimitrov, I. Glushkov, L. Litov, B. Pavlov, P. Petkov, W. Fang, X. Gao, M. Ahmad, J. G. Bian, G. M. Chen, H. S. Chen, M. Chen, Y. Chen, C. H. Jiang, D. Leggat, Z. Liu, F. Romeo, S. M. Shaheen, A. Spiezia, J. Tao, C. Wang, Z. Wang, H. Zhang, J. Zhao, Y. Ban, G. Chen, Q. Li, S. Liu, Y. Mao, S. J. Qian, D. Wang, Z. Xu, C. Avila, A. Cabrera, L. F. Chaparro Sierra, C. Florez, J. P. Gomez, C. F. Gonzalez Hernandez, J. D. Ruiz Alvarez, N. Godinovic, D. Lelas, I. Puljak, P. M. Ribeiro Cipriano, T. Sculac, Z. Antunovic, M. Kovac, V. Brigljevic, D. Ferencek, K. Kadija, B. Mesic, T. Susa, M. W. Ather, A. Attikis, G. Mavromanolakis, J. Mousa, C. Nicolaou, F. Ptochos, P. A. Razis, H. Rykaczewski, M. Finger, Jr. Finger, M., E. Carrera Jarrin, E. El-Khateeb, S. Elgammal, A. Ellithi Kamel, M. Kadastik, L. Perrini, M. Raidal, A. Tiko, C. Veelken, P. Eerola, J. Pekkanen, M. Voutilainen, J. Harkonen, T. Jarvinen, V. Karimaki, R. Kinnunen, T. Lampen, K. Lassila-Perini, S. Lehti, T. Linden, P. Luukka, E. Tuominen, J. Tuominiemi, E. Tuovinen, J. Talvitie, T. Tuuva, M. Besancon, F. Couderc, M. Dejardin, D. Denegri, J. L. Faure, C. Favaro, F. Ferri, S. Ganjour, S. Ghosh, A. Givernaud, P. Gras, G. Hamel de Monchenault, P. Jarry, I. Kucher, E. Locci, M. Machet, J. Malcles, J. Rander, A. Rosowsky, M. O. Sahin, M. Titov, A. Abdulsalam, I. Antropov, S. Baffioni, F. Beaudette, P. Busson, L. Cadamuro, E. Chapon, C. Charlot, O. Davignon, R. Granier de Cassagnac, M. Jo, S. Lisniak, A. Lobanov, P. Mine, M. Nguyen, C. Ochando, G. Ortona, P. Paganini, P. Pigard, S. Regnard, R. Salerno, Y. Sirois, A. G. Stahl Leiton, T. Strebler, Y. Yilmaz, A. Zabi, J. -L. Agram, J. Andrea, D. Bloch, J. -M. Brom, M. Buttignol, E. C. Chabert, N. Chanon, C. Collard, E. Conte, X. Coubez, J. -C. Fontaine, D. Gele, U. Goerlach, A. -C. Le Bihan, P. Van Hove, S. Gadrat, S. Beauceron, C. Bernet, G. Boudoul, R. Chierici, D. Contardo, B. Courbon, P. Depasse, H. El Mamouni, J. Fay, L. Finco, S. Gascon, M. Gouzevitch, G. Grenier, B. Ille, F. Lagarde, I. B. Laktineh, M. Lethuillier, L. Mirabito, A. L. Pequegnot, S. Perries, A. Popov, V. Sordini, M. Vander Donckt, S. Viret, A. Khvedelidze, D. Lomidze, C. Autermann, S. Beranek, L. Feld, M. K. Kiesel, K. Klein, M. Lipinski, M. Preuten, C. Schomakers, J. Schulz, T. Verlage, A. Albert, M. Brodski, E. Dietz-Laursonn, D. Duchardt, M. Endres, M. Erdmann, S. Erdweg, T. Esch, R. Fischer, A. Gueth, M. Hamer, T. Hebbeker, C. Heidemann, K. Hoepfner, S. Knutzen, M. Merschmeyer, A. Meyer, P. Millet, S. Mukherjee, M. Olschewski, K. Padeken, T. Pook, M. Radziej, H. Reithler, M. Rieger, F. Scheuch, L. Sonnenschein, D. Teyssier, S. Thueer, G. Fluegge, B. Kargoll, T. Kress, A. Kuensken, J. Lingemann, T. Mueller, A. Nehrkorn, A. Nowack, C. Pistone, O. Pooth, A. Stahl, M. Aldaya Martin, T. Arndt, C. Asawatangtrakuldee, Kelly Beernaert (UGent), O. Behnke, U. Behrens, A. A. Bin Anuar, K. Borras, V. Botta, A. Campbell, P. Connor, C. Contreras-Campana, F. Costanza, C. Diez Pardos, G. Eckerlin, D. Eckstein, T. Eichhorn, E. Eren, E. Gallo, J. Garay Garcia, A. Geiser, A. Gizhko, J. M. Grados Luyando, A. Grohsjean, P. Gunnellini, A. Harb, J. Hauk, M. Hempel, H. Jung, A. Kalogeropoulos, O. Karacheban, M. Kasemann, J. Keaveney, C. Kleinwort, I. Korol, D. Kruecker, W. Lange, A. Lelek, T. Lenz, J. Leonard, K. Lipka, W. Lohmann, R. Mankel, I. -A. Melzer-Pellmann, A. B. Meyer, G. Mittag, J. Mnich, A. Mussgiller, E. Ntomari, D. Pitzl, R. Placakyte, A. Raspereza, B. Roland, M. Savitskyi, P. Saxena, R. Shevchenko, S. Spannagel, N. Stefaniuk, G. P. Van Onsem, R. Walsh, Y. Wen, K. Wichmann, C. Wissing, V. Blobel, M. Centis Vignali, A. R. Draeger, T. Dreyer, E. Garutti, D. Gonzalez, J. Haller, M. Hoffmann, A. Junkes, R. Klanner, R. Kogler, N. Kovalchuk, S. Kurz, T. Lapsien, I. Marchesini, D. Marconi, M. Meyer, M. Niedziela, D. Nowatschin, F. Pantaleo, T. Peiffer, A. Perieanu, C. Scharf, P. Schleper, A. Schmidt, S. Schumann, J. Schwandt, J. Sonneveld, H. Stadie, G. Steinbrueck, F. M. Stober, M. Stoever, H. Tholen, D. Troendle, E. Usai, Lukas Vanelderen (UGent), A. Vanhoefer, B. Vormwald, M. Akbiyik, C. Barth, S. Baur, C. Baus, J. Berger, E. Butz, R. Caspart, T. Chwalek, F. Colombo, W. De Boer, A. Dierlamm, B. Freund, R. Friese, M. Giffels, A. Gilbert, D. Haitz, F. Hartmann, S. M. Heindl, U. Husemann, F. Kassel, S. Kudella, H. Mildner, M. U. Mozer, Th. Mueller, M. Plagge, G. Quast, K. Rabbertz, M. Schroeder, I. Shvetsov, G. Sieber, H. J. Simonis, R. Ulrich, S. Wayand, M. Weber, T. Weiler, S. Williamson, C. Woehrmann, R. Wolf, G. Anagnostou, G. Daskalakis, T. Geralis, V. A. Giakoumopoulou, A. Kyriakis, D. Loukas, I. Topsis-Giotis, S. Kesisoglou, A. Panagiotou, N. Saoulidou, I. Evangelou, G. Flouris, C. Foudas, P. Kokkas, N. Manthos, I. Papadopoulos, E. Paradas, J. Strologas, F. A. Triantis, M. Csanad, N. Filipovic, G. Pasztor, G. Bencze, C. Hajdu, D. Horvath, F. Sikler, V. Veszpremi, G. Vesztergombi, A. J. Zsigmond, N. Beni, S. Czellar, J. Karancsi, A. Makovec, J. Molnar, Z. Szillasi, M. Bartok, P. Raics, Z. L. Trocsanyi, B. Ujvari, S. Choudhury, J. R. Komaragiri, S. Bahinipati, S. Bhowmik, P. Mal, K. Mandal, A. Nayak, D. K. Sahoo, N. Sahoo, S. K. Swain, S. Bansal, S. B. Beri, V. Bhatnagar, R. Chawla, N. Dhingra, U. Bhawandeep, A. K. Kalsi, A. Kaur, M. Kaur, R. Kumar, P. Kumari, A. Mehta, M. Mittal, J. B. Singh, G. Walia, Ashok Kumar, A. Bhardwaj, S. Chauhan, B. C. Choudhary, R. B. Garg, S. Keshri, S. Malhotra, M. Naimuddin, K. Ranjan, A. Shah, R. Sharma, V. Sharma, R. Bhattacharya, S. Bhattacharya, K. Chatterjee, S. Dey, S. Dutt, S. Dutta, S. Ghosh, N. Majumdar, A. Modak, K. Mondal, S. Mukhopadhyay, S. Nandan, A. Purohit, A. Roy, D. Roy, S. Roy Chowdhury, S. Sarkar, M. Sharan, S. Thakur, P. K. Behera, R. Chudasama, D. Dutta, V. Jha, V. Kumar, A. K. Mohanty, P. K. Netrakanti, L. M. Pant, P. Shukla, A. Topkar, T. Aziz, S. Dugad, B. Mahakud, S. Mitra, G. B. Mohanty, B. Parida, N. Sur, B. Sutar, S. Banerjee, S. Bhattacharya, S. Chatterjee, P. Das, R. K. Dewanjee, S. Ganguly, M. Guchait, Sa. Jain, S. Kumar, M. Maity, G. Majumder, K. Mazumdar, T. Sarkar, N. Wickramage, S. Chauhan, S. Dube, V. Hegde, A. Kapoor, K. Kothekar, S. Pandey, A. Rane, S. Sharma, S. Chenarani, E. Eskandari Tadavani, S. M. Etesami, M. Khakzad, M. Mohammadi Najafabadi, M. Naseri, S. Paktinat Mehdiabadi, F. Rezaei Hosseinabadi, B. Safarzadeh, M. Zeinali, M. Felcini, M. Grunewald, M. Abbrescia, C. Calabria, C. Caputo, A. Colaleo, D. Creanza, L. Cristella, N. De Filippis, M. De Palma, L. Fiore, G. Iaselli, G. Maggi, M. Maggi, G. Miniello, S. My, S. Nuzzo, A. Pompili, G. Pugliese, R. Radogna, A. Ranieri, G. Selvaggi, A. Sharma, L. Silvestris, R. Venditti, Piet Verwilligen (UGent), G. Abbiendi, C. Battilana, D. Bonacorsi, S. Braibant-Giacomelli, L. Brigliadori, R. Campanini, P. Capiluppi, A. Castro, F. R. Cavallo, S. S. Chhibra, M. Cuffiani, G. M. Dallavalle, F. Fabbri, A. Fanfani, D. Fasanella, P. Giacomelli, L. Guiducci, S. Marcellini, G. Masetti, F. L. Navarria, A. Perrotta, A. M. Rossi, T. Rovelli, G. P. Siroli, N. Tosi, S. Albergo, S. Costa, A. Di Mattia, F. Giordano, R. Potenza, A. Tricomi, C. Tuve, G. Barbagli, V. Ciulli, C. Civinini, R. D'Alessandro, E. Focardi, P. Lenzi, M. Meschini, S. Paoletti, L. Russo, G. Sguazzoni, L. Viliani, L. Benussi, S. Bianco, F. Fabbri, D. Piccolo, F. Primavera, V. Calvelli, F. Ferro, M. R. Monge, E. Robutti, S. Tosi, L. Brianza, F. Brivio, V. Ciriolo, M. E. Dinardo, S. Fiorendi, S. Gennai, A. Ghezzi, P. Govoni, M. Malberti, S. Malvezzi, R. A. Manzoni, D. Menasce, L. Moroni, M. Paganoni, K. Pauwels, D. Pedrini, S. Pigazzini, S. Ragazzi, T. Tabarelli de Fatis, S. Buontempo, N. Cavallo, S. Di Guida, M. Esposito, F. Fabozzi, F. Fienga, A. O. M. Iorio, G. Lanza, L. Lista, S. Meola, P. Paolucci, C. Sciacca, Filip Thyssen (UGent), P. Azzi, N. Bacchetta, L. Benato, M. Biasotto, D. Bisello, A. Boletti, R. Carlin, A. Carvalho Antunes De Oliveira, P. Checchia, M. Dall'Osso, P. De Castro Manzano, T. Dorigo, S. Fantinel, U. Gasparini, A. Gozzelino, S. Lacaprara, M. Margoni, A. T. Meneguzzo, N. Pozzobon, P. Ronchese, R. Rossin, F. Simonetto, E. Torassa, S. Ventura, M. Zanetti, P. Zotto, A. Braghieri, F. Fallavollita, A. Magnani, P. Montagna, S. P. Ratti, V. Re, M. Ressegotti, C. Riccardi, P. Salvini, I. Vai, P. Vitulo, L. Alunni Solestizi, G. M. Bilei, D. Ciangottini, L. Fano, P. Lariccia, R. Leonardi, G. Mantovani, V. Mariani, M. Menichelli, A. Saha, A. Santocchia, D. Spiga, K. Androsov, P. Azzurri, G. Bagliesi, J. Bernardini, T. Boccali, L. Borrello, R. Castaldi, M. A. Ciocci, R. Dell'Orso, G. Fedi, A. Giassi, M. T. Grippo, F. Ligabue, T. Lomtadze, L. Martini, A. Messineo, F. Palla, A. Rizzi, A. Savoy-Navarro, P. Spagnolo, R. Tenchini, G. Tonelli, A. Venturi, P. G. Verdini, L. Barone, F. Cavallari, M. Cipriani, D. Del Re, M. Diemoz, S. Gelli, E. Longo, F. Margaroli, B. Marzocchi, P. Meridiani, G. Organtini, R. Paramatti, F. Preiato, S. Rahatlou, C. Rovelli, F. Santanastasio, N. Amapane, R. Arcidiacono, S. Argiro, M. Arneodo, N. Bartosik, R. Bellan, C. Biino, N. Cartiglia, F. Cenna, M. Costa, R. Covarelli, A. Degano, N. Demaria, B. Kiani, C. Mariotti, S. Maselli, E. Migliore, V. Monaco, E. Monteil, M. Monteno, M. M. Obertino, L. Pacher, N. Pastrone, M. Pelliccioni, G. L. Pinna Angioni, F. Ravera, A. Romero, M. Ruspa, R. Sacchi, K. Shchelina, V. Sola, A. Solano, A. Staiano, P. Traczyk, S. Belforte, M. Casarsa, F. Cossutti, G. Della Ricca, A. Zanetti, D. H. Kim, G. N. Kim, M. S. Kim, J. Lee, S. Lee, S. W. Lee, Y. D. Oh, S. Sekmen, D. C. Son, Y. C. Yang, A. Lee, H. Kim, D. H. Moon, J. A. Brochero Cifuentes, J. Goh, T. J. Kim, S. Cho, S. Choi, Y. Go, D. Gyun, S. Ha, B. Hong, Y. Jo, Y. Kim, K. Lee, K. S. Lee, S. Lee, J. Lim, S. K. Park, Y. Roh, J. Almond, J. Kim, H. Lee, S. B. Oh, B. C. Radburn-Smith, S. H. Seo, U. K. Yang, H. D. Yoo, G. B. Yu, M. Choi, H. Kim, J. H. Kim, J. S. H. Lee, I. C. Park, G. Ryu, Y. Choi, C. Hwang, J. Lee, I. Yu, V. Dudenas, A. Juodagalvis, J. Vaitkus, I. Ahmed, Z. A. Ibrahim, M. A. B. Md Ali, F. Mohamad Idris, W. A. T. Wan Abdullah, M. N. Yusli, Z. Zolkapli, H. Castilla-Valdez, E. De la Cruz-Burelo, I. Heredia-De la Cruz, R. Lopez-Fernandez, J. Mejia Guisao, A. Sanchez-Hernandez, S. Carrillo Moreno, C. Oropeza Barrera, F. Vazquez Valencia, S. Carpinteyro, I. Pedraza, H. A. Salazar Ibarguen, C. Uribe Estrada, A. Morelos Pineda, D. Krofcheck, P. H. Butler, A. Ahmad, M. Ahmad, Q. Hassan, H. R. Hoorani, W. A. Khan, A. Saddique, M. A. Shah, M. Shoaib, M. Waqas, H. Bialkowska, M. Bluj, B. Boimska, T. Frueboes, M. Gorski, M. Kazana, K. Nawrocki, K. Romanowska-Rybinska, M. Szleper, P. Zalewski, K. Bunkowski, A. Byszuk, K. Doroba, A. Kalinowski, M. Konecki, J. Krolikowski, M. Misiura, M. Olszewski, A. Pyskir, M. Walczak, P. Bargassa, C. Beirao Da Cruz E Silva, B. Calpas, A. Di Francesco, P. Faccioli, M. Gallinaro, J. Hollar, N. Leonardo, L. Lloret Iglesias, M. V. Nemallapudi, J. Seixas, O. Toldaiev, D. Vadruccio, J. Varela, S. Afanasiev, P. Bunin, M. Gavrilenko, I. Golutvin, I. Gorbunov, A. Kamenev, V. Karjavin, A. Lanev, A. Malakhov, V. Matveev, V. Palichik, V. Perelygin, S. Shmatov, S. Shulha, N. Skatchkov, V. Smirnov, N. Voytishin, A. Zarubin, Y. Ivanov, V. Kim, E. Kuznetsova, P. Levchenko, V. Murzin, V. Oreshkin, I. Smirnov, V. Sulimov, L. Uvarov, S. Vavilov, A. Vorobyev, Yu. Andreev, A. Dermenev, S. Gninenko, N. Golubev, A. Karneyeu, M. Kirsanov, N. Krasnikov, A. Pashenkov, D. Tlisov, A. Toropin, V. Epshteyn, V. Gavrilov, N. Lychkovskaya, V. Popov, I. Pozdnyakov, G. Safronov, A. Spiridonov, M. Toms, E. Vlasov, A. Zhokin, T. Aushev, A. Bylinkin, M. Chadeeva, E. Popova, E. Tarkovskii, V. Andreev, M. Azarkin, I. Dremin, M. Kirakosyan, A. Terkulov, A. Baskakov, A. Belyaev, E. Boos, V. Bunichev, M. Dubinin, L. Dudko, A. Ershov, A. Gribushin, V. Klyukhin, N. Korneeva, I. Lokhtin, I. Miagkov, S. Obraztsov, M. Perfilov, V. Savrin, V. Blinov, Y. Skovpen, D. Shtol, I. Azhgirey, I. Bayshev, S. Bitioukov, D. Elumakhov, V. Kachanov, A. Kalinin, D. Konstantinov, V. Krychkine, V. Petrov, R. Ryutin, A. Sobol, S. Troshin, N. Tyurin, A. Uzunian, A. Volkov, P. Adzic, P. Cirkovic, D. Devetak, M. Dordevic, J. Milosevic, V. Rekovic, J. Alcaraz Maestre, M. Barrio Luna, M. Cerrada, M. Chamizo Llatas, N. Colino, B. De la Cruz, A. Delgado Peris, A. Escalante Del Valle, C. Fernandez Bedoya, J. P. Fernandez Ramos, J. Flix, M. C. Fouz, P. Garcia-Abia, O. Gonzalez Lopez, S. Goy Lopez, J. M. Hernandez, M. I. Josa, E. Navarro De Martino, A. Perez-Calero Yzquierdo, J. Puerta Pelayo, A. Quintario Olmeda, I. Redondo, L. Romero, M. S. Soares, J. F. de Troconiz, M. Missiroli, D. Moran, J. Cuevas, C. Erice, J. Fernandez Menendez, I. Gonzalez Caballero, J. R. Gonzalez Fernandez, E. Palencia Cortezon, S. Sanchez Cruz, I. Suarez Andres, P. Vischia, J. M. Vizan Garcia, I. J. Cabrillo, A. Calderon, B. Chazin Quero, E. Curras, M. Fernandez, J. Garcia-Ferrero, G. Gomez, A. Lopez Virto, J. Marco, C. Martinez Rivero, F. Matorras, J. Piedra Gomez, T. Rodrigo, A. Ruiz-Jimeno, L. Scodellaro, N. Trevisani, I. Vila, R. Vilar Cortabitarte, D. Abbaneo, E. Auffray, P. Baillon, A. H. Ball, D. Barney, M. Bianco, P. Bloch, A. Bocci, C. Botta, T. Camporesi, R. Castello, M. Cepeda, G. Cerminara, Y. Chen, D. d'Enterria, A. Dabrowski, V. Daponte, A. David, M. De Gruttola, A. De Roeck, E. Di Marco, M. Dobson, B. Dorney, T. du Pree, M. Dunser, N. Dupont, A. Elliott-Peisert, P. Everaerts, G. Franzoni, J. Fulcher, W. Funk, D. Gigi, K. Gill, F. Glege, D. Gulhan, S. Gundacker, M. Guthoff, P. Harris, J. Hegeman, V. Innocente, P. Janot, J. Kieseler, H. Kirschenmann, V. Knunz, A. Kornmayer, M. J. Kortelainen, M. Krammer, C. Lange, P. Lecoq, C. Lourenco, M. T. Lucchini, L. Malgeri, M. Mannelli, A. Martelli, F. Meijers, J. A. Merlin, S. Mersi, E. Meschi, P. Milenovic, F. Moortgat, M. Mulders, H. Neugebauer, S. Orfanelli, L. Orsini, L. Pape, E. Perez, M. Peruzzi, A. Petrilli, G. Petrucciani, A. Pfeiffer, M. Pierini, A. Racz, T. Reis, G. Rolandi, M. Rovere, H. Sakulin, J. B. Sauvan, C. Schafer, C. Schwick, M. Seidel, A. Sharma, P. Silva, P. Sphicas, J. Steggemann, M. Stoye, M. Tosi, D. Treille, A. Triossi, A. Tsirou, V. Veckalns, G. I. Veres, M. Verweij, N. Wardle, A. Zagozdzinska, W. D. Zeuner, W. Bertl, K. Deiters, W. Erdmann, R. Horisberger, Q. Ingram, H. C. Kaestli, D. Kotlinski, U. Langenegger, T. Rohe, S. A. Wiederkehr, F. Bachmair, L. Bani, L. Bianchini, B. Casal, G. Dissertori, M. Dittmar, M. Donega, C. Grab, C. Heidegger, D. Hits, J. Hoss, G. Kasieczka, W. Lustermann, B. Mangano, M. Marionneau, P. Martinez Ruiz del Arbol, M. Masciovecchio, M. T. Meinhard, D. Meister, F. Micheli, P. Musella, F. Nessi-Tedaldi, F. Pandolfi, J. Pata, F. Pauss, G. Perrin, L. Perrozzi, M. Quittnat, M. Rossini, M. Schonenberger, A. Starodumov, V. R. Tavolaro, K. Theofilatos, R. Wallny, T. K. Aarrestad, C. Amsler, L. Caminada, M. F. Canelli, A. De Cosa, S. Donato, C. Galloni, A. Hinzmann, T. Hreus, B. Kilminster, J. Ngadiuba, D. Pinna, G. Rauco, P. Robmann, D. Salerno, C. Seitz, Y. Yang, A. Zucchetta, V. Candelise, T. H. Doan, Sh. Jain, R. Khurana, M. Konyushikhin, C. M. Kuo, W. Lin, A. Pozdnyakov, S. S. Yu, Arun Kumar, P. Chang, Y. H. Chang, Y. Chao, K. F. Chen, P. H. Chen, F. Fiori, W. -S. Hou, Y. Hsiung, Y. F. Liu, R. -S. Lu, M. Minano Moya, E. Paganis, A. Psallidas, J. F. Tsai, B. Asavapibhop, K. Kovitanggoon, G. Singh, N. Srimanobhas, A. Adiguzel, F. Boran, S. Damarseckin, Z. S. Demiroglu, C. Dozen, E. Eskut, S. Girgis, G. Gokbulut, Y. Guler, I. Hos, E. E. Kangal, O. Kara, A. Kayis Topaksu, U. Kiminsu, M. Oglakci, G. Onengut, K. Ozdemir, S. Ozturk, A. Polatoz, B. Tali, S. Turkcapar, I. S. Zorbakir, C. Zorbilmez, B. Bilin, G. Karapinar, K. Ocalan, M. Yalvac, M. Zeyrek, E. Gulmez, M. Kaya, O. Kaya, E. A. Yetkin, A. Cakir, K. Cankocak, B. Grynyov, L. Levchuk, P. Sorokin, R. Aggleton, F. Ball, L. Beck, J. J. Brooke, D. Burns, E. Clement, D. Cussans, H. Flacher, J. Goldstein, M. Grimes, G. P. Heath, H. F. Heath, J. Jacob, L. Kreczko, C. Lucas, D. M. Newbold, S. Paramesvaran, A. Poll, T. Sakuma, S. Seif El Nasr-Storey, D. Smith, V. J. Smith, K. W. Bell, A. Belyaev, C. Brew, R. M. Brown, L. Calligaris, D. Cieri, D. J. A. Cockerill, J. A. Coughlan, K. Harder, S. Harper, E. Olaiya, D. Petyt, C. H. Shepherd-Themistocleous, A. Thea, I. R. Tomalin, T. Williams, M. Baber, R. Bainbridge, O. Buchmuller, A. Bundock, S. Casasso, M. Citron, D. Colling, L. Corpe, P. Dauncey, G. Davies, A. De Wit, M. Della Negra, R. Di Maria, P. Dunne, A. Elwood, D. Futyan, Y. Haddad, G. Hall, G. Iles, T. James, R. Lane, C. Laner, L. Lyons, A. -M. Magnan, S. Malik, L. Mastrolorenzo, J. Nash, A. Nikitenko, J. Pela, M. Pesaresi, D. M. Raymond, A. Richards, A. Rose, E. Scott, C. Seez, S. Summers, A. Tapper, K. Uchida, M. Vazquez Acosta, T. Virdee, J. Wright, S. C. Zenz, J. E. Cole, P. R. Hobson, A. Khan, P. Kyberd, I. D. Reid, P. Symonds, L. Teodorescu, M. Turner, A. Borzou, K. Call, J. Dittmann, K. Hatakeyama, H. Liu, N. Pastika, R. Bartek, A. Dominguez, A. Buccilli, S. I. Cooper, C. Henderson, P. Rumerio, C. West, D. Arcaro, A. Avetisyan, T. Bose, D. Gastler, D. Rankin, C. Richardson, J. Rohlf, L. Sulak, D. Zou, G. Benelli, D. Cutts, A. Garabedian, J. Hakala, U. Heintz, J. M. Hogan, K. H. M. Kwok, E. Laird, G. Landsberg, Z. Mao, M. Narain, S. Piperov, S. Sagir, E. Spencer, R. Syarif, D. Burns, M. Calderon De La Barca Sanchez, M. Chertok, J. Conway, R. Conway, P. T. Cox, R. Erbacher, C. Flores, G. Funk, M. Gardner, W. Ko, R. Lander, C. Mclean, M. Mulhearn, D. Pellett, J. Pilot, S. Shalhout, M. Shi, J. Smith, M. Squires, D. Stolp, K. Tos, M. Tripathi, M. Bachtis, C. Bravo, R. Cousins, A. Dasgupta, A. Florent, J. Hauser, M. Ignatenko, N. Mccoll, D. Saltzberg, C. Schnaible, V. Valuev, E. Bouvier, K. Burt, R. Clare, J. Ellison, J. W. Gary, S. M. A. Ghiasi Shirazi, G. Hanson, J. Heilman, P. Jandir, E. Kennedy, F. Lacroix, O. R. Long, M. Olmedo Negrete, M. I. Paneva, A. Shrinivas, W. Si, H. Wei, S. Wimpenny, B. R. Yates, J. G. Branson, G. B. Cerati, S. Cittolin, M. Derdzinski, A. Holzner, D. Klein, G. Kole, V. Krutelyov, J. Letts, I. Macneill, D. Olivito, S. Padhi, M. Pieri, M. Sani, V. Sharma, S. Simon, M. Tadel, A. Vartak, S. Wasserbaech, F. Wurthwein, A. Yagil, G. Zevi Della Porta, N. Amin, R. Bhandari, J. Bradmiller-Feld, C. Campagnari, A. Dishaw, V. Dutta, M. Franco Sevilla, C. George, F. Golf, L. Gouskos, J. Gran, R. Heller, J. Incandela, S. D. Mullin, A. Ovcharova, H. Qu, J. Richman, D. Stuart, I. Suarez, J. Yoo, D. Anderson, J. Bendavid, A. Bornheim, J. M. Lawhorn, H. B. Newman, C. Pena, M. Spiropulu, J. R. Vlimant, S. Xie, R. Y. Zhu, M. B. Andrews, T. Ferguson, M. Paulini, J. Russ, M. Sun, H. Vogel, I. Vorobiev, M. Weinberg, J. P. Cumalat, W. T. Ford, F. Jensen, A. Johnson, M. Krohn, S. Leontsinis, T. Mulholland, K. Stenson, S. R. Wagner, J. Alexander, J. Chaves, J. Chu, S. Dittmer, K. Mcdermott, N. Mirman, J. R. Patterson, A. Rinkevicius, A. Ryd, L. Skinnari, L. Soffi, S. M. Tan, Z. Tao, J. Thom, J. Tucker, P. Wittich, M. Zientek, D. Winn, S. Abdullin, M. Albrow, G. Apollinari, A. Apresyan, S. Banerjee, L. A. T. Bauerdick, A. Beretvas, J. Berryhill, P. C. Bhat, G. Bolla, K. Burkett, J. N. Butler, A. Canepa, H. W. K. Cheung, F. Chlebana, M. Cremonesi, J. Duarte, V. D. Elvira, I. Fisk, J. Freeman, Z. Gecse, E. Gottschalk, L. Gray, D. Green, S. Grunendahl, O. Gutsche, R. M. Harris, S. Hasegawa, J. Hirschauer, Z. Hu, B. Jayatilaka, S. Jindariani, M. Johnson, U. Joshi, B. Klima, B. Kreis, S. Lammel, D. Lincoln, R. Lipton, M. Liu, T. Liu, R. Lopes De Sa, J. Lykken, K. Maeshima, N. Magini, J. M. Marraffino, S. Maruyama, D. Mason, P. McBride, P. Merkel, S. Mrenna, S. Nahn, V. O'Dell, K. Pedro, O. Prokofyev, G. Rakness, L. Ristori, B. Schneider, E. Sexton-Kennedy, A. Soha, W. J. Spalding, L. Spiegel, S. Stoynev, J. Strait, Nadja Strobbe (UGent), L. Taylor, S. Tkaczyk, N. V. Tran, L. Uplegger, E. W. Vaandering, C. Vernieri, M. Verzocchi, R. Vidal, M. Wang, H. A. Weber, A. Whitbeck, D. Acosta, P. Avery, P. Bortignon, A. Brinkerhoff, A. Carnes, M. Carver, D. Curry, S. Das, R. D. Field, I. K. Furic, J. Konigsberg, A. Korytov, K. Kotov, P. Ma, K. Matchev, H. Mei, G. Mitselmakher, D. Rank, L. Shchutska, D. Sperka, N. Terentyev, L. Thomas, J. Wang, S. Wang, J. Yelton, S. Linn, P. Markowitz, G. Martinez, J. L. Rodriguez, A. Ackert, T. Adams, A. Askew, S. Bein, S. Hagopian, V. Hagopian, K. F. Johnson, T. Kolberg, T. Perry, H. Prosper, A. Santra, R. Yohay, M. M. Baarmand, V. Bhopatkar, S. Colafranceschi, M. Hohlmann, D. Noonan, T. Roy, F. Yumiceva, M. R. Adams, L. Apanasevich, D. Berry, R. R. Betts, R. Cavanaugh, X. Chen, O. Evdokimov, C. E. Gerber, D. A. Hangal, D. J. Hofman, K. Jung, J. Kamin, I. D. Sandoval Gonzalez, M. B. Tonjes, H. Trauger, N. Varelas, H. Wang, Z. Wu, J. Zhang, B. Bilki, W. Clarida, K. Dilsiz, S. Durgut, R. P. Gandrajula, M. Haytmyradov, V. Khristenko, J. -P. Merlo, H. Mermerkaya, A. Mestvirishvili, A. Moeller, J. Nachtman, H. Ogul, Y. Onel, F. Ozok, A. Penzo, C. Snyder, E. Tiras, J. Wetzel, K. Yi, B. Blumenfeld, A. Cocoros, N. Eminizer, D. Fehling, L. Feng, A. V. Gritsan, P. Maksimovic, J. Roskes, U. Sarica, M. Swartz, M. Xiao, C. You, A. Al-Bataineh, P. Baringer, A. Bean, S. Boren, J. Bowen, J. Castle, S. Khalil, A. Kropivnitskaya, D. Majumder, W. Mcbrayer, M. Murray, C. Royon, S. Sanders, R. Stringer, J. D. Tapia Takaki, Q. Wang, A. Ivanov, K. Kaadze, Y. Maravin, A. Mohammadi, L. K. Saini, N. Skhirtladze, S. Toda, F. Rebassoo, D. Wright, C. Anelli, A. Baden, O. Baron, A. Belloni, B. Calvert, S. C. Eno, C. Ferraioli, N. J. Hadley, S. Jabeen, G. Y. Jeng, R. G. Kellogg, J. Kunkle, A. C. Mignerey, F. Ricci-Tam, Y. H. Shin, A. Skuja, S. C. Tonwar, D. Abercrombie, B. Allen, A. Apyan, V. Azzolini, R. Barbieri, A. Baty, R. Bi, K. Bierwagen, S. Brandt, W. Busza, I. A. Cali, M. D'Alfonso, Z. Demiragli, G. Gomez Ceballos, M. Goncharov, D. Hsu, Y. Iiyama, G. M. Innocenti, M. Klute, D. Kovalskyi, Y. S. Lai, Y. -J. Lee, A. Levin, P. D. Luckey, B. Maier, A. C. Marini, C. Mcginn, C. Mironov, S. Narayanan, X. Niu, C. Paus, C. Roland, G. Roland, J. Salfeld-Nebgen, G. S. F. Stephans, K. Tatar, D. Velicanu, J. Wang, T. W. Wang, B. Wyslouch, A. C. Benvenuti, R. M. Chatterjee, A. Evans, P. Hansen, S. Kalafut, S. C. Kao, Y. Kubota, Z. Lesko, J. Mans, S. Nourbakhsh, N. Ruckstuhl, R. Rusack, N. Tambe, J. Turkewitz, J. G. Acosta, S. Oliveros, E. Avdeeva, K. Bloom, D. R. Claes, C. Fangmeier, R. Gonzalez Suarez, R. Kamalieddin, I. Kravchenko, J. Monroy, J. E. Siado, G. R. Snow, B. Stieger, M. Alyari, J. Dolen, A. Godshalk, C. Harrington, I. Iashvili, A. Kharchilava, A. Parker, S. Rappoccio, B. Roozbahani, G. Alverson, E. Barberis, A. Hortiangtham, A. Massironi, D. M. Morse, D. Nash, T. Orimoto, R. Teixeira De Lima, D. Trocino, R. -J. Wang, D. Wood, S. Bhattacharya, O. Charaf, K. A. Hahn, N. Mucia, N. Odell, B. Pollack, M. H. Schmitt, K. Sung, M. Trovato, M. Velasco, N. Dev, M. Hildreth, K. Hurtado Anampa, C. Jessop, D. J. Karmgard, N. Kellams, K. Lannon, N. Loukas, N. Marinelli, F. Meng, C. Mueller, Y. Musienko, M. Planer, A. Reinsvold, R. Ruchti, N. Rupprecht, G. Smith, S. Taroni, M. Wayne, M. Wolf, A. Woodard, J. Alimena, L. Antonelli, B. Bylsma, L. S. Durkin, S. Flowers, B. Francis, A. Hart, C. Hill, W. Ji, B. Liu, W. Luo, D. Puigh, B. L. Winer, H. W. Wulsin, A. Benaglia, S. Cooperstein, O. Driga, P. Elmer, J. Hardenbrook, P. Hebda, D. Lange, J. Luo, D. Marlow, K. Mei, I. Ojalvo, J. Olsen, C. Palmer, P. Piroue, D. Stickland, A. Svyatkovskiy, C. Tully, S. Malik, S. Norberg, A. Barker, V. E. Barnes, S. Folgueras, L. Gutay, M. K. Jha, M. Jones, A. W. Jung, A. Khatiwada, D. H. Miller, N. Neumeister, J. F. Schulte, J. Sun, F. Wang, W. Xie, T. Cheng, N. Parashar, J. Stupak, A. Adair, B. Akgun, Z. Chen, K. M. Ecklund, F. J. M. Geurts, M. Guilbaud, W. Li, B. Michlin, M. Northup, B. P. Padley, J. Roberts, J. Rorie, Z. Tu, J. Zabel, B. Betchart, A. Bodek, P. de Barbaro, R. Demina, Y. t. Duh, T. Ferbel, M. Galanti, A. Garcia-Bellido, J. Han, O. Hindrichs, A. Khukhunaishvili, K. H. Lo, P. Tan, M. Verzetti, R. Ciesielski, K. Goulianos, C. Mesropian, A. Agapitos, J. P. Chou, Y. Gershtein, T. A. Gomez Espinosa, E. Halkiadakis, M. Heindl, E. Hughes, S. Kaplan, R. Kunnawalkam Elayavalli, S. Kyriacou, A. Lath, R. Montalvo, K. Nash, M. Osherson, H. Saka, S. Salur, S. Schnetzer, D. Sheffield, S. Somalwar, R. Stone, S. Thomas, P. Thomassen, M. Walker, M. Foerster, J. Heideman, G. Riley, K. Rose, S. Spanier, K. Thapa, O. Bouhali, A. Castaneda Hernandez, A. Celik, M. Dalchenko, M. De Mattia, A. Delgado, Sven Dildick (UGent), R. Eusebi, J. Gilmore, T. Huang, T. Kamon, R. Mueller, Y. Pakhotin, R. Patel, A. Perloff, L. Pernie, D. Rathjens, A. Safonov, A. Tatarinov, K. A. Ulmer, N. Akchurin, J. Damgov, F. De Guio, C. Dragoiu, P. R. Dudero, J. Faulkner, E. Gurpinar, S. Kunori, K. Lamichhane, S. W. Lee, T. Libeiro, T. Peltola, S. Undleeb, I. Volobouev, Z. Wang, S. Greene, A. Gurrola, R. Janjam, W. Johns, C. Maguire, A. Melo, H. Ni, P. Sheldon, S. Tuo, J. Velkovska, Q. Xu, M. W. Arenton, P. Barria, B. Cox, R. Hirosky, A. Ledovskoy, H. Li, C. Neu, T. Sinthuprasith, X. Sun, Y. Wang, E. Wolfe, F. Xia, C. Clarke, R. Harr, P. E. Karchin, J. Sturdy, S. Zaleski, D. A. Belknap, J. Buchanan, C. Caillol, S. Dasu, L. Dodd, S. Duric, B. Gomber, M. Grothe, M. Herndon, A. Herve, U. Hussain, P. Klabbers, A. Lanaro, A. Levine, K. Long, R. Loveless, G. A. Pierro, G. Polese, T. Ruggles, A. Savin, N. Smith, W. H. Smith, D. Taylor, N. Woods

Volledige bibliografie

Persoonsgegevens uit dit telefoonboek mogen enkel gebruikt worden voor communicatie met individuen in het kader van de opdracht van de universiteit.