Geert Verdoolaege

E-mail
geert.verdoolaege@ugent.be
Telefoon
09 264 95 91
Categorie
zelfstandig academisch personeel
Onderzoeksdisciplines
Differentiaalmeetkunde
Fysica van plasmas
Datamining
Opleidingsonderdelen
Mechanica van continue media
Mechanica van continue media

Entiteit

Faculteit Ingenieurswetenschappen en Architectuur
Vakgroep Toegepaste Fysica

Functie
hoofddocent
Adres
Sint-Pietersnieuwstraat 41, B4
9000 Gent
Telefoon
09 264 95 91
Telefoon Secretariaat
09 264 38 29

Bibliografie

  • Evolution of nitrogen concentration and ammonia production in N-2-seeded H-mode discharges at ASDEX Upgrade (2019) A. Drenik, L. Laguardia, R. McDermott, G. Meisl, R. Neu, M. Oberkofler, E. Pawelec, R. A. Pitts, T. Puetterich, T. Reichbauer, V. Rohde, M. Seibt, G. De Temmerman, R. Zaplotnik, D. Aguiam, L. Aho-Mantila, C. Angioni, N. Arden, R. Arredondo Parra, O. Asunta, M. de Baar, M. Balden, K. Behler, A. Bergmann, J. Bernardo, M. Bernert, M. Beurskens, A. Biancalani, R. Bilato, G. Birkenmeier, V. Bobkov, A. Bock, A. Bogomolov, T. Bolzonella, B. Boswirth, C. Bottereau, A. Bottino, H. van den Brand, S. Brezinsek, D. Brida, F. Brochard, C. Bruhn, J. Buchanan, A. Buhler, A. Burckhart, D. Cambon-Silva, Y. Camenen, P. Carvalho, G. Carrasco, C. Cazzaniga, M. Carr, D. Carralero, L. Casali, C. Castaldo, M. Cavedon, C. Challis, A. Chankin, I. Chapman, F. Clairet, I. Classen, S. Coda, R. Coelho, J. W. Coenen, L. Colas, G. Conway, S. Costea, D. P. Coster, G. Croci, G. Cseh, A. Czarnecka, O. D'Arcangelo, C. Day, R. Delogu, P. de Marne, S. Denk, P. Denner, M. Dibon, R. D'Inca, A. Di Siena, D. Douai, R. Drube, M. Dunne, B. P. Duval, R. Dux, T. Eich, S. Elgeti, K. Engelhardt, B. Erdos, I. Erofeev, B. Esposito, E. Fable, M. Faitsch, U. Fantz, H. Faugel, F. Felici, S. Fietz, A. Figueredo, R. Fischer, O. Ford, L. Frassinetti, S. Freethy, M. Froeschle, G. Fuchert, J. C. Fuchs, H. Fuenfgelder, K. Galazka, J. Galdon-Quiroga, A. Gallo, Y. Gao, S. Garavaglia, M. Garcia-Munoz, B. Geiger, C. Cianfarani, L. Giannone, E. Giovannozzi, C. Gleason-Gonzalez, S. Gloeggler, M. Gobbin, T. Goerler, T. Goodman, G. Gorini, D. Gradic, A. Graeter, G. Granucci, H. Greuner, M. Griener, M. Groth, A. Gude, S. Guenter, L. Guimarais, G. Haas, A. H. Hakola, C. Ham, T. Happel, J. Harrison, D. Hatch, V. Hauer, T. Hayward, B. Heinemann, S. Heinzel, T. Hellsten, S. Henderson, P. Hennequin, A. Herrmann, E. Heyn, F. Hitzler, J. Hobirk, M. Hoelzl, T. Hoeschen, J. H. Holm, C. Hopf, F. Hoppe, L. Horvath, A. Houben, A. Huber, V. Igochine, T. Ilkei, I. Ivanova-Stanik, W. Jacob, A. S. Jacobsen, J. Jacquot, F. Janky, A. Jardin, F. Jaulmes, F. Jenko, T. Jensen, E. Joffrin, C. Kaesemann, A. Kallenbach, S. Kalvin, M. Kantor, A. Kappatou, O. Kardaun, J. Karhunen, S. Kasilov, W. Kernbichler, D. Kim, S. Kimmig, A. Kirk, H. -J. Klingshirn, F. Koch, G. Kocsis, A. Koehn, M. Kraus, K. Krieger, A. Krivska, A. Kraemer-Flecken, T. Kurki-Suonio, B. Kurzan, K. Lackner, F. Laggner, P. T. Lang, P. Lauber, N. Lazanyi, A. Lazaros, A. Lebschy, L. Li, M. Li, Y. Liang, B. Lipschultz, Y. Liu, A. Lohs, N. C. Luhmann, T. Lunt, A. Lyssoivan, J. Madsen, H. Maier, O. Maj, J. Mailloux, E. Maljaars, P. Manas, A. Mancini, A. Manhard, M. -E. Manso, P. Mantica, M. Mantsinen, P. Manz, M. Maraschek, C. Martens, P. Martin, L. Marrelli, A. Martitsch, S. Mastrostefano, A. Mayer, M. Mayer, D. Mazon, P. J. McCarthy, H. Meister, A. Medvedeva, P. Merkel, R. Merkel, A. Merle, V. Mertens, D. Meshcheriakov, H. Meyer, O. Meyer, J. Miettunen, D. Milanesio, F. Mink, A. Mlynek, F. Monaco, C. Moon, R. Nazikian, A. Nemes-Czopf, G. Neu, R. Neu, A. H. Nielsen, S. K. Nielsen, V. Nikolaeva, M. Nocente, J. -M. Noterdaeme, S. Nowak, M. Oberparleiter, R. Ochoukov, T. Odstrcil, J. Olsen, F. Orain, F. Palermo, G. Papp, I. Paradela Perez, G. Pautasso, F. Enzel, P. Petersson, J. Pinzon, P. Piovesan, C. Piron, B. Plaum, B. Ploeckl, V. Plyusnin, G. Pokol, E. Poli, L. Porte, S. Potzel, D. Prisiazhniuk, M. Ramisch, C. Rapson, J. Rasmussen, G. Raupp, D. Refy, M. Reich, F. Reimold, T. Ribeiro, R. Riedl, D. Rittich, G. Rocchi, M. Rodriguez-Ramos, V. Rohde, A. Ross, M. Rott, M. Rubel, D. Ryan, F. Ryter, S. Saarelma, M. Salewski, A. Salmi, L. Sanchis-Sanchez, G. Santos, J. Santos, O. Sauter, A. Scarabosio, G. Schall, K. Schmid, O. Schmitz, P. A. Schneider, M. Schneller, R. Schrittwieser, M. Schubert, T. Schwarz-Selinger, J. Schweinzer, B. Scott, T. Sehmer, M. Sertoli, A. Shabbir, A. Shalpegin, L. Shao, S. Sharapov, M. Siccinio, B. Sieglin, A. Sigalov, A. Silva, C. Silva, P. Simon, J. Simpson, A. Snicker, C. Sommariva, C. Sozzi, M. Spolaore, M. Stejner, J. Stober, F. Stobbe, U. Stroth, E. Strumberger, G. Suarez, K. Sugiyama, H. -J. Sun, W. Suttrop, T. Szepesi, B. Tal, T. Tala, G. Tardini, M. Tardocchi, D. Terranova, W. Tierens, D. Told, O. Tudisco, G. Trevisan, W. Treutterer, E. Trier, M. Tripsky, M. Valisa, M. Valovic, B. Vanovac, P. Varela, S. Varoutis, Geert Verdoolaege (UGent), D. Vezinet, N. Vianello, J. Vicente, T. Vierle, E. Viezzer, U. von Toussaint, D. Wagner, N. Wang, X. Wang, M. Weidl, M. Weiland, A. E. White, M. Willensdorfer, B. Wiringer, M. Wischmeier, R. Wolf, E. Wolfrum, L. Xiang, Q. Yang, Z. Yang, Q. Yu, R. Zagorski, I. Zammuto, D. Zarzoso, W. Zhang, M. van Zeeland, T. Zehetbauer, M. Zilker, S. Zoletnik, H. Zohm
  • Real-time plasma state monitoring and supervisory control on TCV (2019) T. C. Blanken, F. Felici, C. Galperti, M. Kong, O. Sauter, M. R. de Baar, N. M. T. Vu, H. Meyer, T. Eich, M. Beurskens, S. Coda, A. Hakola, P. Martin, J. Adamek, M. Agostini, D. Aguiam, J. Ahn, L. Aho-Mantila, R. Akers, R. Albanese, R. Aledda, E. Alessi, S. Allan, D. Alves, R. Ambrosino, L. Amicucci, H. Anand, G. Anastassiou, Y. Andrebe, C. Angioni, G. Apruzzese, M. Ariola, H. Arnichand, W. Arter, A. Baciero, M. Barnes, L. Barrera, R. Behn, A. Bencze, J. Bernardo, M. Bernert, P. Bettini, P. Bilkova, W. Bin, G. Birkenmeier, J. P. S. Bizarro, P. Blanchard, T. Blanken, M. Bluteau, V Bobkov, O. Bogar, P. Bohm, T. Bolzonella, L. Boncagni, A. Botrugno, C. Bottereau, F. Bouquey, C. Bourdelle, S. Bremond, S. Brezinsek, D. Brida, F. Brochard, J. Buchanan, H. Bufferand, P. Buratti, P. Cahyna, G. Calabro, Y. Camenen, R. Caniello, B. Cannas, A. Canton, A. Cardinali, D. Carnevale, M. Carr, D. Carralero, P. Carvalho, L. Casali, C. Castaldo, F. Castejon, R. Castro, F. Causa, R. Cavazzana, M. Cavedon, M. Cecconello, S. Ceccuzzi, R. Cesario, C. D. Challis, I. T. Chapman, S. Chapman, M. Chernyshova, D. Choi, C. Cianfarani, G. Ciraolo, G. Citrin, F. Clairet, I Classen, R. Coelho, J. W. Coenen, L. Colas, Y. Conway, Y. Corre, S. Costea, F. Crisanti, N. Cruz, G. Cseh, A. Czarnecka, O. D'Arcangelo, M. De Angeli, G. De Masi, De Temmerman, G. De Tommasi, J. Decker, R. S. Delogu, R. Dendy, P. Denner, C. Di Troia, M. Dimitrova, R. D'Inca, D. Douai, A. Drenik, B. Dudson, D. Dunai, M. Dunne, B. P. Duval, L. Easy, S. Elmore, B. Erdos, B. Esposito, E. Fable, M. Faitsch, A. Fanni, N. Fedorczak, J. Ferreira, O. Fevrier, O. Ficker, S. Fietz, L. Figini, A. Figueiredo, A. Fil, G. Fishpool, M. Fitzgerald, M. Fontana, O. Ford, L. Frassinetti, R. Fridstrom, D. Frigione, G. Fuchert, C. Fuchs, M. Furno Palumbo, S. Futatani, L. Gabellieri, J. Galdon-Quiroga, S. Galeani, D. Gallart, A. Gallo, Y. Gao, S. Garavaglia, J. Garcia, A. Garcia-Carrasco, J. Garcia-Lopez, M. Garcia-Munoz, J-L Gardarein, L. Garzotti, J. Gaspar, E. Gauthier, P. Geelen, B. Geiger, P. Ghendrih, F. Ghezzi, L. Giacomelli, L. Giannone, E. Giovannozzi, C. Giroud, C. Gleason Gonzalez, M. Gobbin, T. P. Goodman, G. Gorini, M. Gospodarczyk, G. Granucci, M. Gruber, A. Gude, L. Guimarais, R. Guirlet, J. Gunn, P. Hacek, S. Hacquin, S. Hall, C. Ham, T. Happel, J. Harrison, D. Harting, V Hauer, E. Havlickova, T. Hellsten, W. Helou, S. Henderson, P. Hennequin, M. Heyn, B. Hnat, M. Hoelzl, V Doric, K. Galazka, D. Hogeweij, C. Honore, C. Hopf, J. Horacek, G. Hornung, L. Horvath, Z. Huang, A. Huber, J. Igitkhanov, V Igochine, M. Imrisek, P. Innocente, C. Ionita-Schrittwieser, H. Isliker, I. Ivanova-Stanik, A. S. Jacobsen, P. Jacquet, M. Jakubowski, A. Jardin, F. Jaulmes, F. Jenko, T. Jensen, O. Jeppe Miki Busk, M. Jessen, E. Joffrin, O. Jones, T. Jonsson, A. Kallenbach, N. Kallinikos, S. Kalvin, A. Kappatou, J. Karhunen, A. Karpushov, S. Kasilov, G. Kasprowicz, A. Kendl, W. Kernbichler, D. Kim, A. Kirk, S. Kjer, I Klimek, G. Kocsis, D. Kogut, M. Komm, S. B. Korsholm, H. R. Koslowski, M. Koubiti, J. Kovacic, K. Kovarik, N. Krawczyk, J. Krbec, K. Krieger, A. Krivska, R. Kube, O. Kudlacek, T. Kurki-Suonio, B. Labit, F. M. Laggner, L. Laguardia, A. Lahtinen, P. Lalousis, P. Lang, P. Lauber, N. Lazanyi, A. Lazaros, H. B. Le, A. Lebschy, J. Leddy, L. Lefevre, M. Lehnen, F. Leipold, A. Lessig, M. Leyland, L. Li, Y. Liang, B. Lipschultz, Y. Q. Liu, T. Loarer, A. Loarte, T. Loewenhoff, B. Lomanowski, V. P. Loschiavo, T. Lunt, I Lupelli, H. Lux, A. Lyssoivan, J. Madsen, P. Maget, C. Maggi, R. Maggiora, M. L. Magnussen, J. Mailloux, B. Maljaars, A. Malygin, P. Mantica, M. Mantsinen, M. Maraschek, B. Marchand, N. Marconato, C. Marini, M. Marinucci, T. Markovic, D. Marocco, L. Marrelli, Y. Martin, J. R. Martin Solis, A. Martitsch, S. Mastrostefano, M. Mattei, G. Matthews, M. Mavridis, M-L Mayoral, D. Mazon, P. McCarthy, R. McAdams, G. McArdle, K. McClements, R. McDermott, B. McMillan, G. Meisl, A. Merle, O. Meyer, D. Milanesio, F. Militello, I. G. Miron, K. Mitosinkova, J. Mlynar, A. Mlynek, D. Molina, P. Molina, I Monakhov, J. Morales, D. Moreau, P. Morel, J-M Moret, A. Moro, D. Moulton, H. W. Mueller, F. Nabais, E. Nardon, V Naulin, A. Nemes-Czopf, F. Nespoli, R. Neu, A. H. Nielsen, S. K. Nielsen, V Nikolaeva, S. Nimb, M. Nocente, R. Nouailletas, S. Nowak, M. Oberkofler, M. Oberparleiter, R. Ochoukov, T. Odstrcil, J. Olsen, J. Omotani, M. G. O'Mullane, F. Orain, N. Osterman, R. Paccagnella, S. Pamela, L. Pangione, M. Panjan, G. Papp, R. Paprok, V Parail, I Parra, F., A. Pau, G. Pautasso, S-P Pehkonen, A. Pereira, E. Perelli Cippo, V. Pericoli Ridolfini, M. Peterka, P. Petersson, V Petrzilka, P. Piovesan, C. Piron, A. Pironti, F. Pisano, T. Pisokas, R. Pitts, I Ploumistakis, V Plyusnin, G. Pokol, D. Poljak, P. Poloskei, Z. Popovic, G. Por, L. Porte, S. Potzel, I Predebon, M. Preynas, G. Primc, G. Pucella, M. E. Puiatti, T. Puetterich, M. Rack, G. Ramogida, C. Rapson, J. Juul Rasmussen, J. Rasmussen, G. A. Ratta, S. Ratynskaia, G. Ravera, D. Refy, M. Reich, H. Reimerdes, F. Reimold, M. Reinke, D. Reiser, M. Resnik, C. Reux, D. Ripamonti, D. Rittich, G. Riva, M. Rodriguez-Ramos, V Rohde, J. Rosato, F. Ryter, S. Saarelma, R. Sabot, F. Saint-Laurent, M. Salewski, A. Salmi, D. Samaddar, L. Sanchis-Sanchez, J. Santos, R. Scannell, M. Scheffer, M. Schneider, B. Schneider, P. Schneider, M. Schneller, R. Schrittwieser, M. Schubert, J. Schweinzer, J. Seidl, M. Sertoli, S. Sesnic, A. Shabbir, A. Shalpegin, B. Shanahan, S. Sharapov, U. Sheikh, G. Sias, B. Sieglin, C. Silva, A. Silva, M. Silva Fuglister, J. Simpson, A. Snicker, C. Sommariva, C. Sozzi, S. Spagnolo, G. Spizzo, M. Spolaore, T. Stange, M. Stejner Pedersen, I Stepanov, J. Stober, P. Strand, A. Susnjara, W. Suttrop, T. Szepesi, B. Tal, T. Tala, P. Tamain, G. Tardini, M. Tardocchi, A. Teplukhina, D. Terranova, D. Testa, C. Theiler, A. Thornton, P. Tolias, L. Tophoj, W. Treutterer, G. L. Trevisan, M. Tripsky, C. Tsironis, C. Tsui, O. Tudisco, A. Uccello, J. Urban, M. Valisa, P. Vallejos, M. Valovic, H. Van den Brand, B. Vanovac, S. Varoutis, S. Vartanian, J. Vega, Geert Verdoolaege (UGent), K. Verhaegh, L. Vermare, N. Vianello, J. Vicente, E. Viezzer, L. Vignitchouk, W. A. J. Vijvers, F. Villone, B. Viola, L. Vlahos, I Voitsekhovitch, P. Vondracek, D. Wagner, N. Walkden, N. Wang, T. Wauters, M. Weiland, V Weinzettl, E. Westerhof, M. Wiesenberger, M. Willensdorfer, M. Wischmeier, I Wodniak, E. Wolfrum, D. Yadykin, R. Zagorski, I Zammuto, P. Zanca, R. Zaplotnik, P. Zestanakis, W. Zhang, S. Zoletnik, M. Zuin, S. Alberti, J. A. Boedo, F. H. Braunmueller, F. Carpanese, O. Chellai, J. Citrin, A. Fasoli, I Furno, I Garrido, J. P. Graves, J. Hawke, J-Ph Hogge, C. Ionita Schrittwieser, R. Jacquier, J. Kamleitner, D. L. Keeling, N. Kirneva, A. Kraemer-Flecken, E. Lazzaro, X. Llobet, E. Maljaars, R. Maurizio, P. A. Molina Cabrera, P. Ricci, F. Riva, T. Robinson, Ch Schlatter, F. Sciortino, M. Silva, J. Sinha, T. Stoltzfus-Dueck, M. Q. Tran, H. Weisen, V Dori
  • ELM-induced cold pulse propagation in ASDEX Upgrade (2019) E. Trier, E. Wolfrum, M. Willensdorfer, Q. Yu, M. Hoelzl, F. Orain, F. Ryter, C. Angioni, M. Bernert, M. G. Dunne, S. S. Denk, J. C. Fuchs, R. Fischer, P. Hennequin, B. Kurzan, F. Mink, A. Mlynek, T. Odstrcil, P. A. Schneider, U. Stroth, G. Tardini, B. Vanovac, H. Meyer, T. Eich, M. Beurskens, S. Coda, A. Hakola, P. Martin, J. Adamek, M. Agostini, D. Aguiam, J. Ahn, L. Aho-Mantila, R. Akers, R. Albanese, R. Aledda, E. Alessi, S. Allan, D. Alves, R. Ambrosino, L. Amicucci, H. Anand, G. Anastassiou, Y. Andrebe, G. Apruzzese, M. Ariola, H. Arnichand, W. Arter, A. Baciero, M. Barnes, L. Barrera, R. Behn, A. Bencze, J. Bernardo, P. Bettini, P. Bilkova, W. Bin, G. Birkenmeier, J. P. S. Bizarro, P. Blanchard, T. Blanken, M. Bluteau, V Bobkov, O. Bogar, P. Bohm, T. Bolzonella, L. Boncagni, A. Botrugno, C. Bottereau, F. Bouquey, C. Bourdelle, S. Bremond, S. Brezinsek, D. Brida, F. Brochard, J. Buchanan, H. Bufferand, P. Buratti, P. Cahyna, G. Calabro, Y. Camenen, R. Caniello, B. Cannas, A. Canton, A. Cardinali, D. Carnevale, M. Carr, D. Carralero, P. Carvalho, L. Casali, C. Castaldo, F. Castejon, R. Castro, F. Causa, R. Cavazzana, M. Cavedon, M. Cecconello, S. Ceccuzzi, R. Cesario, C. D. Challis, I. T. Chapman, S. Chapman, M. Chernyshova, D. Choi, C. Cianfarani, G. Ciraolo, J. Citrin, F. Clairet, I Classen, R. Coelho, J. W. Coenen, L. Colas, G. Conway, Y. Corre, S. Costea, F. Crisanti, N. Cruz, G. Cseh, A. Czarnecka, O. D'Arcangelo, M. De Angeli, G. De Masi, G. De Temmerman, G. De Tommasi, J. Decker, R. S. Delogu, R. Dendy, P. Denner, C. Di Troia, M. Dimitrova, R. D'Inca, V Doric, D. Douai, A. Drenik, B. Dudson, D. Dunai, M. Dunne, B. P. Duval, L. Easy, S. Elmore, B. Erdos, B. Esposito, E. Fable, M. Faitsch, A. Fanni, N. Fedorczak, F. Felici, J. Ferreira, O. Fevrier, O. Ficker, S. Fietz, L. Figini, A. Figueiredo, A. Fil, G. Fishpool, M. Fitzgerald, M. Fontana, O. Ford, L. Frassinetti, R. Fridstrom, D. Frigione, G. Fuchert, C. Fuchs, M. Furno Palumbo, S. Futatani, L. Gabellieri, K. Galazka, J. Galdon-Quiroga, S. Galeani, D. Gallart, A. Gallo, C. Galperti, Y. Gao, S. Garavaglia, J. Garcia, A. Garcia-Carrasco, J. Garcia-Lopez, M. Garcia-Munoz, J-L Gardarein, L. Garzotti, J. Gaspar, E. Gauthier, P. Geelen, B. Geiger, P. Ghendrih, F. Ghezzi, L. Giacomelli, L. Giannone, E. Giovannozzi, C. Giroud, C. Gleason Gonzalez, M. Gobbin, T. P. Goodman, G. Gorini, M. Gospodarczyk, G. Granucci, M. Gruber, A. Gude, L. Guimarais, R. Guirlet, J. Gunn, P. Hacek, S. Hacquin, S. Hall, C. Ham, T. Happel, J. Harrison, D. Harting, V Hauer, E. Havlickova, T. Hellsten, W. Helou, S. Henderson, M. Heyn, B. Hnat, M. Holzl, D. Hogeweij, C. Honore, C. Hopf, J. Horacek, G. Hornung, L. Horvath, Z. Huang, A. Huber, J. Igitkhanov, V Igochine, M. Imrisek, P. Innocente, C. Ionita-Schrittwieser, H. Isliker, I. Ivanova-Stanik, A. S. Jacobsen, P. Jacquet, M. Jakubowski, A. Jardin, F. Jaulmes, F. Jenko, T. Jensen, O. Jeppe Miki Busk, M. Jessen, E. Joffrin, O. Jones, T. Jonsson, A. Kallenbach, N. Kallinikos, S. Kalvin, A. Kappatou, J. Karhunen, A. Karpushov, S. Kasilov, G. Kasprowicz, A. Kendl, W. Kernbichler, D. Kim, A. Kirk, S. Kjer, I Klimek, G. Kocsis, D. Kogut, M. Komm, S. B. Korsholm, H. R. Koslowski, M. Koubiti, J. Kovacic, K. Kovarik, N. Krawczyk, J. Krbec, K. Krieger, A. Krivska, R. Kube, O. Kudlacek, T. Kurki-Suonio, B. Labit, F. M. Laggner, L. Laguardia, A. Lahtinen, P. Lalousis, P. Lang, P. Lauber, N. Lazanyi, A. Lazaros, H. B. Le, A. Lebschy, J. Leddy, L. Lefevre, M. Lehnen, F. Leipold, A. Lessig, M. Leyland, L. Li, Y. Liang, B. Lipschultz, Y. Q. Liu, T. Loarer, A. Loarte, T. Loewenhoff, B. Lomanowski, V. P. Loschiavo, T. Lunt, I Lupelli, H. Lux, A. Lyssoivan, J. Madsen, P. Maget, C. Maggi, R. Maggiora, M. L. Magnussen, J. Mailloux, B. Maljaars, A. Malygin, P. Mantica, M. Mantsinen, M. Maraschek, B. Marchand, N. Marconato, C. Marini, M. Marinucci, T. Markovic, D. Marocco, L. Marrelli, Y. Martin, J. R. Martin Solis, A. Martitsch, S. Mastrostefano, M. Mattei, G. Matthews, M. Mavridis, M-L Mayoral, D. Mazon, P. McCarthy, R. McAdams, G. McArdle, K. McClements, R. McDermott, B. McMillan, G. Meisl, A. Merle, O. Meyer, D. Milanesio, F. Militello, I. G. Miron, K. Mitosinkova, J. Mlynar, D. Molina, P. Molina, I Monakhov, J. Morales, D. Moreau, P. Morel, J-M Moret, A. Moro, D. Moulton, H. W. Mueller, F. Nabais, E. Nardon, V Naulin, A. Nemes-Czopf, F. Nespoli, R. Neu, A. H. Nielsen, S. K. Nielsen, V Nikolaeva, S. Nimb, M. Nocente, R. Nouailletas, S. Nowak, M. Oberkofler, M. Oberparleiter, R. Ochoukov, J. Olsen, J. Omotani, M. G. O'Mullane, N. Osterman, R. Paccagnella, S. Pamela, L. Pangione, M. Panjan, G. Papp, R. Paprok, V Parail, I Parra, F., A. Pau, G. Pautasso, S-P Pehkonen, A. Pereira, E. Perelli Cippo, V. Pericoli Ridolfini, M. Peterka, P. Petersson, V Petrzilka, P. Piovesan, C. Piron, A. Pironti, F. Pisano, T. Pisokas, R. Pitts, I Ploumistakis, V Plyusnin, G. Pokol, D. Poljak, P. Poloskei, Z. Popovic, G. Por, L. Porte, S. Potzel, I Predebon, M. Preynas, G. Primc, G. Pucella, M. E. Puiatti, T. Puetterich, M. Rack, G. Ramogida, C. Rapson, J. Juul Rasmussen, J. Rasmussen, G. A. Ratta, S. Ratynskaia, G. Ravera, D. Refy, M. Reich, H. Reimerdes, F. Reimold, M. Reinke, D. Reiser, M. Resnik, C. Reux, D. Ripamonti, D. Rittich, G. Riva, M. Rodriguez-Ramos, V Rohde, J. Rosato, S. Saarelma, R. Sabot, F. Saint-Laurent, M. Salewski, A. Salmi, D. Samaddar, L. Sanchis-Sanchez, J. Santos, O. Sauter, R. Scannell, M. Scheffer, M. Schneider, B. Schneider, P. Schneider, M. Schneller, R. Schrittwieser, M. Schubert, J. Schweinzer, J. Seidl, M. Sertoli, S. Sesnic, A. Shabbir, A. Shalpegin, B. Shanahan, S. Sharapov, U. Sheikh, G. Sias, B. Sieglin, C. Silva, A. Silva, M. Silva Fuglister, J. Simpson, A. Snicker, C. Sommariva, C. Sozzi, S. Spagnolo, G. Spizzo, M. Spolaore, T. Stange, M. Stejner Pedersen, I Stepanov, J. Stober, P. Strand, A. Susnjara, W. Suttrop, T. Szepesi, B. Tal, T. Tala, P. Tamain, M. Tardocchi, A. Teplukhina, D. Terranova, D. Testa, C. Theiler, A. Thornton, P. Tolias, L. Tophoj, W. Treutterer, G. L. Trevisan, M. Tripsky, C. Tsironis, C. Tsui, O. Tudisco, A. Uccello, J. Urban, M. Valisa, P. Vallejos, M. Valovic, H. Van den Brand, S. Varoutis, S. Vartanian, J. Vega, Geert Verdoolaege (UGent), K. Verhaegh, L. Vermare, N. Vianello, J. Vicente, E. Viezzer, L. Vignitchouk, W. A. J. Vijvers, F. Villone, B. Viola, L. Vlahos, I Voitsekhovitch, P. Vondracek, N. M. T. Vu, D. Wagner, N. Walkden, N. Wang, T. Wauters, M. Weiland, V Weinzettl, E. Westerhof, M. Wiesenberger, M. Wischmeier, I Wodniak, D. Yadykin, R. Zagorski, I Zammuto, P. Zanca, R. Zaplotnik, P. Zestanakis, W. Zhang, S. Zoletnik, M. Zuin

Volledige bibliografie

Persoonsgegevens uit dit telefoonboek mogen enkel gebruikt worden voor communicatie met individuen in het kader van de opdracht van de universiteit.