Entiteiten

Faculteit Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen
Vakgroep Anesthesiologie en Peri-operatieve Geneeskunde

Functie
gewoon hoogleraar
vakgroepvoorzitter
Adres
C. Heymanslaan 10
9000 Gent
Telefoon Secretariaat
09 332 32 81

Faculteit Geneeskunde en Gezondheidswetenschappen
GE33

Functie
vakgroepvoorzitter
Adres
C. Heymanslaan 10
9000 Gent

Bibliografie

  • Determination of the median effective dose (ED50) of spinal chloroprocaine in labour analgesia (2017) Marc Coppens (UGent), S Anssens, Aliaksandra Parashchanka (UGent), Kristien Roelens (UGent), Ellen Deschepper (UGent), Stefan De Hert (UGent), Patrick Wouters (UGent)
  • Use of failure-to-rescue to identify international variation in postoperative care in low-, middle- and high-income countries : a 7-day cohort study of elective surgery (2017) T. Ahmad, R. A. Bouwman, I. Grigoras, C. Aldecoa, C. Hofer, A. Hoeft, P. Holt, L. A. Fleisher, W. Buhre, R. M. Pearse, Marissa Ferguson, Michael MacMahon, Mark Shulman, Ritchie Cherian, Helen Currow, Kathirgamanathan Kanathiban, David Gillespie, Edward Pathmanathan, Katherine Phillips, Jenifer Reynolds, Joanne Rowley, Jeanene Douglas, Ross Kerridge, Sameer Garg, Michael Bennett, Megha Jain, David Alcock, Nico Terblanche, Rochelle Cotter, Kate Leslie, Marcelle Stewart, Nicolette Zingerle, Antony Clyde, Oliver Hambidge, Adam Rehak, Sharon Cotterell, Wilson Binh Quan Huynh, Timothy McCulloch, Erez Ben-Menachem, Thomas Egan, Jennifer Cope, Richard Halliwell, Paul Fellinger, Markus Haisjackl, Simone Haselberger, Caroline Holaubek, Paul Lichtenegger, Florian Scherz, Werner Schmid, Franz Hoffer, Veronika Cakova, Andreas Eichwalder, Norbert Fischbach, Reinhold Klug, Elisabeth Schneider, Martin Vesely, Reinhart Wickenhauser, Karl Gernot Grubmueller, Marion Leitgeb, Friedrich Lang, Nancy Toro, Marlene Bauer, Friedrich Laengle, Claudia Haberl, Thomas Mayrhofer, Christoph Trybus, Christian Buerkle, Karin Forstner, Reinhard Germann, Harald Rinoesl, Elke Schindler, Ernst Trampitsch, Gerhard Bogner, Daniel Dankl, Martin Duenser, Gerhard Fritsch, Ilse Gradwohl-Matis, Andreas Hartmann, Thomas Hoelzenbein, Tarkan Jaeger, Franz Landauer, Gregor Lindl, Michael Lux, Johannes Steindl, Ottokar Stundner, Christian Szabo, Jawad Bidgoli, Hans Verdoodt, Patrice Forget, David Kahn, Fernande Lois, Mona Momeni, Caroline Pregardien, Audrey Pospiech, Arnaud Steyaert, Laurent Veevaete, Dirk De Kegel, Karen De Jongh, Luc Foubert (UGent), Carine Smitz, Marcel Vercauteren, Jan Poelaert, Veerle Van Mossevelde, Jacques Abeloos, Stefaan Bouchez (UGent), Marc Coppens (UGent), Luc De Baerdemaeker (UGent), Isabel Deblaere, Ann De Bruyne (UGent), Stefan De Hert (UGent), Kristine Fonck (UGent), Bjorn Heyse (UGent), Tom Jacobs, Koen Lapage (UGent), Anneliese Moerman (UGent), Martine Neckebroek (UGent), Aliaksandra Parashchanka (UGent), Nathalie Roels, Nancy Van Den Eynde (UGent), Michaël Vandenheuvel (UGent), Jurgen Van Limmen (UGent), Ann Vanluchene (UGent), Caroline Vanpeteghem (UGent), Patrick Wouters (UGent), PIET WYFFELS (UGent), Christel Huygens, Punitha Vandenbempt, Marc Van de Velde, Dimitri Dylst, Bruno Janssen, Evelien Schreurs, Fabia Berganton Aleixo, Keulle Candido, Hugo Dias Batista, Mario Guimaraes, Jaqueline Guizeline, Joao Hoffmann, Suzana Lobo, Francisco Ricardo Marques Lobo, Vinicius Nascimento, Katia Nishiyama, Lucas Pazetto, Daniela Souza, Rodrigo Souza Rodrigues, Ana Maria Vilela dos Santos, Jaquelline Jardim, Luiz Marcelo Sa Malbouisson, Joao Silva, Paulo do Nascimento Junior, Thalissa Herminia Baio, Gabriel Isaac Pereira de Castro, Henri Roger Watanabe Oliveira, Cristina Prata Amendola, Gutemberg Cardoso, Daniela Ortega, Ana Flavia Brotto, Mirella Cristine De Oliveira, Alvaro Rea-Neto, Fernando Dias, Maria Eduarda Travi, Luiza Zerman, Pedro Azambuja, Marcos Freitas Knibel, Antonio Martins, William Almeida, Calim Neder Neto, Maria Angela Tardelli, Eliana Caser, Marcio Machado, Crisitiano Aguzzoli, Sergio Baldisserotto, Fernanda Beck Tabajara, Fernanda Bettega, La Hore Correa Rodrigues Junior, Julia de Gasperi, Lais Faina, Marcos Farias Nolasco, Bruna Ferreira da Costa Fischer, Mariana Fosch de Campos Ferreira, Cristina Hartmann, Marta Kliemann, Gustavo Luis Hubert Ribeiro, Julia Merladete Fraga, Thiago Motta Netto, Laura Valduga Pozza, Paulo Rafael Wendling, Caroline Azevedo, Juliana Garcia, Marcel Lopes, Bernardo Maia, Paula Maselli, Ralph Melo, Weslley Mendes, Matheus Neves, Jacqueline Ney, Claudio Piras, Christopher Applewhaite, Adrienne Carr, Lorraine Chow, Kaylene Duttchen, Julena Foglia, Michael Greene, Ashley Hinther, Kendra Houston, Thomas Jared McCormick, Jennifer Mikhayel, Sam Montasser, Alex Ragan, Andrew Suen, Adrianna Woolsey, Hai Chuan Yu, Duane Funk, Stephen Kowalski, Regina Legaspi, Heather McDonald, Faisal Siddiqui, Jeremy Pridham, Bernadette Rowe, Sonia Sampson, Barton Thiessen, Geoff Zbitnew, Andre Bernard, Ronald George, Philip Jones, Rita Moor, Naveed Siddiqui, Alexandra Wolfer, Diem Tran, Denyse Winch, Gary Dobson, Thomas McCormick, Osama Montasser, Richard Hall, Leyla Baghirzada, Gerard Curley, Si Yuan Dai, Gregory Hare, Esther Lee, Uma Shastri, Albert Tsui, Anmol Yagnik, Danielle Alvares, Stephen Choi, Heather Dwyer, Kathrina Flores, Colin McCartney, Priya Somascanthan, Scott Beattie, Jo Carroll, Janneth Pazmino-Canizares, Duminda Wijeysundera, Noam Ami, Vincent Chan, Anahi Perlas, Ruth Argue, Yang Huang, Katie Lavis, Kelly Mayson, Ying Cao, Hong Gao, Tingju Hu, Jie Lv, Jian Yang, Yang Yang, Yi Zhong, Jing Zhou, Xiaohua Zou, Miao He, Xiaoying Li, Dihuan Luo, Haiying Wang, Tian Yu, Liyong Chen, Lijun Wang, Yunfei Cai, Zhongming Cao, Yanling Li, Jiaxin Lian, Haiyun Sun, Sheng Wang, Zhipeng Wang, Kenru Wang, Yi Zhu, Xindan Du, Hao Fan, Yunbin Fu, Lixia Huang, Yanming Huang, Haifang Hwan, Hong Luo, Pi-Sheng Qu, Fan Tao, Zhen Wang, Guoxiang Wang, Shun Wang, Yan Zhang, Xiaolin Zhang, Chao Chen, Weixing Wang, Zhengyuan Liu, Lihua Fan, Jing Tang, Yijun Chen, Yongjie Chen, Yangyang Han, Changshun Huang, Guojin Liang, Jing Shen, Jun Wang, Qiuhong Yang, Jungang Zhen, Haidong Zhou, Junping Chen, Zhang Chen, Xiaoyu Li, Bo Meng, Haiwang Ye, Xiaoyan Zhang, Yanbing Bi, Jianqiao Cao, Fengying Guo, Hong Lin, Yang Liu, Meng Lv, Pengcai Shi, Xiumei Song, Chuanyu Sun, Yongtao Sun, Yuelan Wang, Shenhui Wang, Min Zhang, Rong Chen, Jiabao Hou, Yan Leng, Qing-tao Meng, Li Qian, Zi-ying Shen, Zhong-yuan Xia, Rui Xue, Yuan Zhang, Bo Zhao, Xian-jin Zhou, Qiang Chen, Huinan Guo, Yongqing Guo, Yuehong Qi, Zhi Wang, Jianfeng Wei, Weiwei Zhang, Lina Zheng, Qi Bao, Yaqiu Chen, Yijiao Chen, Yue Fei, Nianqiang Hu, Xuming Hu, Min Lei, Xiaoqin Li, Xiaocui Lv, Jie Lv, Fangfang Miao, Lingling Ouyang, Lu Qian, Conyu Shen, Yu Sun, Yuting Wang, Dong Wang, Chao Wu, Liyuan Xu, Jiaqi Yuan, Lina Zhang, Huan Zhang, Yapping Zhang, Jinning Zhao, Chong Zhao, Lei Zhao, Tianzhao Zheng, Dachun Zhou, Haiyan Zhou, Ce Zhou, Kaizhi Lu, Ting Zhao, Changlin He, Hong Chen, Shasha Chen, Baoli Cheng, Jie He, Lin Jin, Caixia Li, Hui Li, Yuanming Pan, Yugang Shi, Xiao Hong Wen, Shuijing Wu, Guohao Xie, Kai Zhang, Bing Zhao, Xianfu Lu, Feifei Chen, Qisheng Liang, Xuewu Lin, Yunzhi Ling, Gang Liu, Jing Tao, Lu Yang, Jialong Zhou, Fumei Chen, Zhonggui Cheng, Hanying Dai, Yunlin Feng, Benchao Hou, Haixia Gong, Chun Hua Hu, Haijin Huang, Jian Huang, Zhangjie Jiang, Mengyuan Li, Jiamei Lin, Mei Liu, Weicheng Liu, Zhen Liu, Zhiyi Liu, Foquan Luo, Longxian Ma, Jia Min, Xiaoyun Shi, Zhiping Song, Xianwen Wan, Yingfen Xiong, Lin Xu, Shuangjia Yang, Qin Zhang, Hongyan Zhang, Huaigen Zhang, Xuekang Zhang, Lili Zhao, Weihong Zhao, Weilu Zhao, Xiaoping Zhu, Yun Bai, Linbi Chen, Sijia Chen, Qinxue Dai, Wujun Geng, Kunyuan Han, Xin He, Luping Huang, Binbin Ji, Danyun Jia, Shenhui Jin, Qianjun Li, Dongdong Liang, Shan Luo, Lulu Lwang, Yunchang Mo, Yuanyuan Pan, Xinyu Qi, Meizi Qian, Jinling Qin, Yelong Ren, Yiyi Shi, Junlu Wang, Junkai Wang, Leilei Wang, Junjie Xie, Yixiu Yan, Yurui Yao, Mingxiao Zhang, Jiashi Zhao, Xiuxiu Zhuang, Yanqiu Ai, Fang Du, Long He, Ledan Huang, Zhisong Li, Huijuan Li, Yetong Li, Liwei Li, Su Meng, Yazhuo Yuan, Enman Zhang, Jie Zhang, Shuna Zhao, Zhenrong Ji, Ling Pei, Li Wang, Chen Chen, Beibei Dong, Jing Li, Ziqiang Miao, Hongying Mu, Chao Qin, Lin Su, Zhiting Wen, Keliang Xie, Yonghao Yu, Fang Yuan, Xianwen Hu, Ye Zhang, Wangpin Xiao, Zhipeng Zhu, Qingqing Dai, Kaiwen Fu, Rong Hu, Xiaolan Hu, Song Huang, Yaqi Li, Yingping Liang, Shuchun Yu, Zheng Guo, Yan Jing, Na Tang, Jie Wu, Dajiang Yuan, Ruilin Zhang, Xiaoying Zhao, Yuhong Li, Hui-Ping Bai, Chun-Xiao Liu, Fei-Fei Liu, Wei Ren, Xiu-Li Wang, Guan-Jie Xu, Na Hu, Bo Li, Yangwen Ou, Yongzhong Tang, Shanglong Yao, Shihai Zhang, Cui-Cui Kong, Bei Liu, Tianlong Wang, Wei Xiao, Bo Lu, Yanfei Xia, Jiali Zhou, Fang Cai, Pushan Chen, Shuangfei Hu, Hongfa Wang, Jie Wu, Qiong Xu, Liu Hu, Liang Jing, Jing Li, Bin Li, Qiang Liu, Yuejiang Liu, Xinjian Lu, Zhen Dan Peng, Xiaodong Qiu, Quan Ren, Youliang Tong, Zhen Wang, Jin Wang, Yazhou Wen, Qiong Wu, Jiangyan Xia, Jue Xie, Xiapei Xiong, Shixia Xu, Tianqin Yang, Hui Ye, Ning Yin, Jing Yuan, Qiuting Zeng, Baoling Zhang, Kang Zheng, Jing Cang, Shiyu Chen, Fang Du, Yu Fan, Shuying Fu, Xiaodong Ge, Baolei Guo, Wenhui Huang, Linghui Jiang, Xinmei Jiang, Lin Jin, Yi Liu, Yan Pan, Yun Ren, Qi Shan, Jiaxing Wang, Fei Wang, Chi Wu, Xiaoguang Zhang, Ida Cecilie Christiansen, Simon Norgaard Granum, Bodil Steen Rasmussen, Morten Daugaard, Rajiv Gambhir, Birgitte Brandsborg, Guony Erla Steingrimsdottir, Peter Jensen-Gadegaard, Karsten Skovgaard Olsen, Hanna Siegel, Katrine Zwicky Eskildsen, Mona Ring Gatke, Ida Wibrandt, Simon Bisgaard Heintzelmann, Kai Henrik Wiborg Lange, Rune Sarauw Lundsgaard, Louise Amstrup-Hansen, Claus Hovendal, Michael Larsen, Mette Lenstrup, Tina Kobborg, Jens Rolighed Larsen, Anette Barbre Pedersen, Jens Rolighed Larsen, Soren Hubertz Smith, Rebecca Monett Oestervig, Lars Rasmussen, Arash Afshari, Cheme Andersen, Kim Ekelund, Erik Lilja Secher, Birgitte Brandsborg, Helene Beloeil, Sigismond Lasocki, Aurelien Venara, Matthieu Biais, Alexandre Ouattara, Marlene Sineus, Serge Molliex, Marie Lim Legouge, Florent Wallet, Antoine Tesniere, Christophe Gaudin, Paul Lehur, Emma Forsans, Stephane de Rudnicki, Valerie Serra Maudet, Didier Mutter, Ghassan Sojod, Mehdi Ouaissi, Jean-Marc Regimbeau, Emmanuel Futier, Jacques Desbordes, Nicolas Comptaer, Diae el Manser, Sabine Ethgen, Gilles Lebuffe, Patrick Auer, Christine Haertl, Maria Deja, Kirill Legashov, Susanne Sonnemann, Carola Wiegand-Loehnert, Elke Falk, Marit Habicher, Stefan Angermair, Beatrix Laetsch, Katrin Schmidt, Susanne Sonnemann, Christian Von Heymann, Axel Ramminger, Florian Jelschen, Svenja Pabel, Andreas Weyland, Elke Czeslick, Jochen Gille, Michael Malcharek, Armin Sablotzki, Katharina Lueke, Peter Wetzel, Joerg Weimann, Franz-Peter Lenhart, Florian Reichle, Frederike Schirmer, Michael Hueppe, Karl Klotz, Carla Nau, Julika Schoen, Thomas Mencke, Christina Wasmund, Carla Bankewitz, Georg Baumgarten, Andreas Fleischer, Vera Guttenthaler, Yvonne Hack, Andreas Hoeft, Katharina Kirchgaessner, Olja Maenner, Marlen Schurig-Urbaniak, Rafael Struck, Rebekka van Zyl, Maria Wittmann, Ulrich Goebel, Sarah Harris, Siegfried Veit, Evangelia Andreadaki, Flora Souri, Ioannis Katsiadramis, Anthi Skoufi, Maria Vasileiou, Eleni Aimoniotou-Georgiou, Anastasios Katsourakis, Fotini Veroniki, Glyceria Vlachogianni, Konstantina Petra, Dimitra Chlorou, Eirini Oloktsidou, Vasileios Ourailoglou, Konstantinos Papapostolou, Georgia Tsaousi, Panagoula Daikou, Georgia Dedemadi, Ioannis Kalaitzopoulos, Christos Loumpias, Sotirios Bristogiannis, Nikolaos Dafnios, Georgios Gkiokas, Elissaios Kontis, Dimitra Kozompoli, Aspasia Papailia, Theodosios Theodosopoulos, Christol Bizios, Anastasia Koutsikou, Aleaxandra Moustaka, Ioannis Plaitakis, Apostolos Armaganidis, Theodora Christodoulopoulou, Mihail Lignos, Maria Theodorakopoulou, Andreas Asimakos, Eleni Ischaki, Angeliki Tsagkaraki, Spyros Zakynthinos, Eleni Antoniadou, Ioannis Koutelidakis, Dimitrios Lathyris, Irene Pozidou, Nikolaos Voloudakis, Maria Dalamagka, Gkonezou Elena, Christos Chronis, Dimitra Manolakaki, Dimitris Mosxogiannidis, Tatiana Slepova, Isaia-sissy Tsakiridou, Claire Lampiri, Anastasia Vachlioti, Christos Panagiotakis, Dimitrios Sfyras, Fotios Tsimpoukas, Athanasia Tsirogianni, Elena Axioti, Andreas Filippopoulos, Elli Kalliafa, George Kassavetis, Petros Katralis, Ioannis Komnos, Georgios Pilichos, Ifigenia Ravani, Antonis Totis, Eymorfia Apagaki, Andromachi Efthymiadi, Nikolaos Kampagiannis, Theoniki Paraforou, Agoritsa Tsioka, Georgios Georgiou, Aristeidis Vakalos, Aggeliki Bairaktari, Efthimios Charitos, George Markou, Panagiota Niforopoulou, Nikolaos Papakonstantinou, Evdoxia Tsigou, Archontoula Xifara, Menelaos Zoulamoglou, Panagiota Gkioni, Stylianos Karatzas, Aikaterini Kyparissi, Efstratios Mainas, Ioannis Papapanagiotou, Theonymfi Papavasilopoulou, George Fragandreas, Eleni Georgopoulou, Eleni Katsika, Kyriakos Psarras, Eirini Synekidou, Maria Verroiotou, Evangelia Vetsiou, Donika Zaimi, Athina Anagnou, Konstantinos Apostolou, Theodora Melissopoulou, Theophilos Rozenberg, Christos Tsigris, Georgios Boutsikos, Vasileios Kalles, Nikolaos Kotsalas, Christina Lavdaiou, Fotini Paikou, Georgia-Laura Panagou, Anna Spring, Kostoula Arvaniti, Ioannis Botis, Maria Drimala, Georgios Georgakakis, Ellada Kiourtzieva, Panagiota Ntouma, Apostolos Prionas, Kyriakos Xouplidis, Eleftheria Dalampini, Chrysavgi Giannaki, Christina Iasonidou, Orestis Ioannidis, Athina Lavrentieva, Athena Lavrentieva, George Papageorgiou, Maria Kokkinoy, Maria Stafylaraki, Stylianos Gaitanakis, Periclis Karydakis, Josef Paltoglou, Panagiotis Ponireas, Panagiotis Chaloulis, Athanasios Provatidis, Anisoglou Sousana, Varvara Vanessa Gardikou, Maria Konstantivelli, Olga Lataniotou, Elisavet Lisari, Maria Margaroni, Konstantinos Stamatiou, Edouardos Nikolaidis, Ioannis Pnevmatikos, Eleni Sertaridou, Alexandros Andreou, Eleni Arkalaki, Elias Athanasakis, Fotini Chaniotaki, Chatzimichali Aikaterini Chatzimichali, Maria Christofaki, Despina Dermitzaki, Klara Fiorentza, Georgios Frantzeskos, Elisavet Geromarkaki, Kalliopi Kafkalaki, Marina Kalogridaki, Konstyllia Karydi, Sofia Kokkini, Georgios Kougentakis, Tatiana Lefaki, Emmanouhl Lilitsis, Aikaterini Makatounaki, Polychronis Malliotakis, Dimosthenis Michelakis, Maria Neonaki, Vasileia Nyktari, Iliana Palikyra, Eleftherios Papadakis, Alexandra Papaioannou, Konstantinos Sfakianakis, Maria Sgouraki, Xenia Souvatzis, Anastasia Spartinou, Nefeli Stefanidou, Paulina Syrogianni, Georgia Tsagkaraki, Elena Arnaoutoglou, Christina Arnaoutoglou, Christina Bali, Vasilios Bouris, Rodamanthos Doumos, Konstantia-Paraskevi Gkini, Clio Kapaktsi, Vasilios Koulouras, Arian Lena, Dimitra Lepida, Evangelos Michos, Dimitrios Papadopoulos, Minas Paschopoulos, Vaia Aliki Rompou, Ioanna Siouti, Stavros Tsampalas, Ourania Ververidou, Georgios Zilis, Alexandra Charlalampidoy, Gregory Christodoulidis, Andreas Flossos, Konstantinos Stamoulis, Matthew Chan, Man Shing Caleb Tsang, Man Shing Tsang, Man Ling Lai, Chi Pang Yip, Hey Man Heymans Chan, Bassanio Law, Wing Sze Li, Hiu Man Chu, Emily Gar Yee Koo, Chi Cheong Joe Lam, Ka Ho Cheng, Matthew Chan, Tracy Lam, Susanna Chu, Man Ling Lai, Wing yan Lam, Kin Wai Kevin Wong, Dilys Kwok, Ching Yue Janice Hung, Wai Kit Jacky Chan, Wing Lam Wong, Chun Kwong Eric Chung, Man Ling Lai, Shu Kai Ma, Shuchi Kaushik, Bhagyesh Shah, Dhiren Shah, Sanjay Shah, Praburaj Ar, Radhakrishnan Muthuchellappan, Vandana Agarwal, Jigeeshu Divatia, Atul Kulkarni, Sanghamitra Mishra, Ganesh Nimje, Swati Pande, Sukhada Savarkar, Aditi Shrivastava, Martin Thomas, Shashikant Yegnaram, Rahmat Hidayatullah, Susilo Chandra, Aida Tantri, Nasman Puar, Sumara Niman, Imai Indra, Zulkarnain Hamzah, Annika Yuliana, Ucu Nurhadiat Abidin, Ade Nurkacan Dursin, Andri Kurnia, Ade Susanti, Dini Handayani, Mahaalit Aribawa Alit, Aryabiantara Arya, Tjokorda Gde Agung Senapathi, Utara Hartawan Utara, Widnyana Made Wid, Semarawima Wima, Wiryana Made Wir, Brillyan Jehosua, Jonathan Kaunang, Eka Yudha Lantang, Rini Najoan, Neil Waworuntu, Hadi Awad, Akram Fuad, Emad Geddoa, Burair Geddoa, Abdel Razzaq Khalaf, Sabah Al hussaini, Safauldeensalem Albaj, Maithem Kenber, Alessandra Bettinelli, Savino Spadaro, Carlo Alberto Volta, Luigi Giancarlo, Vicari Sottosanti, Elisa Copetti, Giorgio Della Rocca, Lorenzo Spagnesi, Ilaria Toretti, Chiara Alloj, Silvano Cardellino, Livio Carmino, Eleonora Costanzo, Lucia Caterina Fanfani, Maria Teresa Novelli, Agostino Roasio, Mattia Bellandi, Luigi Beretta, Elena Bignami, Speranza Bocchino, Luca Cabrini, Daniele Corti, Giovanni Landoni, Roberta Meroni, Elena Moizo, Giacomo Monti, Margherita Pintaudi, Valentina Paola Plumari, Daiana Taddeo, Valentina Testa, Dario Winterton, Alberto Zangrillo, Luigi Maria Cloro, Chiara Colangelo, Antonio Colangelo, Giuseppe Rotunno, Miguel Angel Paludi, Cloro Paolo Maria, Antonio Pata, Vieri Parrini, Alessandro Gatta, Mauro Nastasi, Carla Tinti, Antonio Baroselli, Lorenzo Spagnesi, Mario Arrigo, Angelo Benevento, Corrado Bottini, Maurizio Cannavo, Christian Gastaldi, Alessandro Marchesi, Angelantonio Pascazio, Francesco Pata, Emilio Pozzi, Alberto Premoli, Gaetano Tessera, Luca Boschi, Rocco D'Andrea, Federico Ghignone, Gilberto Poggioli, Andrea Sibilio, Mario Taffurelli, Giampaolo Ugolini, Mohd Azuan Ab Majid, Rusnah Ab Rahman, James Joseph, Furquan Pathan, Mohammad Hafizshah Sybil Shah, Huey Ling Yap, Seleen Cheah, Im Im Chin, Ji Keon Looi, Siew Ching Tan, Sheshendrasurian Visvalingam, Fan Yin Kwok, Chew Kiok Lee, Tse Siang Tan, Sze Meng Wong, Noor Hairiza Abdullah, Chiat Fong Liew, Lovenia Luxuman, Nor Hafizah Mohd Zin, Muhamad Faiz Norddin, Raja Liza Raja Alias, Juan Yong Wong, Johnny Yong, Mohd Tarmimi Bin Mustapha, Weng Ken Chan, Norizawati Dzulkipli, Pei Xuan Kuan, Yew Ching Lee, Anita Alias, Eng Ching Guok, Chiun Chen Jee, Brian Rhadamantyne Ramon, Cheng Weng Wong, Fara Nur Idayu Abd Ghafar, Faizal Zuhri Aziz, Nabilah Hussain, Hooi Sean Lee, Ismawaty Sukawi, Yuan Liang Woon, Husni Zaeem Abd Hadi, Ummi Azmira Ahmad Azam, Abdul Hafiz Alias, Saiful Aizar Kesut, Jun May Lee, Dar Vin Ooi, Hetty Ayuni Sulaiman, Tengku Alini Tengku Lih, Marzida Mansor, Jeyaganesh Veerakumaran, Pastor Luna, Eder Rojas, Gerardo Esteban Alvarez Resendiz, Darcy Danitza Mari Zapata, Julio Cesar Jesus Aguilar Lopez, Armando Adolfo Alvarez Flores, Juan Carlos Bravo Amador, Erendira Jocelin Dominguez Avila, Laura Patricia Gonzalez Aquino, Ricardo Lopez Rodriguez, Mariana Torres Landa, Emma Urias, Markus Hollmann, Abraham Hulst, Osne Kirzner Benedikt Preckel, Ankie Koopman-van Gemert, Arthur Bouwman, Marc Buise, Noortje Tolenaar, Eric Weber, Jennifer de Fretes, Peter Houweling, Patricia Ormskerk, Jasper Van Bommel, Wolfgang Buhre, Marcus Lance, Valerie Smit-Fun, Tom van Zundert, Peter Baas, Hans Donald de Boer, Joost Sprakel, Renske Elferink-Vonk, Peter Noordzij, Laura van Zeggeren, Bastiaan Brand, Rob Spanjersberg, Janneke ten Bokkel-Andela, Sandra Numan, Wilton van Klei, Bas van Zaane, Christa Boer, Yoni van Duivenvoorde, Jens Peter Hering, Sylvia van Rossum, Harry Zonneveldt, Doug Campbell, Siobhan Hoare, Sahayam Santa, Marlynn Ali, Sara Jane Allen, Vanessa Beavis, Rachel Bell, Douglas Campbell, Hyun-min David Choi, Matthew Drake, Helen Farrell, Katia Hayes, Kushlin Higgie, Kerry Holmes, Nicole Jenkins, Chang Joon Kim, Steven Kim, Kiew Chai Law, Davina McAllister, Karen Park, Karen Pedersen, Leesa Pfeifer, Anna Pozaroszczyk, Timothy Salmond, Martin Steynor, Michael Tan, Tim Short, Ellen Waymouth, Ahmad Sufian Ab Rahman, John Armstrong, Rosie Dudson, Nia Jenkins, Jayashree Nilakant, Seigne Richard, Pardeep Virdi, Liane Dixon, Roana Donohue, Mehreen Farrow, Ross Kennedy, Henderson Marissa, Margie McKellow, Delany Nicola, Rebecca Pascoe, Stephen John Roberts, George Rowell, Matthew Sumner, Paul Templer, Shardha Chandrasekharan, Graham Fulton, Ib Jammer, Marlynn Ali, Richard More, Leona Wilson, Yuan Hsuan Chang, Julia Foley, Carolyn Fowler, Jonathan Panckhurst, Rachel Sara, Francois Stapelberg, Doug Campbell, Veronica Cherrett, Donna Louise Ganter, Davina McAllister, Lloyd McCann, Julia Foley, Fiona Gilmour, Rachelle Lumsden, Mark Moores, Sue Olliff, Elitza Sardareva, Francois Stapelberg, Joyce Tai, Matthew Wikner, Christopher Wong, Mark Chaddock, Carolyn Czepanski, Patrick McKendry, Daniel Polakovic, Daniel Polakovich, Axe Robert, Margarita Tormo Belda, Tracy Norton, Francois Stapelberg, Fadhel Alherz, Lisa Barneto, Alberto Ramirez, Ahmed Sayeed, Nicola Smith, Cambell Bennett, Shane McQuoid, Rachel Bell, Tracy-Lee Jansen, Zin Nico, John Scott, David Freschini, Angela Freschini, Brian Hopkins, Lara Manson, Deon Stoltz, Alexander Bates, Simon Davis, Victoria Freeman, Lynette McGaughran, Maya Williams, Swarna Baskar Sharma, Tom Burrows, Kelly Byrne, Duane English, Robert Johnson, Kiew Chai Law, Brendon Manikkam, Davina McAllister, Shaun Naidoo, Margot Rumball, Nicola Whittle, Romilla Franks, Hannah Gibson-Lapsley, Davina McAllister, Ryan Salter, Dean Walsh, Richard Cooper, Katherine Perry
  • Management of severe perioperative bleeding : guidelines from the European Society of Anaesthesiology : first update 2016 (2017) Sibylle A Kozek-Langenecker, Aamer B Ahmed, Arash Afshari, Pierre Albaladejo, Cesar Aldecoa, Guidrius Barauskas, Edoardo De Robertis, David Faraoni, Daniela C Filipescu, Dietmar Fries, Thorsten Haas, Matthias Jacob, Marcus D Lancé, Juan VL Pitarch, Susan Mallett, Jens Meier, Zsolt L Molnar, Niels Rahe-Meyer, Charles M Samama, Jakob Stensballe, Philippe JF Van der Linden, Anne J Wikkelsø, Patrick Wouters (UGent), PIET WYFFELS (UGent), Kai Zacharowski

Volledige bibliografie

Persoonsgegevens uit dit telefoonboek mogen enkel gebruikt worden voor communicatie met individuen in het kader van de opdracht van de universiteit.