Valérie Lehouck

E-mail
valerie.lehouck@ugent.be
Categorie
gastprofessor
Opleidingsonderdelen
STEM in kleuter- en lager onderwijs

Entiteit

Faculteit Psychologie en Pedagogische wetenschappen
Vakgroep Onderwijskunde

Functie
Onbezold. gastprof.
Adres
Henri Dunantlaan 2
9000 Gent
Telefoon Secretariaat
09 264 62 51

Bibliografie

  • The database of the PREDICTS (Projecting Responses of Ecological Diversity In Changing Terrestrial Systems) project (2017) Lawrence N. Hudson, Tim Newbold, Sara Contu, Samantha L. L. Hill, Igor Lysenko, Adriana De Palma, Helen R. P. Phillips, Tamera I. Alhusseini, Felicity E. Bedford, Dominic J. Bennett, Hollie Booth, Victoria J. Burton, Charlotte W. T. Chng, Argyrios Choimes, David L. P. Correia, Julie Day, Susy Echeverria-Londono, Susan R. Emerson, Di Gao, Morgan Garon, Michelle L. K. Harrison, Daniel J. Ingram, Martin Jung, Victoria Kemp, Lucinda Kirkpatrick, Callum D. Martin, Yuan Pan, Gwilym D. Pask-Hale, Edwin L. Pynegar, Alexandra N. Robinson, Katia Sanchez-Ortiz, Rebecca A. Senior, Benno I. Simmons, Hannah J. White, Hanbin Zhang, Job Aben, Stefan Abrahamczyk, Gilbert B. Adum, Virginia Aguilar-Barquero, Marcelo A. Aizen, Belen Albertos, E. L. Alcala, Maria del Mar Alguacil, Audrey Alignier, Marc Ancrenaz, Alan N. Andersen, Enrique Arbelaez-Cortes, Inge Armbrecht, Victor Arroyo-Rodriguez, Tom Aumann, Jan C. Axmacher, Badrul Azhar, Adrian B. Azpiroz, Lander Baeten (UGent), Adama Bakayoko, Andras Baldi, John E. Banks, Sharad K. Baral, Jos Barlow, Barbara I. P. Barratt, Lurdes Barrico, Paola Bartolommei, Diane M. Barton, Yves Basset, Peter Batary, Adam J. Bates, Bruno Baur, Erin M. Bayne, Pedro Beja, Suzan Benedick, Ake Berg, Henry Bernard, Nicholas J. Berry, Dinesh Bhatt, Jake E. Bicknell, Jochen H. Bihn, Robin J. Blake, Kadiri S. Bobo, Roberto Bocon, Teun Boekhout, Katrin Bohning-Gaese, Kevin J. Bonham, Paulo A. V. Borges, Sergio H. Borges, Celine Boutin, Jeremy Bouyer, Cibele Bragagnolo, Jodi S. Brandt, Francis Q. Brearley, Isabel Brito, Vicenc Bros, Jorg Brunet, Grzegorz Buczkowski, Christopher M. Buddle, Rob Bugter, Erika Buscardo, Joern Buse, Jimmy Cabra-Garcia, Nilton C. Caceres, Nicolette L. Cagle, Maria Calvino-Cancela, Sydney A. Cameron, Eliana M. Cancello, Rut Caparros, Pedro Cardoso, Dan Carpenter, Tiago F. Carrijo, Anelena L. Carvalho, Camila R. Cassano, Helena Castro, Alejandro A. Castro-Luna, Rolando B. Cerda, Alexis Cerezo, Kim Alan Chapman, Matthieu Chauvat, Morten Christensen, Francis M. Clarke, Daniel F. R. Cleary, Giorgio Colombo, Stuart P. Connop, Michael D. Craig, Leopoldo Cruz-Lopez, Saul A. Cunningham, Biagio D'Aniello, Neil D'Cruze, Pedro Giovani da Silva, Martin Dallimer, Emmanuel Danquah, Ben Darvill, Jens Dauber, Adrian L. V. Davis, Jeff Dawson, Claudio de Sassi, Benoit de Thoisy, Olivier Deheuvels, Alain Dejean, Jean-Louis Devineau, Tim Diekoetter, Jignasu V. Dolia, Erwin Dominguez, Yamileth Dominguez-Haydar, Silvia Dorn, Isabel Draper, Niels Dreber, Bertrand Dumont, Simon G. Dures, Mats Dynesius, Lars Edenius, Paul Eggleton, Felix Eigenbrod, Zoltan Elek, Martin H. Entling, Karen J. Esler, Ricardo F. De Lima, Aisyah Faruk, Nina Farwig, Tom M. Fayle, Antonio Felicioli, Annika M. Felton, Roderick J. Fensham, Ignacio C. Fernandez, Catarina C. Ferreira, Gentile F. Ficetola, Cristina Fiera, Bruno K. C. Filgueiras, Huseyin K. Firincioglu, David Flaspohler, Andreas Floren, Steven J. Fonte, Anne Fournier, Robert E. Fowler, Markus Franzen, Lauchlan H. Fraser, Gabriella M. Fredriksson, Geraldo B., Jr. Freire, Tiago L. M. Frizzo, Daisuke Fukuda, Dario Furlani, Rene Gaigher, Joerg U. Ganzhorn, Karla P. Garcia, Juan C. Garcia-R, Jenni G. Garden, Ricardo Garilleti, Bao-Ming Ge, Benoit Gendreau-Berthiaume, Philippa J. Gerard, Carla Gheler-Costa, Benjamin Gilbert, Paolo Giordani, Simonetta Giordano, Carly Golodets, Laurens G. L. Gomes, Rachelle K. Gould, Dave Goulson, Aaron D. Gove, Laurent Granjon, Ingo Grass, Claudia L. Gray, James Grogan, Weibin Gu, Moises Guardiola, Nihara R. Gunawardene, Alvaro G. Gutierrez, Doris L. Gutierrez-Lamus, Daniela H. Haarmeyer, Mick E. Hanley, Thor Hanson, Nor R. Hashim, Shombe N. Hassan, Richard G. Hatfield, Joseph E. Hawes, Matt W. Hayward, Christian Hebert, Alvin J. Helden, John-Andre Henden, Philipp Henschel, Lionel Hernandez, James P. Herrera, Farina Herrmann, Felix Herzog, Diego Higuera-Diaz, Branko Hilje, Hubert Hofer, Anke Hoffmann, Finbarr G. Horgan, Elisabeth Hornung, Roland Horvath, Kristoffer Hylander, Paola Isaacs-Cubides, Hiroaki Ishida, Masahiro Ishitani, Carmen T. Jacobs, Victor J. Jaramillo, Birgit Jauker, F. Jimenez Hernandez, McKenzie F. Johnson, Virat Jolli, Mats Jonsell, S. Nur Juliani, Thomas S. Jung, Vena Kapoor, Heike Kappes, Vassiliki Kati, Eric Katovai, Klaus Kellner, Michael Kessler, Kathryn R. Kirby, Andrew M. Kittle, Mairi E. Knight, Eva Knop, Florian Kohler, Matti Koivula, Annette Kolb, Mouhamadou Kone, Adam Koroesi, Jochen Krauss, Ajith Kumar, Raman Kumar, David J. Kurz, Alex S. Kutt, Thibault Lachat, Victoria Lantschner, Francisco Lara, Jesse R. Lasky, Steven C. Latta, William F. Laurance, Patrick Lavelle, Violette Le Feon, Gretchen LeBuhn, Jean-Philippe Legare, Valérie Lehouck (UGent), Maria V. Lencinas, Pia E. Lentini, Susan G. Letcher, Qi Li, Simon A. Litchwark, Nick A. Littlewood, Yunhui Liu, Nancy Lo-Man-Hung, Carlos A. Lopez-Quintero, Mounir Louhaichi, Gabor L. Lovei, Manuel Esteban Lucas-Borja, Victor H. Luja, Matthew S. Luskin, M. Cristina MacSwiney G, Kaoru Maeto, Tibor Magura, Neil Aldrin Mallari, Louise A. Malone, Patrick K. Malonza, Jagoba Malumbres-Olarte, Salvador Mandujano, Inger E. Maren, Erika Marin-Spiotta, Charles J. Marsh, E. J. P. Marshall, Eliana Martinez, Guillermo Martinez Pastur, David Moreno Mateos, Margaret M. Mayfield, Vicente Mazimpaka, Jennifer L. McCarthy, Kyle P. McCarthy, Quinn S. McFrederick, Sean McNamara, Nagore G. Medina, Rafael Medina, Jose L. Mena, Estefania Mico, Grzegorz Mikusinski, Jeffrey C. Milder, James R. Miller, Daniel R. Miranda-Esquivel, Melinda L. Moir, Carolina L. Morales, Mary N. Muchane, Muchai Muchane, Sonja Mudri-Stojnic, A. Nur Munira, Antonio Muonz-Alonso, B. F. Munyekenye, Robin Naidoo, A. Naithani, Michiko Nakagawa, Akihiro Nakamura, Yoshihiro Nakashima, Shoji Naoe, Guiomar Nates-Parra, Dario A. Navarrete Gutierrez, Luis Navarro-Iriarte, Paul K. Ndang'ang'a, Eike L. Neuschulz, Jacqueline T. Ngai, Violaine Nicolas, Sven G. Nilsson, Norbertas Noreika, Olivia Norfolk, Jorge Ari Noriega, David A. Norton, Nicole M. Noeske, A. Justin Nowakowski, Catherine Numa, Niall O'Dea, Patrick J. O'Farrell, William Oduro, Sabine Oertli, Caleb Ofori-Boateng, Christopher Omamoke Oke, Vicencio Oostra, Lynne M. Osgathorpe, Samuel Eduardo Otavo, Navendu V. Page, Juan Paritsis, Alejandro Parra-H, Luke Parry, Guy Pe'er, Peter B. Pearman, Nicolas Pelegrin, Raphael Pelissier, Carlos A. Peres, Pablo L. Peri, Anna S. Persson, Theodora Petanidou, Marcell K. Peters, Rohan S. Pethiyagoda, Ben Phalan, T. Keith Philips, Finn C. Pillsbury, Jimmy Pincheira-Ulbrich, Eduardo Pineda, Joan Pino, Jaime Pizarro-Araya, A. J. Plumptre, Santiago L. Poggio, Natalia Politi, Pere Pons, Katja Poveda, Eileen F. Power, Steven J. Presley, Vania Proenca, Marino Quaranta, Carolina Quintero, Romina Rader, B. R. Ramesh, Martha P. Ramirez-Pinilla, Jai Ranganathan, Claus Rasmussen, Nicola A. Redpath-Downing, J. Leighton Reid, Yana T. Reis, Jose M. Rey Benayas, Juan Carlos Rey-Velasco, Chevonne Reynolds, Danilo Bandini Ribeiro, Miriam H. Richards, Barbara A. Richardson, Michael J. Richardson, Rodrigo Macip Rios, Richard Robinson, Carolina A. Robles, Joerg Roembke, Luz Piedad Romero-Duque, Matthias Ros, Loreta Rosselli, Stephen J. Rossiter, Dana S. Roth, T'ai H. Roulston, Laurent Rousseau, Andre V. Rubio, Jean-Claude Ruel, Jonathan P. Sadler, Szabolcs Safian, Romeo A. Saldana-Vazquez, Katerina Sam, Ulrika Samnegard, Joana Santana, Xavier Santos, Jade Savage, Nancy A. Schellhorn, Menno Schilthuizen, Ute Schmiedel, Christine B. Schmitt, Nicole L. Schon, Christof Schuepp, Katharina Schumann, Oliver Schweiger, Dawn M. Scott, Kenneth A. Scott, Jodi L. Sedlock, Steven S. Seefeldt, Ghazala Shahabuddin, Graeme Shannon, Douglas Sheil, Frederick H. Sheldon, Eyal Shochat, Stefan J. Siebert, Fernando A. B. Silva, Javier A. Simonetti, Eleanor M. Slade, Jo Smith, Allan H. Smith-Pardo, Navjot S. Sodhi, Eduardo J. Somarriba, Ramon A. Sosa, Grimaldo Soto Quiroga, Martin-Hugues St-Laurent, Brian M. Starzomski, Constanti Stefanescu, Ingolf Steffan-Dewenter, Philip C. Stouffer, Jane C. Stout, Ayron M. Strauch, Matthew J. Struebig, Zhimin Su, Marcela Suarez-Rubio, Shinji Sugiura, Keith S. Summerville, Yik-Hei Sung, Hari Sutrisno, Jens-Christian Svenning, Tiit Teder, Caragh G. Threlfall, Anu Tiitsaar, Jacqui H. Todd, Rebecca K. Tonietto, Ignasi Torre, Bela Tothmeresz, Teja Tscharntke, Edgar C. Turner, Jason M. Tylianakis, Marcio Uehara-Prado, Nicolas Urbina-Cardona, Denis Vallan, Adam J. Vanbergen, Heraldo L. Vasconcelos, Kiril Vassilev, Hans A. F. Verboven, Maria Joao Verdasca, Jose R. Verdu, Carlos H. Vergara, Pablo M. Vergara, Jort Verhulst, Massimiliano Virgilio, Lien Van Vu, Edward M. Waite, Tony R. Walker, Hua-Feng Wang, Yanping Wang, James I. Watling, Britta Weller, Konstans Wells, Catrin Westphal, Edward D. Wiafe, Christopher D. Williams, Michael R. Willig, John C. Z. Woinarski, Jan H. D. Wolf, Volkmar Wolters, Ben A. Woodcock, Jihua Wu, Joseph M., Jr. Wunderle, Yuichi Yamaura, Satoko Yoshikura, Douglas W. Yu, Andrey S. Zaitsev, Juliane Zeidler, Fasheng Zou, Ben Collen, Rob M. Ewers, Georgina M. Mace, Drew W. Purves, Joern P. W. Scharlemann, Andy Purvis
  • Context- and stage-dependent effects in frugivorous seed dispersal (2013) Valérie Lehouck (UGent), Toon Spanhove (UGent), Dries Bonte (UGent), Luc Lens (UGent)
  • Katten ook onrechtstreeks gevaarlijk voor vogels (2013) Valérie Lehouck (UGent)

Volledige bibliografie

Persoonsgegevens uit dit telefoonboek mogen enkel gebruikt worden voor communicatie met individuen in het kader van de opdracht van de universiteit.