Kathleen Marchal

E-mail
kathleen.marchal@ugent.be
Telefoon
0486 90 99 43
Categorie
zelfstandig academisch personeel
wetenschappelijk personeel imec
Onderzoeksdisciplines
Biologische wetenschappen
Opleidingsonderdelen
Introductie in de bio-informatica
Biostatistiek
Introduction to Bioinformatics
Bio-informatica I
Integrative Biology
Bio-informatica I

Entiteiten

Faculteit Wetenschappen
Vakgroep Plantenbiotechnologie en Bio-informatica

Functie
hoofddocent
Adres
Technologiepark Zwijnaarde 126
9052 Zwijnaarde
Werkplaats
iGent, 9e verdieping lokaal 020
Telefoon
0486 90 99 43
Telefoon Secretariaat
09 264 51 19

Faculteit Ingenieurswetenschappen en Architectuur
Vakgroep Informatietechnologie

Functie
IMEC WP
Adres
Technologiepark Zwijnaarde 126
9052 Zwijnaarde
Telefoon
0486 90 99 43
Telefoon Secretariaat
09 264 33 16

Bibliografie

  • Organellar carbon metabolism is co-ordinated with distinct developmental phases of secondary xylem (2019) DesrĂ© Pinard, Ana Carolina Elisa Fierro Gutierrez (UGent), Kathleen Marchal (UGent), Alexander A Myburg, Eshchar Mizrachi
  • Development of a real-time PCR method for the genoserotyping of Salmonella Paratyphi B variant Java (2019) Mathieu Gand, Wesley Mattheus, Assia Saltykova, Nancy Roosens, Katelijne Dierick, Kathleen Marchal (UGent), Sigrid C. J. De Keersmaecker, Sophie Bertrand
  • Community assessment to advance computational prediction of cancer drug combinations in a pharmacogenomic screen (2019) Michael P. Menden, Dennis Wang, Mike J. Mason, Bence Szalai, Krishna C. Bulusu, Yuanfang Guan, Thomas Yu, Jaewoo Kang, Minji Jeon, Russ Wolfinger, Tin Nguyen, Mikhail Zaslavskiy, In Sock Jang, Zara Ghazoui, Mehmet Eren Ahsen, Robert Vogel, Elias Chaibub Neto, Thea Norman, Eric K. Y. Tang, Mathew J. Garnett, Giovanni Y. Di Veroli, Stephen Fawell, Gustavo Stolovitzky, Justin Guinney, Jonathan R. Dry, Julio Saez-Rodriguez, Jordi Abante, Barbara Schmitz Abecassis, Nanne Aben, Delasa Aghamirzaie, Tero Aittokallio, Farida S. Akhtari, Bissan Al-lazikani, Tanvir Alam, Amin Allam, Chad Allen, Mariana Pelicano de Almeida, Doaa Altarawy, Vinicius Alves, Alicia Amadoz, Benedict Anchang, Albert A. Antolin, Jeremy R. Ash, Victoria Romeo Aznar, Wail Ba-alawi, Moeen Bagheri, Vladimir Bajic, Gordon Ball, Pedro J. Ballester, Delora Baptista, Christopher Bare, Mathilde Bateson, Andreas Bender, Denis Bertrand, Bhagya Wijayawardena, Keith A. Boroevich, Evert Bosdriesz, Salim Bougouffa, Gergana Bounova, Thomas Brouwer, Barbara Bryant, Manuel Calaza, Alberto Calderone, Stefano Calza, Stephen Capuzzi, Jose Carbonell-Caballero, Daniel Carlin, Hannah Carter, Luisa Castagnoli, Remzi Celebi, Gianni Cesareni, Hyeokyoon Chang, Guocai Chen, Haoran Chen, Huiyuan Chen, Lijun Cheng, Ariel Chernomoretz, Davide Chicco, Kwang-Hyun Cho, Sunghwan Cho, Daeseon Choi, Jaejoon Choi, Kwanghun Choi, Minsoo Choi, Martine De Cock, Elizabeth Coker, Isidro Cortes-Ciriano, Miklos Cserzo, Cankut Cubuk, Christina Curtis, Dries Van Daele, Cuong C. Dang, Tjeerd Dijkstra, Joaquin Dopazo, Sorin Draghici, Anastasios Drosou, Michel Dumontier, Friederike Ehrhart, Fatma-Elzahraa Eid, Mahmoud ElHefnawi, Haitham Elmarakeby, Bo van Engelen, Hatice Billur Engin, Iwan de Esch, Chris Evelo, Andre O. Falcao, Sherif Farag, Carlos Fernandez-Lozano, Kathleen Fisch, Asmund Flobak, Chiara Fornari, Amir B. K. Foroushani, Donatien Chedom Fotso, Denis Fourches, Stephen Friend, Arnoldo Frigessi, Feng Gao, Xiaoting Gao, Jeffrey M. Gerold, Pierre Gestraud, Samik Ghosh, Jussi Gillberg, Antonia Godoy-Lorite, Lizzy Godynyuk, Adam Godzik, Anna Goldenberg, David Gomez-Cabrero, Mehmet Gonen, Chris de Graaf, Harry Gray, Maxim Grechkin, Roger Guimera, Emre Guney, Benjamin Haibe-Kains, Younghyun Han, Takeshi Hase, Di He, Liye He, Lenwood S. Heath, Kristoffer H. Hellton, Manuela Helmer-Citterich, Marta R. Hidalgo, Daniel Hidru, Steven M. Hill, Sepp Hochreiter, Seungpyo Hong, Eivind Hovig, Ya-Chih Hsueh, Zhiyuan Hu, Justin K. Huang, R. Stephanie Huang, Laszlo Hunyady, Jinseub Hwang, Tae Hyun Hwang, Woochang Hwang, Yongdeuk Hwang, Olexandr Isayev, Oliver Bear Don't Walk, John Jack, Samad Jahandideh, Jiadong Ji, Yousang Jo, Piotr J. Kamola, Georgi K. Kanev, Loukia Karacosta, Mostafa Karimi, Samuel Kaski, Marat Kazanov, Abdullah M. Khamis, Suleiman Ali Khan, Narsis A. Kiani, Allen Kim, Jinhan Kim, Juntae Kim, Kiseong Kim, Kyung Kim, Sunkyu Kim, Yongsoo Kim, Yunseong Kim, Paul D. W. Kirk, Hiroaki Kitano, Gunter Klambauer, David Knowles, Melissa Ko, Alvaro Kohn-Luque, Albert J. Kooistra, Melaine A. Kuenemann, Martin Kuiper, Christoph Kurz, Mijin Kwon, Twan van Laarhoven, Astrid Laegreid, Simone Lederer, Heewon Lee, Jeon Lee, Yun Woo Lee, Eemeli Leppaho, Richard Lewis, Jing Li, Lang Li, James Liley, Weng Khong Lim, Chieh Lin, Yiyi Liu, Yosvany Lopez, Joshua Low, Artem Lysenko, Daniel Machado, Neel Madhukar, Dries De Maeyer, Ana Belen Malpartida, Hiroshi Mamitsuka, Francesco Marabita, Kathleen Marchal (UGent), Pekka Marttinen, Daniel Mason, Alireza Mazaheri, Arfa Mehmood, Ali Mehreen, Magali Michaut, Ryan A. Miller, Costas Mitsopoulos, Dezso Modos, Marijke Van Moerbeke, Keagan Moo, Alison Motsinger-Reif, Rajiv Movva, Sebastian Muraru, Eugene Muratov, Mushthofa Mushthofa (UGent), Niranjan Nagarajan, Sigve Nakken, Aritro Nath, Pierre Neuvial, Richard Newton, Zheng Ning, Carlos De Niz, Baldo Oliva, Catharina Olsen, Antonio Palmeri, Bhawan Panesar, Stavros Papadopoulos, Jaesub Park, Seonyeong Park, Sungjoon Park, Yudi Pawitan, Daniele Peluso, Sriram Pendyala, Jian Peng, Livia Perfetto, Stefano Pirro, Sylvia Plevritis, Regina Politi, Hoifung Poon, Eduard Porta, Isak Prellner, Kristina Preuer, Miguel Angel Pujana, Ricardo Ramnarine, John E. Reid, Fabien Reyal, Sylvia Richardson, Camir Ricketts, Linda Rieswijk, Miguel Rocha, Carmen Rodriguez-Gonzalvez, Kyle Roell, Daniel Rotroff, Julian R. de Ruiter, Ploy Rukawa, Benjamin Sadacca, Zhaleh Safikhani, Fita Safitri, Marta Sales-Pardo, Sebastian Sauer, Moritz Schlichting, Jose A. Seoane, Jordi Serra, Ming-Mei Shang, Alok Sharma, Hari Sharma, Yang Shen, Motoki Shiga, Moonshik Shin, Ziv Shkedy, Kevin Shopsowitz, Sam Sinai, Dylan Skola, Petr Smirnov, Izel Fourie Soerensen, Peter Soerensen, Je-Hoon Song, Sang Ok Song, Othman Soufan, Andreas Spitzmueller, Boris Steipe, Chayaporn Suphavilai, Sergio Pulido Tamayo, David Tamborero, Jing Tang, Zia-ur-Rehman Tanoli, Marc Tarres-Deulofeu, Jesper Tegner, Liv Thommesen, Seyed Ali Madani Tonekaboni, Hong Tran, Ewoud De Troyer, Amy Truong, Tatsuhiko Tsunoda, Gabor Turu, Guang-Yo Tzeng, Lieven Verbeke, Santiago Videla, Daniel Vis, Andrey Voronkov, Konstantinos Votis, Ashley Wang, Hong-Qiang Horace Wang, Po-Wei Wang, Sheng Wang, Wei Wang, Xiaochen Wang, Xin Wang, Krister Wennerberg, Lorenz Wernisch, Lodewyk Wessels, Gerard J. P. van Westen, Bart A. Westerman, Simon Richard White, Egon Willighagen, Tom Wurdinger, Lei Xie, Shuilian Xie, Hua Xu, Bhagwan Yadav, Christopher Yau, Huwate Yeerna, Jia Wei Yin, Michael Yu, MinHwan Yu, So Jeong Yun, Alexey Zakharov, Alexandros Zamichos, Massimiliano Zanin, Li Zeng, Hector Zenil, Frederick Zhang, Pengyue Zhang, Wei Zhang, Hongyu Zhao, Lan Zhao, Wenjin Zheng, Azedine Zoufir, Manuela Zucknick

Volledige bibliografie

Persoonsgegevens uit dit telefoonboek mogen enkel gebruikt worden voor communicatie met individuen in het kader van de opdracht van de universiteit.